Lawrance Kovktun muu ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lawrance Kovktun muu ?

S.a arkadaşlar.
      Arkadaşlarımızı ziyaret etmek amaçlı uzun süre girmediğim oyuna girip sw atalım dedik.
      Çift el fişimi kaybettim epey oyuna girmediğimden dolayı bu swye eğlencesine geldik gibi biraz bazı arkadaşlar laf atıp üstümüze oynayp adımızı pazarcıya çıkarmış olsalarda kimseyi hedef almadım videoda
      herhangi bir kişiye özelde hazırlanmadım :) rakip arkadaşların konularda laf atmaları ve ısrarları üzere atalım dedik bir video
      iyi seyirler dilerim..
      :thumbup:

youtube.com/watch?v=cBCZoWz-C0I&feature=youtu.be
    • Tebrik ediyorum furkan çok güzel görüntüler gösterdin bize space kesmeye gelenleri space ile kesmıssın :)Seni mavi köyden çıkartamıyoruz o yüzden mavide gecmiş videonun içeriği bayrak savunmasına rağmen iyi hasarlar çıkarmışsın eline sağlık yakında daha hareketli bir server olacağız inancındayım arada kırmızı 1. köyede ugramalısın :)

• lCARLO wrote:

Tebrik ederim Furkan bey,eline koluna sağlık ruh vuruşun baya ses çıkarmış ;) başarıların devamı dilerim :thumbup:

tskr ederim ederim Hasan babb baa seviliyorsun :P

ICasper wrote:

Tebrik ederim başkan kısa zamanda eski aktivliğine dönme dileğiyle başarılar. :thumbup:

Tskr ederim dostum zor gibi ama bakalım server attık heyecan adına oda para etmedi pek üstüne para gitti her zaman ki gibi :))

therebel wrote:

Tebrik ediyorum furkan çok güzel görüntüler gösterdin bize space kesmeye gelenleri space ile kesmıssın :)Seni mavi köyden çıkartamıyoruz o yüzden mavide gecmiş videonun içeriği bayrak savunmasına rağmen iyi hasarlar çıkarmışsın eline sağlık yakında daha hareketli bir server olacağız inancındayım arada kırmızı 1. köyede ugramalısın :)

tskr ederim Ömer başkan keşke kule de olsaydı savaşlar kısmet artık ben varken denk düşmedi mavide bizim sayılır ;)

Majestic08 wrote:

Tebrik Ederim Furkanım :thumbup:
      Çok iyi hasarlar görmüşsün , bi an kritik geri geldi sandım :rolleyes:

oo can dostum güzel insan tskr ederim epey etti oynayasim yok aylardır bırakmaya bahane ariyorm saolsun arkdslr tutuyr oyunda gel de silmesine 1-1 atalım mitsi de yok bende hodri meydan müteşekkir kalırım sana :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    • badbadmaan wrote:

oo can dostum güzel insan tskr ederim epey etti oynayasim yok aylardır bırakmaya bahane ariyorm saolsun arkdslr tutuyr oyunda gel de silmesine 1-1 atalım mitsi de yok bende hodri meydan müteşekkir kalırım sana :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Nasipse yakında ordayım kardeşim :) Son kısımdaki mizaha gelince benim kestiklerim hesabı silmiyor (Sadece silmiş gibi davranıyor) :D
      Ayrıca senin oyunu bırakmaman adına ben kaybetmeye razıyım , sohbetin ve duruşun yeter Furkanım :thumbup:

If you can dream it, you can do it.
      (Hayal edebiliyorsan , yapabilirsin!)

| ;) |
    • Tebrikler Furkan bırak konuşsunlar banada emanet car 2 k ateşli atıyorsun diyorlar karekter bıçakçı ateşliyi nasıl atmissam karekter benden gizli ateşli atıyor ben oyunda yokken okcumu oluyor anlamadım :) aldırma sana pazarcı diyenleri Bayadır tanıdığımdan takılmamak gerekir zira yerlerinde sayıyorlar gram gelişme yok. video güzel olmuş eline sağlık kardeşim

Ne kadar farklı olursa olsun Sana ait olmayana tenezzül etme Ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme..!

