J30S'dan Berthilda'ya 41 Kere Maşallah

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Benzer hasar aktif savaş içerisinde atılırsa tebriği hak eder.Köyünde sabit duran,sırtı dönük çara atılan hasarların pek önemi yok bence.Böyle videolarla kendinizi düşürmeyin.
      Çünkü böyle kesimler insanın aklına:Demek ki bu köyde duran çar,videoyu atan kişiyi epey zor durumlara koymuş ki,o da karşılığında anca köyde sırtı dönük,savaşmayan belki de afk halini kesebilmiş.
      Güçlü olan çar ,rakibini gafil avlamak yerine,cesurca savaş ortasında keser,öyle videoya koyar.Güçlü olan çar kendini bu şekilde düşürme eğilimine girmez,girmemeli...
    • Olayı bilmiyorum belli ki karşılıklı söylenen sözler var. Lakin ne olursa olsun bayan olsun erkek olsun bir oyun için bir videoda bir şahsın ismini geçirmek doğru değil. Derseniz ki o bunu hakedecek bir iş yaptı bende size şunu söylerim hasmınız kadarsınızdır. Hasmınız seviyeyi düşürüp sizde onu o seviyeden muhattap alırsanız sizin ne farkınız kalır ki ?
    • videoyu paylaşan ve hesap sahibi komik duruma düşürmüş kendini rezil edeyim derken rezil olmuşlar :D Aynı şekilde biri bu tebrik eden yancı çocukları kesip videoya alsa afkyız deyip dururlar kimin işine nasıl geliyorsa öyle davranıyor. :D

D4NGERCLAW wrote:

Vala yazılanlara bakarak yaşınız büyük diyorlar :)
      Yaşın büyük olması önemli değil asıl önemli olan ne biliyor musun :D
    • Videoyu paylaşan ero bi dk yerinde durmayan eleman. bir ara atlasda yancı olarak oynadı milleti yiyip gitti şimdide sarıda boş işler peşinde :) Afk duran üzerinde zırh bile olmayan Çara 41k atıp sevinen elemanlarsınız :)
    • Tebrikler, Ancak metin2 yıllardan beri gelen raconuna göre AFK çar kesip videosunu atmak pek doğru değil. Gerçek güç ve oyunculuğunuzu ispatlamak için rakibin ws ye hazır bir şekilde iken savaşılıp video atılmasıdır. Bu tarz videolar genelde 55lvl cilerin yüksek levellere seri damage videosu tarzı olmuş. Umarım daha iyi ve keyifli videolar görebiliriz
    • Valla ben boss levent abiyi efendi düzgün bir abimiz sanırdım ama bu yapdigi ne olursa olsun çocukça birsey videoda o bayan arkadaşın ismini geçmesi ayrıca yakışık almamış burdaki insanlara örnek olacağına çocukça bir konu açmış sizden yaşı küçük bir bayanla ne olursa olsun oyunda labali olman görmemezlikten gelmemen kusuru bakma ama abi oyunu baya ciddiye aldığının göstergesidirki şahsen ben bunu sana yakıştıramadım abi olmamış her ne olursa olsun Sana yakışmamış yanında olduğun kişiler seni övebilir ama bu oyunda hep objektif oldum reelde yapamicaginiz şeyleri oyunda yapmaya çalışmayın neyseniz o olun önemli olan 41 k atmak degil her ne olursa olsun sana ne yapılırsa yapılsın efendiligini ağır basliligini ağırlığını koymaktır oyuna neyse fazla uzatmaya gerek yok böyle küçük işler seni sevindiriyor abi başarılar dilerim diyecek birsey yok yakışmamış sana

Ne kadar farklı olursa olsun Sana ait olmayana tenezzül etme Ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme..!

