GreTeL ortaya karışık görüntüler

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Öncelikle günaydın ^^
    Tebrik ederim güzel görüntülerdi.
    Fakat oyunculuğunun bittiği yerde okçuluğunun başlaması gerçekten sarı bayrak oyuncularını rahatsız ediyor buna bende dahilim.
    İyi forumlar

Tabii ki kendimi sevicem o işi size bırakacak kadar ğüvenmiyorum.
    <3
  • Tebrik ederim Murat hem bıçakla hem okla güzel hasarlar alıyorsun bu oyun açık arama oyunu savunması zayıf olursa damageyi yersin oyun stilin yerinde yayla gösterdiğim taktiği uyguladığında rakibin rahatsız olmasındansa buna önlem alması gerekecektir yakında görüşmek dileğiyle kardeşim başarılar dilerim...
  • Mandaliin wrote:

Öncelikle günaydın ^^
    Tebrik ederim güzel görüntülerdi.
    Fakat oyunculuğunun bittiği yerde okçuluğunun başlaması gerçekten sarı bayrak oyuncularını rahatsız ediyor buna bende dahilim.
    İyi forumlar
    Tşk ederim lakin ok takmamın sebebi sizlersiniz kaçarak savaştıgınız için uzatmanın anlamı yok iyi forumlar

lMadbarz wrote:

Tebrik ederim Murat hem bıçakla hem okla güzel hasarlar alıyorsun bu oyun açık arama oyunu savunması zayıf olursa damageyi yersin oyun stilin yerinde yayla gösterdiğim taktiği uyguladığında rakibin rahatsız olmasındansa buna önlem alması gerekecektir yakında görüşmek dileğiyle kardeşim başarılar dilerim...
    tşk ederim ibrahim bekleriz sanada başarılar

lBALYOZl wrote:

Tebrikler emeğine sağlık kardeşim. Başarın daim olsun
    Tşkler sanada başarılar

D4NGERCLAW wrote:

Tebrik ederim kanki güzel işler çıkarmışsın hep bensiz savaşmışsın bakıyorumda :))
    Forumda videodaki arkadaşlar gibi konuşmak yerine oyunda karakterini konuşturduğun için seni tebrik ederim başarın daim olsun. :)
    Saol hamza sözlü sataşmaları sewmem bilirsin
  • Tebrik ederim bıçaktan nasibini almayan kalmamış ama orada birde kurtçuk gördüm okla kesilen seni görünce kulede turlayan çok gitme üstüne savaşa katılan car kalmayacak :)

Öyle insanlar tanıdım ki ne söylediği yalanlar biter nede söylediği yalanlar vicdanını rahatsız eder...
  • leqgsa wrote:

Tebrikler güzel görüntüler oyunculuğunuzda güzel yukarıda bazı arkadaşlar tebrik etmişti sığınacak yer mi arıyorlar Anadolu’da kimsesi kalmamış mı :P Ve ok vuruşlarınız gayet mantıklı şamanlar icin :thumbup:
    Teşekkür ederim

escobarr wrote:

Tebrik ederim bıçaktan nasibini almayan kalmamış ama orada birde kurtçuk gördüm okla kesilen seni görünce kulede turlayan çok gitme üstüne savaşa katılan car kalmayacak :)
    Tşk ederim yayı yapmamın sebebi bu

Literaryy wrote:

Tebrikler, başarılar dilerim...
    tşk ederim sizede başarılar

CASP4R wrote:

Tebrik ederim Murat... Yine herzaman olduğu gibi güzel bi video ile karşımıza çıktın. Ayrıca Bıçakçı karakterine hakimiyetin çok iyi başarıların daim olsun... :thumbup: :thumbup:
    Vay saol varol çeto yakında senide aramızda görcegim için mutluyum :)

IBeastLy wrote:

Tebrikler murat başarılı olmuş
    tşkler enes sanada başarılar
  • leqgsa wrote:

Tebrikler güzel görüntüler oyunculuğunuzda güzel yukarıda bazı arkadaşlar tebrik etmişti sığınacak yer mi arıyorlar Anadolu’da kimsesi kalmamış mı :P Ve ok vuruşlarınız gayet mantıklı şamanlar icin :thumbup:
    Senin gibi boş konuşanları hiçbir zaman kale almadım almamda böyle yan forum hesaplarında gezinmenizi anlıyorum şuana kadar karşımda olan kimse cesaret edemeyip o hesap benimdi diyemedi diyemezde onun içinse sen kapasiteni yorma Anadolu konusuna gelirsek karşımda kim olursa olsun savaşırım rakip gözardı etmem sen ve senin gibiler ise kale alınacak bir Çarı olmadığı için forum köşelerinde sadece konuşmuş olmak için konuşurlar onun içinse her zaman senin gibi komik insanlar lazım gülüp eğlenmemiz için tekrardan tebrikler muratım bunun gibileri kale alma Gülün geçin :)
  • xEKSELANS wrote:

escobarr wrote:

orada birde kurtçuk gördüm okla kesilen seni görünce kulede turlayan çok gitme üstüne
    O kurtçuk dediğin en son videosunda seni düz kesiyordu ama yinede sen bilirsin :D hani nerde bana 7 k diyorsun ve 8 k yiyorsun hatta bazı sahnelerde 13 k nefes :rofl: Parça vakti sende olmasan çekilmez bu oyun kime gülecektik :D
    xEKSELANS hacım konuyu tartışma yerine çekme lütfen biz senin videona nasıl yorum yaptıysak saygı duyduysak sende saygı duy iyi forumlar
  • @IMadbars Sen neden üstüne alındın ki yaran var ki gocunuyorsun oyunda pm lerden hiç böyle yazmadın bana ve ben senin Anadolu’da savaştığını hatırlamıyorum ticaret icin arkadaşlarını satmamış mıydın sen gerçekler acıdır malesef göz ardı etmeden savaşırım diyorsunda biletler gelemden önce neden 1 kez savaşa çıkamadın millet gidince 3 kişi kesip ahkam kesiyorsun asıl senin gibiler kaide alınmaz ticaret icin arkadaşını satan kişiden ne bekliyorsun ki :rofl:
  • leqgsa wrote:

@IMadbars Sen neden üstüne alındın ki yaran var ki gocunuyorsun oyunda pm lerden hiç böyle yazmadın bana ve ben senin Anadolu’da savaştığını hatırlamıyorum ticaret icin arkadaşlarını satmamış mıydın sen gerçekler acıdır malesef göz ardı etmeden savaşırım diyorsunda biletler gelemden önce neden 1 kez savaşa çıkamadın millet gidince 3 kişi kesip ahkam kesiyorsun asıl senin gibiler kaide alınmaz ticaret icin arkadaşını satan kişiden ne bekliyorsun ki :rofl:
    Asılsız ithamdan forum hesabın kapatılacakta item nedir ? Hangi item ? Ben istediğim itemi istediğim zaman yapar alırım onuda geçtim bırak bu masallarıda senle hiç pm den bile konuşmadım bu arada kaide değil kale o yazmayı öğren ilk önce ben oyuna döneli 3 hafta oluyor yani senin hayalinde olan Çarı yapmam bunları sen yazma sana yazdıranlar gelsin benimle konuşsun arkadaşımın konusunuda kirletme yakında Dandanakanda olacağım orayada gel az eğlendir gene beni hadi iyi forumlar :)