J30S'dan Berthilda'ya 41 Kere Maşallah

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IsteGeldi wrote:

@IRoyalty Bak dostum allahın bildiğini kuldan saklamam. Girip bakabilirsin Berthilda savaş videolarının altındaki tebrik mesajlarına :) "Ellerine sağlık Ceren" diyenlerin sayısına ben videoya ekledim diye suç mu oldu ? ki hakaret yok birşey yok tamamen eğlence amaçlı yapılmış bir video. Ayrıca videoyu yapan benim Levent abinin videonun yapımında bir alakası bulunmamaktadır tamamen kendi düzenlememdir. Ayrıca Kural dışı bir durum var ise videomun kaldırılması gerekmez miydi çoktan. Lütfen rica ediyorum konuyu da başka yerlere çarpıtmayalım . Konusmalarımız sadece video olsun isim veya bir söz değil :) Çünkü konu dışına çıkılması yasak denilmektedir. :)
      Herkezin oyun oynama tarzina saygliyim kim olursa olsun düsmanimda olsa ne kadar bana hakaret etmis olunsada savas esnasinda keser videolarini atarim bana bu konu yanlis geldi görüsümü bildirdim kimseyi kircak yada üzcek bir sey demedim begendigim saygili durusu saglam insanlari rakibimde olsa tebrik ederim ama bunlar 1 elin 5 parmagi kadar az Saglam durusu olan pek kimse kalmadi herkez bir gücün pesinde neyse size konunuzda basarilar dilerim
    • Video, videoyu forumda paylaşan arkadaşın isteği üzerine mi paylaşıldı yoksa Levent ağabeyin rızası ile mi paylaşıldı bilgim yok ancak bu tarz videolardan uzaklaşıp daha farklı tarzlarda video atılması gerektiğini düşünüyorum. Levent ağabeyi az da olsa tanıyorsam bu video kendisinin isteği üzerine atıldığını düşünmüyorum açıkcası. Herhangi bir anlam yükleyemedim.
      Her şeyi elden geldiğince basitleştirin, ama daha fazla değil.

Simplify everything as much as you can, but not more.

lUHRA'nın Damage Göremediği Anlar
    • BySuRa wrote:

Levent ağabeyi az da olsa tanıyorsam bu video kendisinin isteği üzerine atıldığını düşünmüyorum açıkcası. Herhangi bir anlam yükleyemedim.
      levent ağabeyinin haberi yoksa videodan Ticket açıp videodaki hesabın kendisine ait olduğu ispatlayip izni olmadan yayinlandigini ifade edip konuyu kapatmasini talep edebilir yöneticilerden sürekli forumda dolanıyor levent ağabeyin görmüyor mu konuyu :) @Adramis
    • POYRAZ-63 wrote:

BySuRa wrote:

Levent ağabeyi az da olsa tanıyorsam bu video kendisinin isteği üzerine atıldığını düşünmüyorum açıkcası. Herhangi bir anlam yükleyemedim.
      levent ağabeyinin haberi yoksa videodan Ticket açıp videodaki hesabın kendisine ait olduğu ispatlayip izni olmadan yayinlandigini ifade edip konuyu kapatmasini talep edebilir yöneticilerden sürekli forumda dolanıyor levent ağabeyin görmüyor mu konuyu :) @Adramis
      Sana cevap vermiyim diyorum ama sen bunu istiyorsun cevap vermemi seni kale almamı istiyorsun boşuna kendini yorma memo (KaRaKuLe63) sen git yabani köpek kes çocuk hadi bir daha benim paylaştığım videolarıma yorum yapma. Gerçi söylediğin iki üç saçma kelimelerin video, post ile uzaktan yakından bir bağlantısı bulunmamakta ama neyse @Adramis modum daha iyisini bilir :) böyle ikili münakaşa laf atmalara devam ederseniz ticket atıp şikayetlerimi iletmek zorunda kalacağım memo :)
    • New

Oyunda millete laf edenler forumda düzgün efendi insan olmuslar valla HELAL OLSUN bu kadar dönmeyi nasil beceriyor bu insanlar.

Tanımasak onlar milletin şahsi adini birak oyun oynamayan eşlerinin kuzenlerinin adini yazmadik biz diecekler...

Neysen o olacaksin herzaman bir gün ayri bir gün gayri olmayacaksin....
      .Elbet Bir Gün.

Özgürlük ve mutluluk için şαrt koşαrsαnız ulαşαmαzsınız....