• IRoyalty wrote:

Valla ben boss levent abiyi efendi düzgün bir abimiz sanırdım ama bu yapdigi ne olursa olsun çocukça birsey videoda o bayan arkadaşın ismini geçmesi ayrıca yakışık almamış burdaki insanlara örnek olacağına çocukça bir konu açmış sizden yaşı küçük bir bayanla ne olursa olsun oyunda labali olman görmemezlikten gelmemen kusuru bakma ama abi oyunu baya ciddiye aldığının göstergesidirki şahsen ben bunu sana yakıştıramadım abi olmamış her ne olursa olsun Sana yakışmamış yanında olduğun kişiler seni övebilir ama bu oyunda hep objektif oldum reelde yapamicaginiz şeyleri oyunda yapmaya çalışmayın neyseniz o olun önemli olan 41 k atmak degil her ne olursa olsun sana ne yapılırsa yapılsın efendiligini ağır basliligini ağırlığını koymaktır oyuna neyse fazla uzatmaya gerek yok böyle küçük işler seni sevindiriyor abi başarılar dilerim diyecek birsey yok yakışmamış sana
      Kardeş seni tanımam etmem sevdiğin bir insan olmasına rağmen yanlış yaptığını dile getirmen güzel bişey. Diğer bi konu bu adam 40 küsür yaşında ama 15 yaşındaki çocuktan farkı yok tamamen gözünü hırs bürümüş biri bişey yaptığı zaman iyi veya kötü onun karşılığını vermeden durmaz verdiği karşılıkta ortada gayet açık oyunu ne derece kafaya taktığı bariz ortada en iyi ben bilirim bu elemanı az dayak atmadım bu ve tayfasına ne diyeyim Allah yardımcısı olsun inş. Bu kadar kafaya takması güzel bişide değil aslında ben onu düşünüyorum yaş geçiyor yani Allah muhafaza ^^
    • Tebrik Ederim Abi damage tahtasına iyi vurmuşsun 10k spacemi yemedi 22 k ruh mu yemedi 17k ateşli okmu yemedi 20k suikastmı yemedi 26k nefes mi yemedi acaba neye karşı savunma yapmış çarına her önüne gelen vurup geçer oldu ama rekor sende şuan söz rekorunu kırıcaz abi :D neyse sığındığı kişiler belki 3-5 item veririr :D

Not : çarı olmuyanlar konuşmasın maşallah forumda herkezin çarı elit ama oyunda %1 ini göremiyoruz...

• Normalde Köyde Boşta Afk Duran Çarları Kesmek Baya Zordur Ama Sen Nasıl Kestin Aklım Almadı Valla Tebrik Ederim. :P
      Yani Diyecek Birşey Yok.Köyde Afk Duran Hareketsiz Çara 41K Atarak Sevinen Bir Zihin.

Ayrıca Şu Yukarda Bir Bayana Spatula Ve Kürek Sunan İkram Eden Arkadaşı Görünce Sizin Seviye Sınırınızın Ne Kadar Erişilmez Olduğunu Anlıyorum.Aslında (Ne Demeye Çalıştığını İyi Anlayabiliyorum.)
      Bunun Aynısını Ben Yapsam Bütün Feminist'ler Ayağa Kalkardı Sen Bayanlarla Nasıl Konuşuyorsun Diye.Bunun En Yakın Örneğini Yakın Zamanda Gördük.
      Bayan Dediğin Ağırbaşlı,Efendi Olur Dedim Forumu Ayağa Kaldırdılardı..Nedense Şimdi Feminist Grup Pek Suskunlar. :D
      Ama Şimdi Yukarıdaki Örnekteki Gibi Yapan Kendilerinden Olunca Susmayı Tercih Etmişler.[/i]
      Feminist Grup Neredesiniz Bir Bayan'a Laf Ediyorlar Hani Sizde Bayandınız Ya.))))
    • Şimdi öncelikle şunu belirtim bende bayan karekterlere yazılması çizilmesi taraftarı değilim. Onlara biraz daha seviyeli saygılı olunması taraftarıyım yalnız şunu unutmayalım arpa eken buğday biçemez.
      Savunduğunuz arkadaşdan ziyade sanırım levent abiye yüklenmek amaç burda ama bende şunu söyleyim sen gidip meley kapısında 1lwl çar kesersen dışarı çıkıp seni kestiğimde bana ''Kes lan sesini çık dışarı dersen'' Oyunda car car car konuşur susmazsan böyle hakkını verirler. Bayan olan baş tacı efendi olan baş tacı.

Hak edene hakkını vermek farzdır. Eline sağlık levent abi daha iyilerini bekliyorum. Bu yorumdan sonrada gelip kimsenin savunacağını pek düşünmüyorum keyifli forumlar...

lBaru Anadolu Katliam
      lBaru Zirve'ye Meydan Dayağı
      Bize Bizden Başkası Misafir Gibi... :thumbup:

The post was edited 1 time, last by Adramis ().