• PeneLope wrote:

Neden sana cephe aldiklari belli oldu. Mavi bayrakta ki her savasan karakter senden 15k ustu damage yemis o da yetmemis space ile kesicem ayagina duz giden de olmus. :) Tebrik ederim Furkan damageler, spaceler, fis olmamasina ragmen savunman çok iyidi. Eline saglik :thumbup:

tskr ederim knki gönül isterdi ki kulede beraber savaşmak nasip olmadı savunma testi de öyle :)

Kelaynak wrote:

Karaktere hakimiyet başarılı kako
      Ruh vuruşları başarılı terto
      Sevdiğim bir insanın lafı var sırtlan gibi değil aslan gibi durmuşsun.
      Başarılarının devamını dilerim

Kelaynak'tan sevgilerle.

Tskr ederim kako :thumbup:

.ReaLMoon. wrote:

Eline Sağlık Hasarın ve El Becerin Oldukça İyi. Video İzlettiriyor Kendini. Devamını Görmek Dileğiyle.
      tskr ederim hocam :thumbup:

lMonarchy wrote:

Tebrikler furkan rakiplerine zor anlar yaşatmıssın rakiplere gelince o kadar ciddiye alınacak birileri degilmiş vurdugun yerden iyi ses getirmişssin artık dandanakana yuvaya dönme zamanı geldi bekliyoruz... :thumbup:

eyw celo başkan ay lav yu :P

lDamdeok wrote:

Genelde tek başına 3-4 rakibe karşı savaşmışsın ve bu farkını ortaya koymuş.Çok iyi bir video'ydu.Tebrik ederim.

arkdslar hedef almış haberim yok düz kesen mi desen tek atan mı iki skil atan mı çok ısrarcı oldular varsa elinde sende at diye ısrarlara dayanamadım :D ilk günlerde video almadım damageler daha yüksekti tskr ederim :thumbup:
    • Sa Furkan
      Oyuna araa vermişsin ama hakimiyetine ve playerliğine ara vermemişsin dahada geliştirmişsin.
      Güzel hasarlar güzel sahneler çikartin kardeşim ellerine sağlik.
      ...Başarilarin daim olsun herzaman...

Bu Dünyaya Yaşamaya GeLdik Bu Oyuna Savaşmaya GeLdik

B

• IRoyalty wrote:

Tebrikler Furkan bırak konuşsunlar banada emanet car 2 k ateşli atıyorsun diyorlar karekter bıçakçı ateşliyi nasıl atmissam karekter benden gizli ateşli atıyor ben oyunda yokken okcumu oluyor anlamadım :) aldırma sana pazarcı diyenleri Bayadır tanıdığımdan takılmamak gerekir zira yerlerinde sayıyorlar gram gelişme yok. video güzel olmuş eline sağlık kardeşim

Bi ara bende küre attığına şahit oldum hallisünasyon da olabilir dandanakandan kalma herhalde ruh bile atarsn şaşırmam :D tskr ederim Halil

LuLıkLi wrote:

Sa Furkan
      Oyuna araa vermişsin ama hakimiyetine ve playerliğine ara vermemişsin dahada geliştirmişsin.
      Güzel hasarlar güzel sahneler çikartin kardeşim ellerine sağlik.
      ...Başarilarin daim olsun herzaman...

a.s apocan wa wayle luliklo şarkısını atacaktım senin için aklımdaydı unutmsm spas bra :D sarmiyor artık yerinde sayıyor gibi oyun düşüncelerin için tskr ederim

1GeceVakti wrote:

Tebrikler Furkan, senle boy ölçüşecek adam bence 2 kere düşünmeli. Ruhunu resmen ortaya koymussun onlarda izlemiş.
      Başarılar.

konu açarken ISO kardasima tskuru unutmsm burdan yazym bari tskr ederim dostuma kardasima :) varliginla ruhumuz var sen yoksan bende yokum kralll seni sevmeyen ölsün <3

JasMenT wrote:

Tebrikler ^^

Başarılı bir çalışma olmuş devamının gelmesi dileğiyle :thumbup:
      tskr ederim begenmenize sevindim :thumbup:

ULUTURK. wrote:

Tebrikler başkan eline sağlık güzel olmuş.
      senin kadar olmasa da üç beş bizde vuruyoruz haci veysel ağbii tskrm ederm :thumbsup: