J30S'dan Berthilda'ya 41 Kere Maşallah

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aynen öyle kardeşim hak edene hakkı neyse veririz karşındaki bayansa ağzından seninde resimde attığın gibi yazılar yazıyorsa bu yazdıklarımı hak etmiş olduğunu tekrar üstüne basarak söylüyorum az bile yazmışım gerçi Bertold ömere seste Ceren’le ilgili düşüncelerimi söylemiştim neyse konuyu tartışmaya çevirmeyelim son postumdur :thumbup: birde biz meleydeyken dışarı çıkın deyip çıktığımızda paspas olması ayrı bir ironiydi :D
    • Şu montajı yapan, tutup bunu yayınlamasına izin veren, bilhassa bu videoyla kendini ispatlamaya çalışan şahıslara sesleniyorum;
      - Köyde afk duran (yanında ki savaşçıda benim karakterim) çarlara damage attıgını sanarak kendinizi daha ne kadar düşüreceksiniz merakla bekliyorum. Hiç birinizi tanımam etmem lakin kişiliğinizin notunu direk verebiliyorum. Acizsiniz karşınızdaki bir bayana bu denli saygısızlık yapacak kadar ACİZSİNİZ. Daha güzel şeyler söyleyebilirdim sizlere lakin edebim el vermiyor. Keşke sizin gibi yürek yiyen insanlar normal hayatta da karşımıza çıksalar...Allah ıslah eylesin
    • D4NGERCLAW wrote:

Vala yazılanlara bakarak yaşınız büyük diyorlar fakat köyde afk çar görüp çocukça video atıp kendinizi eğlendirmeniz gülünç olmuş :) Burhanın düz kesişleri çok acı vermiş galiba :)
      Sen bi taraf seçte sonra gel yazı yaz buraya
      Ne zaman görsem sülo abi ooo mitsel abi kral abi yazıyorsun . Majestic ile süleymanın wssinde maje abim mitselle kesemedi sen kralsın diyorsun 2 kişilikli oynama .

( ° ͜ʖ͡°)
    • :) Boş yapma :) Dandanakanda ye dayağını otur :) Ağlamayı bırak artık o saydığın iki kiside sevdiğim insanlar birbirleriyle aralarinin bozuk olmasi beni alakadar etmez hatta seni hic alakadar etmez çünkü o kaliteye sahip değilsin siz alisiksiniz bayanlara laf soylemeye kaliteniz bukadar :) Ben herzaman ayina ayip derim sen gibi abi abi diye pesinde gezdiğin kisinin ayibinida çok güzel birsey yapmış gibi gozune girmeye çalışmam :) Benim kalitemde biri degilsin birdaha benim yazdıklarıma alinti yapma git carini diz burada abinin gozune girmeye çalışma :)
    • :)) Yahu ne çok abin varmış senin :)) O taktığın simyalar yok mlsf :d Kendin gibimi sandın beni :)) Gir avrasyaya izle videolarımı bırak buralarda yazıp çizmeyi icraat yap abilerin sunu yapmış bunu yapmış bırak yahu :) Sen buzamana kadar şu oyunda ne yaptın :) Hani wslik çar dizdinmi :) Yok yok yok :) bırak bu işleri abilerinde kurtarmaz seni :)))Tamam benim sıkı takipçimsin anladım fakat bukadarda olmaz aaa :)) Yaşına veriyorum bu yazdıklarını :)
    • Şu 1 haşim abiye şuana kadar hiç sese girmedim :) Girdin diyosan buyur konu burda yazsın :) Ben kimseye savaşma diyemem dememde :) Senin gibi savaşacak çarı olmayanlar başkasını çarını ismini kullanarak prim yaparlar :)) Ben agahı eseri meseri bilmem varsa savaşcak çarın konuşalım :) Yoksa bırak başka yerde ağla konu zaten kirli dahada kirletme :)
    • Paiz wrote:

ECHO7- wrote:

Köyde afk duran çar kesme işinemi girdin ihtiyar hayırlı olsun...dandanakanda onlarda kemik var diye ağlarken bir yandan anadoluda boş işlere devam diyorsun :))) işin zor kolay gelsin... :thumbdown:
      Ağla ağla :lol: :lol: :dash: :dash:
      Eretnadan al sen kinemi anadoluya getir her karakterden 40-50k ye biz anadoluya etkinlik yapmaya geldik de sonra benmi ağlayım :)) bence sen ağla.... :dash: :dash: yinede ağlamıyorsan gir kanalıma eretna videolarında ezik çarın her karede vardır 1-2 skil yerken onu izle ağla :) zaten bütün acında ordan kaynaklanıyor kardeş biri sana tek attı diye kızacaksan tek yemediğin kimse kalmadı herkese kızabilirsin :lol:
      Oyun da mahvetme kendini kaç senedir olmuyor işte çok kasma yapamıyorsun :) metin2 matematik iş parça parça item toplama tak çıkar değiştir bebek giydirme oyunu değil anla artık :)
    • -lBaru- wrote:

