Pinned Ban affı konusu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kimse affedilmesin . Affedilmesi demek benim ve diğer arkadaşlarımın emeğine hakarettir . Ve açılsın diyen arkadaşların çoğu da hile hurda işine karışanlardır . Ve böyle bir şey olacağına gönülden inanmıyorum ama olursa ben ve benim gibi düşünenlerin çoğu oyunu bırakacaktır . İyi Forumlar .
  • Bura da bir çok amaç var metin 2 aktif oyuncu sayısı düşüyor ve bu durumu göz önüne alırsak yapılması gereken tabi ki de atılmış banları kaldırmak lakin,
    bu bir çözüm olamaz diye düşünüyorum bir ton suç teşkil ediyor hakaret küfür edenler reel ticaret yapanlar çoğu suçlar ciddi bir suç evet ama metin2 tekrar eski günlerde ki gibi ayaklanacaksa bazı suç işleyen hesaplar açılabilir lakin son 1 şans..
    Aslında ban açmak yerine oyunu tasarlayan kişilerin grup ve topluluğun oyuna yeni başlayan kişilerin daha çok adapte olması için basitleştirme yapması lazım bu oyunu hiç oynamayan kişi oyunu indirip oynaması ile bırakması 10 dk sürmez onun için yeni başlayan ve başlayacak kişilere daha çok yardımcı olacak etkinlikler getirmeleri lazım.
    sonuç olarak yapılması gerekenler hepsi önce Coma derindarbe ve ekibi daha sonra üst topluluk webzen ile sonuçlanmalı yapılacak her türlü güncellemeyi büyük bir merakla bekliyorum.
  • bence metin2 çok uzun soluklu bir oyun herkesi bir seferlik affederse çok sayıda oyuncu tekrardan oyna başlaya bilir ve yaptığı hatayı tekrarlamaz bu metin2 için bi devrim niteliğinde olur ve oyuncusu olmayan serverler bi anda won yang ve itemlerin gelmesiyle canlanabilir her ne kadar buna karşı çıkacak insanlar olsa dahi biraz mantık kurduğunuzda bana hak vereceksiniz
  • Bana göre eski banlananlar affedilmemeli, ama bundan sonra yeni kural, ceza sistemi getirtilip hile, bug, illegal item& yang satışı, hesap ya da item hırsızlığı haricinden süresiz ban olmamalı. Ben gerçek hayatta küfür ettiğimde bile mahkeme paraya çevirebiliyor oyunda neden olmasın :)

Display Spoiler
    Feneğğğ aglama -Sir Wesley
  • Eğer af getirirseniz banlanmış hesaplara tazminat vermenız gerek. Hem kural ihlali diye ban yesin, sonra aa biz af getirdik, sizi tekrar aramızda görmek istiyoruz diyin. Nereden baksanız SAÇMALIK! Anket dahi açılmaması gerekirdi. Kural kuraldır. Geçmiş geçmişte kaldı. Bu anket amaç ve niyet farklı anketi açan her kimse farklı düşünceler içinde. Oyunla ilgisinin olduğunu düşünmüyorum.
  • Böyle birşey söz konusu değildir başta milletin gururunu incitip sonradan böyle bir platformda toplanıp birsürü yalakacılık tarzı ibareler kullanması bence saçma üstelik oyuncu kaybettiren kendinizsiniz ban ile alakalı bir durum yok evet ban telif hakları askıya alınırsa tabikide iyi şeyler olabilir peki geçmişe dönük hesapların açılması niyetinde bir sürü değişiklikler oldu bunların yerine koyabilecek bir yönetim ben göremiyorum örnek olarak simyalarınız gitti kaç ay sonra geri geldi :) BENCE YÖNETİM DEĞİŞSİN
  • keşke bırgun hersey hakkında bır anket yapsanız. yonetıcıler hakkında , oyundakı botlar, oyunun gıdısatı vs gıbı durumlar cok superız... m2 12 senedır gormedıgım oranda, yonetım oyuncudan, oyuncu yonetımden ve oyundakı guzellıklerden memnun oyun zırvesını yasıyor suanda hepımızın goremeyecegı durumdadır oyunumuz gerek sızın getırdıgınız guncellemeler gerek oyundakı cabalarınız oyuncuyla ılgılenmenız cok memnunuz yolumuz acık sureklı memnunuz. anketı de zaten bız sızden memnun oldugumuz ıcın sızler bızım yerımıze cevap verın. ben sahsım sızden memnunum herkes gıbı sızınde bızden memnun oldugunuz dusunuyprum saygılar ıyı mını anketler makro anketlerde bulusmak dılegıyle ankete cevabı sız verın benım yerıme ...
  • Bence af gelmeli arkadaşlar oyun yönetiminin aileye hakaret edip tek seferde süresiz ban alanla ufak cezaları doldurarak banlananlar arasındaki farkı gözeteceğini umuyorum ben devir aldığım hesapta sadece bela okudum diyerek süresiz ban yedim sizce bu hak mı bence böyle ufak suçtan majörü dolan arkadaşların 1 majörü silinip aramıza kazandırılmalı böyle cok kişi var cünkü
  • Kimse kolay kolay ban almıyor. Bende aldım ama o zamanlar hak etmiştim. Ve ban'ın kalkması çok kötü olur. Mesela ailevi değere af gelse, tehdit edenler isteyecek onlara gelse hileciler isteyecek onlara gelse won satıcılarına gelecek. Yani ipin ucu bir kaçtı mı bir daha kimse toparlayamaz. Ve zaten birine af verince öbürkü de isterse bu onun en doğal hakkı olacak ve hakkı doğacak hatta. Ondan af gelmesin hiç birine.