Yeni Sunucu Duyurusu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gearless wrote:

omerengin wrote:

asena sunucusna yanlislikta gecis talimati verdim ve ticket atmama ragmen gecirdiler karakterimi. 79 level full p bedensel savasci o kadar emek para varken surgune gitti resmen. Tickete cevap olarak demislerki karakteri evlendirin veya loncaya sokun. Oyuna girme imkanim yoktu bende forumda comanin postunu okudum ve ticket attim. Resmen üsendiler kendin hallet dediler. Benim icin metin2 de burada bitmistir.
    Adına üzüldüm onerengin ama yapman gereken basit bir tane dostuna hesabı verip kendin yerine ona yaptırabilirdin .
    Hocam CoMa postunda demiş ki 1-karakteri evlendirin yada loncya sokun 2-bize ticket atın. Ben ticket atmamın yeterli olucağını düşündüm ve attıktan sonra tekrar bakmadım. Tıp fakültesi öğrencisiyim sınav zamanımdı. Sınav bitti birde ne göreyim hesap asenaya geçmiş. Kan beynime sıçradı resmen. Ticket attım tekrardan şimdi de geçit biletini bekleyin diyorlar. Resmen para ver düzeltelime döndü iş iyice.
    CoMa nın postu burada:
    board.tr.metin2.gameforge.com/…a-Sunucusuna-transferler/

/NaRTeR/ wrote:

@omerengin tam olarak nasıl yanlış talimat verdin anlatabilir misin?
    Hocam nesne markette gezerken gezgin biletinin ücretsiz oldugunu gördüm. Oyuna 2 yıldır girmiyordum. Nesne market kullanmayı tam bilmediğimden fiyat yazan yere tıkladım. Amacım incelemekti bileti ama direk satın almış oldum. Ardından aynı gün direk ticket attım.

• Yeni sunucu açılma aralıkları iyice daraldı. Sunucuları da oyundaki diğer her şey gibi oyuncu taleplerine göre açmıyorsunuz. Durum böyleyken insanların oynamadığı bir sunucu üzerinde bu kadar bilgi kirliliği ve tartışma yaratmasına da gerek yok. Periyodik olarak bir tarih belirleyin, her yıl o tarihte sunucunuzu açın.Eskiden sunucuda loncamızı geliştirip savaşmak için oynardık. Şimdilerde herkes karakterlerini amaçsızca bir yerlere transfer etmek için oynuyor oyunu. Tam bir karmaşa.
  • yeni server muhabbetini birakin artık cok sıkmaya başladı. Ne olacak yeni server açılınca oyuna 50 bin yeni oyuncu mu giris yapacak?

Sürekli kısır döngü devam ediyor diger serverlerde oynayanlar geliyor. Bir süre sonra sıkılıp bırakıyorlar hep ayni senaryo!

Mümkünse server felan acmayin artık.
  • Cidden bişey soracam. Şu an ben oyunu bırakma neticesine geldim. Asena serverında hiç bişey bulamıyorum. Simya basıcam param var ama pazarda yok. Ha buldum aldım şans oranı çok düşük 40w luk yakut tan duvar mitsi bile elde edemedim. Zorluyorum ediyorum ama yok paramla rezil oluyorum. Peki size soracağım soru şu. Bizi böyle bir server da neden zorla tutuyorsunuz? Bu server a ümitle gelen devamlı oyuncularınızı oyuna küstürüp oyunu bırakmasına neden oluyorsunuz, neden? Eee, ben oyunu kapatıp mı bırakıcam mecbur itemleri TL üzeri satarım o kadar emek boşa gidemez bana neden böyle yedek Bi yolu zorla tercih ettiriyorsunuz? Bir açıklama yapmak bu kadar mı zor olabilir? Server birleşmeyecek veya biletler tahminen şu aya kadar açılmayacak. Bunu söylemek zor mu? Teşekkür ederim @DeRiNDaRBe @Adramis
  • Jinxadc wrote:

Cidden bişey soracam. Şu an ben oyunu bırakma neticesine geldim. Asena serverında hiç bişey bulamıyorum. Simya basıcam param var ama pazarda yok. Ha buldum aldım şans oranı çok düşük 40w luk yakut tan duvar mitsi bile elde edemedim. Zorluyorum ediyorum ama yok paramla rezil oluyorum. Peki size soracağım soru şu. Bizi böyle bir server da neden zorla tutuyorsunuz? Bu server a ümitle gelen devamlı oyuncularınızı oyuna küstürüp oyunu bırakmasına neden oluyorsunuz, neden? Eee, ben oyunu kapatıp mı bırakıcam mecbur itemleri TL üzeri satarım o kadar emek boşa gidemez bana neden böyle yedek Bi yolu zorla tercih ettiriyorsunuz? Bir açıklama yapmak bu kadar mı zor olabilir? Server birleşmeyecek veya biletler tahminen şu aya kadar açılmayacak. Bunu söylemek zor mu? Teşekkür ederim @DeRiNDaRBe @Adramis
    Asena sunucusunda çıkmak isteyenler için birşey yapılmalı. Zaten oyuncu azlığı var. Eldeki oyucularıda kaybetmenin bir anlamı yok.
  • Şu asenaya Bi şeyler yapın artık ya millet tek tek oyunu bırakıyor adam itemlerini ucuzdan satıp ep kuponuna çevirip diğer svlere gidiyor. Ben ise bunu yapmaya karşıyım ben bir daha baştan başlamam eğer bırakırsam tam bırakırım. Şu an sabır dönemindeyim 2-3 ay sonra bazı şeyler değişmeye başlar. Ben metin2 ye arkadaşım sayesinde başladım o arkadaşım bile bıraktı bende ufak tefek bişeyler yapmaya çalışıyorum. Tertemiz mitsi yakut bastım ama Efsun atmam lazım daha üst seviyelere çıkaramam efsunlayacam mecbur ama bilin bakalım ne eksik? Efsun yok sv de Ya bu asenayı kapatın yada şu çıkışı açın ben her gün buraya 1 post atıcam. Bu Asena mevzusu sonuca bağlanmadan svdeki çoğu kişi mutsuz lütfen bişeyler yapın.
    @DeRiNDaRBe. @Adramis