Cheat blocker ile ilgili tüm hatalar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Şu oyunu bir kere kaliteli hatasiz oynadigimi hatirlamiyom yeni geldim giriyim oyuna dedim 1. pack oyuna girerken komple kapandi 2. pack karakteri sectim dondu kaldi 3.packda girmeyi basardim depoyu actm gene gitti simdi ben bunu yazdim die burdanda banlalar beni banlayin caniniz saolsun alistik zaten
    • Bugün 6 defa bölgesel olarak köyün depocu tarafı cheat blocker hatasıyla oyundan attı, her tekrardan oyuna girip pazarımı kurmaya kalktığımda farkettim ki şu kaşmirle pazar kuranlar vip oyuncu sanırım bugün hiç pazarları atmadı.
      bu alanda herkesin pazarı kapanırken(6 defa) bilinçli olarak mı sadece kaşmirle pazar kuranların ki atılmıyor. hile engellemeyen oyuna zararı olan cheat blocker ne zaman düzeltilecek
      Turkey2 zamanı 5 dk önce
    • Cheat Blocker Error Cod : 30500 hatası yüzünden oyundan git gide soğumaya başladım. Bu ne ya oyuna giriyorum,atıyor.Giriyorum,atıyor bıktım artık...

Oyuncuları oyundan soğutmaksa niyetiniz %100 başarılısınız!
      Kimse sizi olduğunuz gibi kabul etmeye yanaşmayacaktır.
      Bunun için, doğru bildiğiniz şekilde yaşayın.
      >>>> Charlie Chaplin
    • Bu m2cefbrowser nedir?

oyundan atma sorunu ERROR CODE : 30500 Hatası bitti sırada m2cefbrowser yüzünden hata veren PAck'ı, Karakter griş sırasıdna Donan Pack'ı kapatamayorum.
      Sorunsuz Pack kendi kendine kapanır iken Hata veren pack'ı kapatmak için pc yeniden başlatmak zorunda kalıyorum!
      Ormanda karakter oyundan düştümü bidaha karaktere giriş yapana kadar karakter ormandan dışarı atıyor gel uğraş birdaha işin yoksa.
      Lütfen AMa lütfen artık su sorunların giderilmesi için gerekli yerleri az Sıkıştırın oyunda birşey yapamaz olduk 1 saatte yapacagımız iş 2-3 saatimizi alıyor yazık günah!!

• yesMancar wrote:

Cheat Blocker Error Cod : 30500 HATANIN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VARSA PAYLASSIN.

GİTTİKÇE OYUNDAN SOGUMAYA BASLIYOR İNSANLAR. HERBİ YENILIKTE YENILIK OLDUGUGU GİBİ ÇÖZULMESI UZUN SUREN HATALAR ORTAYA ÇIKIYOR . HİLE ENGELLEN MEYE ÇALISILMASI ÇOK GUZEL AMA GEL GELELIM HİÇ BİR AZALMA YOK BU HATALAR YZUUNE GİTTİKÇE OYUNCU SAYISI DUSUYOR.
      Bu hata 1 aydır var bizlik bir hata değil yani,herkes bildirdi çözülecekmiş beklemeye devam ;)

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımızdır
    • yesMancar wrote:

Cheat Blocker Error Cod : 30500 HATANIN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VARSA PAYLASSIN.

GİTTİKÇE OYUNDAN SOGUMAYA BASLIYOR İNSANLAR. HERBİ YENILIKTE YENILIK OLDUGUGU GİBİ ÇÖZULMESI UZUN SUREN HATALAR ORTAYA ÇIKIYOR . HİLE ENGELLEN MEYE ÇALISILMASI ÇOK GUZEL AMA GEL GELELIM HİÇ BİR AZALMA YOK BU HATALAR YZUUNE GİTTİKÇE OYUNCU SAYISI DUSUYOR.
      O hatanın Çözümü yok şayet varsada habersizce bekliyoruz :) yetkililere bildirdi Modumuz Sagolsun Yeni bakımlarla düzelecegi kanaatinde bekliyoruz.
      Malesef Beklemek tek çözüm yolumuz.

