Yeni balıkçılık eğlencesi, harika ödüllerle dolu şans kutusu, etkinlik genel görünümü ve daha fazlası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @Adramis zaten dediğiniz gibi biz hemen müdahale olmayacağını anında çözüme kavuşmayacağını biliyoruz, amacımız erken bildirelim ki göz ardı edilip unutulmasın, 180 deniz kızı anahtarım var, bir okadarda sandık topladım ve ep çektip kılavuz aldım, emek ettim Bi hedef belirledim, Bunuda bildirmek ve çözüme kavuşmasını istemek hakkımız sanırım. Saygılar...
    • Adramis wrote:

siz aldığınız hataların hemen çözüme kavuşacağını sanıyorsunuz herhalde. Biz bu sorunları bildiririz, şirkette teknik çalışanına bildiri onlar çalışmalarını yapar ve uygun bir güncelleme zamanında sorun giderilir. Bazı konu ve çalışmalar hakkında fikriniz yok ise bilgilenin lütfen.
      yok siz yanlış anlamışsınız normalde konu ile alakasız mesaj attığımızda bizi uyarıyorsunuz ya da konu dışı mesaj paylaşmayın şu konuyla alakalı mesajlarınızı şu başlık altında paylaşın diyorsunuz ben balıkçılık sorununu burada 1 gün önce paylaştım ama en ufak bir karşılık almadım ancak başka bir arkadaş benden 12 saat sonra aynı olayı daha güncel ancak alakasız olan 6-7. efsun konusu altına yazdığında anında mesajına yanıt almış. Söylemek istediğim buydu yoksa zaten balıkçılığı oyunda çok kullanan birisi değilim doğru yerde bildirdiğim halde yanlış yerde ve çok daha geç bildiren birinin yanıtlanıp benim mesajımın görülmemiş olması garibime gitti.
      ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
    • XYY wrote:

Adramis wrote:

siz aldığınız hataların hemen çözüme kavuşacağını sanıyorsunuz herhalde. Biz bu sorunları bildiririz, şirkette teknik çalışanına bildiri onlar çalışmalarını yapar ve uygun bir güncelleme zamanında sorun giderilir. Bazı konu ve çalışmalar hakkında fikriniz yok ise bilgilenin lütfen.
      yok siz yanlış anlamışsınız normalde konu ile alakasız mesaj attığımızda bizi uyarıyorsunuz ya da konu dışı mesaj paylaşmayın şu konuyla alakalı mesajlarınızı şu başlık altında paylaşın diyorsunuz ben balıkçılık sorununu burada 1 gün önce paylaştım ama en ufak bir karşılık almadım ancak başka bir arkadaş benden 12 saat sonra aynı olayı daha güncel ancak alakasız olan 6-7. efsun konusu altına yazdığında anında mesajına yanıt almış. Söylemek istediğim buydu yoksa zaten balıkçılığı oyunda çok kullanan birisi değilim doğru yerde bildirdiğim halde yanlış yerde ve çok daha geç bildiren birinin yanıtlanıp benim mesajımın görülmemiş olması garibime gitti.
      her konuya bildirim yapıldı diye yazamayabiliriz. Ama kayda değer geri dönüşleri bir şekilde bildiriyoruz. Bu da onlardan biri sadece bildirildiğine dair post atılmamış .
    • Bugün balık tutarken balık tutma ekranı açılması gerekirken açılmadı ve "Balık tutarken... yapamazsınız." diye uyarı veriyordu. Başka bir oyun açıp oradan kapattım. Aynı zamanda daire içerisinde balık tıkladıktan sonra aynı daire içinde başka bir noktada tıklanmıyor.
    • noktaatisi wrote:

Asis wrote:

Karbon olta yaptık balıkçılık klavuzu takiyoruz artık görmeyiz dedik sanki eskisinden daha çok çıkıyor şu oltaya birşey takıldı ne olduğu belli değil zimbirtisi acayip sinir bozucu :)
      AHA BENDE diyorum ben yanlış düşünüyorum tamamen haklısın karbon+ kalvuzda daha cok cıkıyor
      vallahi hiç abartmiyorum hocam bazen üst üste 5-6 defa geldiği oluyor normal oltayla bile bu kadar olmuyordu bariz çok fazla çıkıyor.
      :puke:
    • baklawa wrote:

lPistol wrote:

