Trojan virüsü uyarısı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ORMANTIC wrote:

peki işbu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz sayın adramis?

ki son gelen güncellemeden sonra başımıza bela olan virüs olmayan virüscüğümüz tanımı bu şekildeymiş..

korkmalı mıyız?
    Bir kaç yerde buna benzer yazılar gördüm. İnsan tedirgin oluyor ister istemez. Yönetimin en kısa zamanda bunla ilgili aydınlatıcı bir paylaşım yapıp, oyuncuların endişelerini gidermeli diye düşünüyorum.
  • aynı fikirdeyim. ki daha önce de söylemiş olduğum gibi en başta ufak bir telaş ile karşıladım bu durumu ve benzeri sıkıntıyı diğerlerinin de yaşayıp yaşamadığını öğrenmek istedim.

öğrendim ve bir nebze de olsa avundum defender yine abartıyor hesabı. da kuşku düştü bir kere içime. araştırdıkça da okuduğum yazılar sayesinde ne avuntu kaldı, ne rahatlama.
    keza bilgisayarımın abartısız bir şekilde yavaşladığını gözlemledim bu olaydan sonra. internetten film falan izlerken de pc kitlenmeleri yaşadım bir kaç defa.
    daha önce olmamıştı. olduysa bile seyrektir. ki hatırlamıyorumdur bu yüzden.

yine de iyi niyetimi korumaya çalışıyorum. son ana kadar beklemeye kararlıyım.

ama hoş mu bu tarz olaylar? değil. akabinde insanı konuşmaya itiyor ve bir açıklama bekliyorsun. ki kanı hızlı akan isyana bile kalkar.
    sonuçta metin2 dışında o kadar oyun yükleyip siliyorum ve defenderim herhangi bir sıkıntı saptamıyor..

da bak çok konuşacağım yine ha. keselim.

bir adet yetkili talep edelim şuraya pliz ve beni yamultsun. yamultsun ki hezeyana kapıldığımızı anlayıp, yanıldığımızı açık ve net bir biçimde ayıktırsın.

bir oh çekmeye ihtiyacımız var keza. (ya ne oluyor rıza ya?)

teşekkürler.