Şimdi öncelikle şunu belirtim bende bayan karekterlere yazılması çizilmesi taraftarı değilim. Onlara biraz daha seviyeli saygılı olunması taraftarıyım yalnız şunu unutmayalım arpa eken buğday biçemez.
      Savunduğunuz arkadaşdan ziyade sanırım levent abiye yüklenmek amaç burda ama bende şunu söyleyim sen gidip meley kapısında 1lwl çar kesersen dışarı çıkıp seni kestiğimde bana ''Kes lan sesini çık dışarı dersen'' Oyunda car car car konuşur susmazsan böyle hakkını verirler. Bayan olan baş tacı efendi olan baş tacı.

Hak edene hakkını vermek farzdır. Eline sağlık levent abi daha iyilerini bekliyorum. Bu yorumdan sonrada gelip kimsenin savunacağını pek düşünmüyorum keyifli forumlar...

Azına sağlık kardeşim :) Kime saygı gösterdiler ki , kimden saygı bekliyorlar. Keserken başka , kesilirken başka , kendileri etkinlik yaparken başka, düşmanları etkinlik yaparken başka takılan tipler çokta zorlamaya gerek yok . Saygıyı hak eden bir kişinin bay veya bayan olması değildir onun doğrudan kişiliğidir ama üzülerek gördüm ki kendileri herşeyi rahatça yapıp , istediği kelimeleri cümleleri kurup oklar kendisine çevirildiğin de o bayanlığı siper olarak kullanmaya başlamışlar , kimse kusura bakmasın bayansa bayan gibi davransınlar :)
    • HesapVakt! wrote:

Videoyu paylaşan ero bi dk yerinde durmayan eleman. bir ara atlasda yancı olarak oynadı milleti yiyip gitti şimdide sarıda boş işler peşinde :) Afk duran üzerinde zırh bile olmayan Çara 41k atıp sevinen elemanlarsınız :)
      1.) Benim hangi loncaya girdiğim ne seni ne de bir başkasını ilgilendirir.
      2.) Yiyip gitti demenin anlamını tam açıklar mısın Sayın @Adramis moduma çünkü ben açıklarsam asılsız ithamdan cezalı bir duruma düştüğün apaçık ortada :)
      3.) Sende carını diz istediğini kes
      4.) Senin bu söylemlerinle video ile uzaktan yakından alakası bulunmamaktadır. Sayın @Adramis modumdan gereğinin yapılmasını arz ederim.

IRoyalty wrote:

Valla ben boss levent abiyi efendi düzgün bir abimiz sanırdım ama bu yapdigi ne olursa olsun çocukça birsey videoda o bayan arkadaşın ismini geçmesi ayrıca yakışık almamış burdaki insanlara örnek olacağına çocukça bir konu açmış sizden yaşı küçük bir bayanla ne olursa olsun oyunda labali olman görmemezlikten gelmemen kusuru bakma ama abi oyunu baya ciddiye aldığının göstergesidirki şahsen ben bunu sana yakıştıramadım abi olmamış her ne olursa olsun Sana yakışmamış yanında olduğun kişiler seni övebilir ama bu oyunda hep objektif oldum reelde yapamicaginiz şeyleri oyunda yapmaya çalışmayın neyseniz o olun önemli olan 41 k atmak degil her ne olursa olsun sana ne yapılırsa yapılsın efendiligini ağır basliligini ağırlığını koymaktır oyuna neyse fazla uzatmaya gerek yok böyle küçük işler seni sevindiriyor abi başarılar dilerim diyecek birsey yok yakışmamış sana
      @IRoyalty Bak dostum allahın bildiğini kuldan saklamam. Girip bakabilirsin Berthilda savaş videolarının altındaki tebrik mesajlarına :)
      "Ellerine sağlık Ceren" diyenlerin sayısına ben videoya ekledim diye suç mu oldu ? ki hakaret yok birşey yok tamamen eğlence amaçlı yapılmış bir video. Ayrıca videoyu yapan benim Levent abinin videonun yapımında bir alakası bulunmamaktadır tamamen kendi düzenlememdir. Ayrıca Kural dışı bir durum var ise videomun kaldırılması gerekmez miydi çoktan. Lütfen rica ediyorum konuyu da başka yerlere çarpıtmayalım . Konusmalarımız sadece video olsun isim veya bir söz değil :) Çünkü konu dışına çıkılması yasak denilmektedir. :)