Saygılarımla.
    • New

Bıktım,bıktım,bıktım...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu ne yaaaa şu Cheat Blocker Error Cod : 30500 sorununa bir çare bulun, yeter artık!

[i][b]Cheat Blocker sorunu daha da arttı, yoruldum artık oyuna gir, çık yapmaktan. Ya çaresini bulun ya da son vercem oyuna bu kadar yeter artık ![/i][/b]
      >>>> Charlie Chaplin
    • New

FarkYarat wrote:

Bıktım,bıktım,bıktım...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu ne yaaaa şu Cheat Blocker Error Cod : 30500 sorununa bir çare bulun, yeter artık!

[b]Cheat Blocker sorunu daha da arttı, yoruldum artık oyuna gir, çık yapmaktan. Ya çaresini bulun ya da son vercem oyuna bu kadar yeter artık ![/b]
      oyuna ara da veremiyorsun dedim pazar kurayım fazlalıklarımı satıp won olarak kalsın çarda, nasıl olsa oyun kastığından farm yapamıyorum, yok olmuyor pazar kuruyorsun 5-10 dk sonra cheat blocker hatasıyla kapanıyor oyun, tekrar kurmak bile içinden gelmiyor
    • New

Adramis wrote:

bu hatanın genelde win8 kullananlarda olduğu yönünde bir genelleme var. Diğer işletim sistemlerinde çok az bu hatanın alındığı görülüyor. Ancak halen bir çözüm yolu bulunamadı.
      modum yanlış anlamayın ama size bir sorum olacak sizce bu program işe yarıyormu biz bir işlevini göremedik zararından başka bir işlevi yok çözüm gayet basit bizce kökten çözum programın kaldırılması tabi sizin elinizde değildir o ayrı mesele ama işe yaramayan bir programda neden bu kadar ısrarcı davranılıyorki anlamış değiliz
    • New

Zamasiz58 wrote:

Adramis wrote:

bu hatanın genelde win8 kullananlarda olduğu yönünde bir genelleme var. Diğer işletim sistemlerinde çok az bu hatanın alındığı görülüyor. Ancak halen bir çözüm yolu bulunamadı.
      modum yanlış anlamayın ama size bir sorum olacak sizce bu program işe yarıyormu biz bir işlevini göremedik zararından başka bir işlevi yok çözüm gayet basit bizce kökten çözum programın kaldırılması tabi sizin elinizde değildir o ayrı mesele ama işe yaramayan bir programda neden bu kadar ısrarcı davranılıyorki anlamış değiliz
      sebepleri ve sonuçları hakkında maalesef bir bilgim bulunmamakta.
    • New

vincent21 wrote:

ya arkadaşlar 30500 hatası ile ilgili çözüm yolu bulabilen var mı lütfen artık bıktım ya
      ben buldum. Bende de veriyordu. metin2 client exe, m2browser exe cb exe bu dosyalara gelip sağ tıklayıp uyumlululuk yapıp windows 8 yaptım benim windows 8.1 olduğu için sorun veriyordu ve tamamen çözüldü. Sende bir dene.
    • New

Shihan wrote:

vincent21 wrote:

ya arkadaşlar 30500 hatası ile ilgili çözüm yolu bulabilen var mı lütfen artık bıktım ya
      ben buldum. Bende de veriyordu. metin2 client exe, m2browser exe cb exe bu dosyalara gelip sağ tıklayıp uyumlululuk yapıp windows 8 yaptım benim windows 8.1 olduğu için sorun veriyordu ve tamamen çözüldü. Sende bir dene.
      Uyumluluk Windows 8 benim ama bir türlü sorun çözülmedi. Yine hata yine hata...
      >>>> Charlie Chaplin