Yanlışın var asıl metin eldiveni takmadan sitenin hiç bir anlamı yok. Deneyebilirsin.
      Dün site eldiveni bitmişti, taş kestim ve normalde 10-15 malzeme atıyorsa 4-5 malzeme attı. Hem site hem de metin eldiveni işlevlerini görüyor. İkisini de kullanıyorum.
      Bende ondan bahsediyorum. Site eldivenini ep ile aldığımız halde etp yaparken etp düşmüyor. Metin eldiveni ile desteklemediğimiz taktirde eski site eldivenin yanına yaklaşamaz. Oranı baya düşürülmüş. Zaten hesapta kullanabileceğimiz 2 boş slot var. Nazar tılsımın var çarı kasmayı düşünüyorsun aynı zamanda pet için nesne kasmayı. Hangisini tercih etmemiz gerek metin eldivenini mi yoksa tecrübe yüzüğünü mü? Site eldivenin eski fonksiyonuna kavuşturulması gerektiğini düşünüyorum.
    • New

Adramis wrote:

lPistol wrote:

@Adramis Balık tutma penceresinde bir sorun var. Video alıp tickette attım fakat gelen cevap bir sorun yok. Bu sistemle nasıl balık yakalanacak? Lütfen durumu gerekli merciilere iletirmisiniz?
      ne gibi bir sorun var lütfen videonuzu buraya atarmısınız
      youtube.com/watch?v=vtzmZRZWv6s&t=27s buyrun izleyin.
      İlk geldiğinde sizde biliyorsunuzdur içeri girdiğinde peş peşe 2 kere dahil tıklanılıyordu balığın tekrar hareket etmesi beklenmiyordu. Şimdi ise videoda göreceğiniz gibi 1 kere tıkladığınızda tekrar hareket etmeden tıklanmıyor.
    • New

lPistol wrote:

youtube.com/watch?v=vtzmZRZWv6s&t=27s buyrun izleyin.İlk geldiğinde sizde biliyorsunuzdur içeri girdiğinde peş peşe 2 kere dahil tıklanılıyordu balığın tekrar hareket etmesi beklenmiyordu. Şimdi ise videoda göreceğiniz gibi 1 kere tıkladığınızda tekrar hareket etmeden tıklanmıyor.
      Bu 3 haftadır böyle üste yazmıştım ben, sanırım büyük ihtimalle makroculara karşı böyle yapılmış benim anladığım, 25 nisandan sonra her güncellemede düzelir mi dedim düzelmedi bende böyle tutmaya alıştım artık, yapacak birşey yok

The post was edited 1 time, last by Adramis ().

• New

@lPistol Hocam o kasıtlı olarak yapılmış bir değişiklik. Çünkü balıkcılık klavuzuyla balıkcılık eventinin üstüne düşüldüğünde astronomik kazançlar bırakıyordu ticaretin canlı olduğu sunucularda. Geliştiriciler bu denli yüksek hasılat yapılmasını istemedi anlaşılan. Hata değil yani kasten yapılmış bir değişiklik, bu kararlarından geri dönerler mi bilemiyorum tabi.
    • New

Bu sistem bu şekilde olmaz. Buna bir çözüm gelmeli. Her durumda oyunu düzgün oynayan oyuncuların sırtına yük yüklenilmemeli. Kaçak ep olayında ep kuponlarına zam yapıldı olan normal oyuncuya oldu. Balık sistemi değişti olan yine normal oyuncuya oldu. Yani bu durumlar artık bizim sırtımıza yüklenmemeli. Karbon olta yaptık, o bana bakıyor ben ona bakıyorum. Nasıl olsa balık tutulmuyor. Komple kaldırın bari balıkları onlarda slotlardan düşsün (Birazcık şanşla :) ).