Gelecek 3 haftanın bakım tarihleri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gelecek 3 haftanın bakım tarihleri

Merhaba

Almanyadaki bazı tatil günleri nedeniyle topluluklarda standart bakım tarihleri önümüzdeki bir kac hafta için değisti. Bizim toplulugumuz ilgilendiren tarihler asagıdadır.

17/04/19 ÇRS- 11:00
      23/04/19 SL- 09:00
      30/04/19 SL- 09:00

Bilginize
      • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
      • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
      SOSYAL MEDYA
      SOSYAL MEDYADA BASKA HESABIM BULUNMUYOR! VAR OLAN HESAPLAR FAKE'TİR
    • Arkadaslar

Sürgün magarası ikinci katına girmede bir sorun var. Sorunu çözmek için sunucuların yeniden başlatılması gerekir. Yarın zaten planmıs bakım oldugu icin yeniden baslatma sabah gerceklesmis olacak. Bildirimleriniz icin tesekkur ediyoruz.

Saygılar
      • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
      • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
      SOSYAL MEDYA
    • Tekrar merhaba

Asena sunucusuna yanlıslık geçiş talimatı verdiğini söyleyen bazı oyuncularımız değişik platformlardan bana ulasıyorlar. Henüz geçiş gerçekleşmemişse yapabilecekleri 2 şey var;

1- Geçiş şartları 3 kez üstüste ihlal edildiginde geçiş iptal olur.
      2- Destek sisteminden ticket acarak -henüz geçiş gerçeklesmemişse- tarafımdan gecisin iptali saglanabilir. (sadece Asena ücretsiz geçişleri için)

Ayrıca; 28 mart salı gün yapılan bakımda hicbir sunucu icin sunucular arası gecis gerceklestirilmemistir.

Bilgilerinize
      SOSYAL MEDYA