Metin2 Tr IBamsi [lDeWRaNl] Karabüyü Savaş Görüntüleri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Metin2 Tr IBamsi [lDeWRaNl] Karabüyü Savaş Görüntüleri

Merhaba
    Ahmet kardeşimin ekranına yansıyan görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim.
    Savaşan herkesin eline sağlık.
    İlk tebriği benden olsun her ne kadar kusursuz mitsi elmasına efsun yakalayamamış olsanda suanki mevcut simyalarınla güzel hasarlar elde etmişsin kardeşim.
    Nice yanyana savaşlara :)
    IBamsi Avrasya Savaş Görüntüleri
  • Tebrik ederim başarıların daim olsun
    Sözde afk car olarak duran bir kurtu kestiğini gördüm onun afk yada aktif olması çok fark etmediğinden kesilmeye alışkındır ama buna dikkat eden kişi veba kardeşinin afk duran kurtu kesip kaçmaya çalışırken 21 k küre yiyip ikinci sikilde yattığını yazmadı :) malum ordada afk car kesiliyorduya kardeşi veba :)

Öyle insanlar tanıdım ki ne söylediği yalanlar biter nede söylediği yalanlar vicdanını rahatsız eder...
  • xEKSELANS wrote:

Tebrikler ortada bir emek var sonuç olarak :D
    Ama ben afk iken itemleri çıkartıyorum (kostum hariç) cevher için simyada kapalı oluyor yani afk iken damage atıp neden videoya koymuş :D
    Veba kardesm afk iken birini kestiğinde bir sürü söz söylenıldi oysa :D
    Teşekkürler
    Genele baktığın zaman sadece afk dil diger savaşan her çardan damage yiyorsunuz.
    Tartışmaya gerek yok savaşta herkes çarının kuvvetini gösteriyor ve bunu herkes görüyor.

Volki3321 wrote:

Tebrik Ederim..
    Teşekkürler volki

Fenomen95 wrote:

Şarkı mükemmel
    Teşekkürler.
  • D4NGERCLAW wrote:

Genele baktığın zaman sadece afk dil diger savaşan her çardan damage yiyorsunuz.
    Tartışmaya gerek yok savaşta herkes çarının kuvvetini gösteriyor ve bunu herkes görüyor.
    Yeri geliyor sende damage yiyorsun Öyle bi konusuyon sankı damage yıyen bi tek benm çarım :D ben afk ıken 23 k yemısım itemler çıkık simya kapalı.
    Sen baska bi çardan hatta savaşırken 24 k suıkast gördük
    afk kesersek hoş olmamış dıyen sen burdakını onaylaman garip hamza ;)
    Su wpdan beni enese sikayet etmeyi bırak dinlemem ben kimseyı kafama göre takılrıım ;)
  • escobarr wrote:

Tebrik ederim başarıların daim olsun
    Sözde afk car olarak duran bir kurtu kestiğini gördüm onun afk yada aktif olması çok fark etmediğinden kesilmeye alışkındır ama buna dikkat eden kişi veba kardeşinin afk duran kurtu kesip kaçmaya çalışırken 21 k küre yiyip ikinci sikilde yattığını yazmadı :) malum ordada afk car kesiliyorduya kardeşi veba :)
    Horon vakti her konu altında zırlama toplu savaslada çember içine giremeyip uzaktan uzaktan skıl atıp süreklı 90 lw çarları kovalıyorsun edin ne budun ne çar degilsin yanı unutma bunu
  • Jaxeriz
    Benim yazılarımı alıntı yapma malum ben seni yada senin gibileri kaile almam gerçekler hep acı gelir insana ama buna alışmalısınız savunduğunuz konunun anlamı olması gerekiyor veba denilen şahıs sürekli afk car kesen birisi bu konuda nam yapmış birisi bu videoda da kesilen kurt zaten aktif olsada birşey farkettirmeyecek bir kurt :) ama onu gören gözler neden videonun sonunda yine namı değer veba afk car keseceğim diye koştururken oradaki kurtu ve şamanı kesiyor kaçarkende iki sikile yatıyorken şimdi size sormak lazım sizdeki kurtcuk kesilince sıkıntı veba kesince normalmi oluyor :) az düşünerek yorum yazın izlediğiniz konu hakkında burada kurtçuğun kesildiğini görüp yazıyorsan vebayıda görüp yazmanız gerekir ama diyosanız veba bu konuda nam yaptı ona serbest o zaman size sözüm yok :D
    Bu size verilecek son cevabımdır ben pazarım siz ise kalite tamam mı :)

Öyle insanlar tanıdım ki ne söylediği yalanlar biter nede söylediği yalanlar vicdanını rahatsız eder...
  • escobarr wrote:

Jaxeriz
    Benim yazılarımı alıntı yapma malum ben seni yada senin gibileri kaile almam gerçekler hep acı gelir insana ama buna alışmalısınız savunduğunuz konunun anlamı olması gerekiyor veba denilen şahıs sürekli afk car kesen birisi bu konuda nam yapmış birisi bu videoda da kesilen kurt zaten aktif olsada birşey farkettirmeyecek bir kurt :) ama onu gören gözler neden videonun sonunda yine namı değer veba afk car keseceğim diye koştururken oradaki kurtu ve şamanı kesiyor kaçarkende iki sikile yatıyorken şimdi size sormak lazım sizdeki kurtcuk kesilince sıkıntı veba kesince normalmi oluyor :) az düşünerek yorum yazın izlediğiniz konu hakkında burada kurtçuğun kesildiğini görüp yazıyorsan vebayıda görüp yazmanız gerekir ama diyosanız veba bu konuda nam yaptı ona serbest o zaman size sözüm yok :D
    Bu size verilecek son cevabımdır ben pazarım siz ise kalite tamam mı :)
    Yaw yine oruç iken denk geldın hiç çekilmiyorsunnnnnnnn uzun uzun yasmısın bide ne konsuyon ne zırvalıyon kaybol surdan bi ya

escobarr wrote:

az düşünerek yorum yazın
    Ayrıca bunu senmı diyorsun hahahahhah :D :D :D :lol: :lol: :lol: çıldıracam sımdı yaw DSA:DSA:DSA:DAS
  • escobarr wrote:

Tebrik ederim başarıların daim olsun
    Teşekkürler kardeşim

xEKSELANS wrote:

D4NGERCLAW wrote:

Yeri geliyor sende damage yiyorsun Öyle bi konusuyon sankı damage yıyen bi tek benm çarım :D ben afk ıken 23 k yemısım itemler çıkık simya kapalı.Sen baska bi çardan hatta savaşırken 24 k suıkast gördük
    afk kesersek hoş olmamış dıyen sen burdakını onaylaman garip hamza ;)
    Su wpdan beni enese sikayet etmeyi bırak dinlemem ben kimseyı kafama göre takılrıım ;)
    Savaşlarda çarını konuştur forumda çene yarıştırma çarın konuşsun çarınla savaşlarda birşey yapamayıp buralarda yazıp cizme.

JnTime' wrote:

Tebrik ederim.
    Teşekkürler ibo

IBeastLy wrote:

Tebrikler Afk sahneleri olmasa daha seyri güzel hos görüntüler çıkacakmis başarınız daim olsun
    Teşekkürler enes.

Arkadaşlar rica ediyorum konu video harici didişmelerinizi avrasya sohbet başlığından yapmanızı rica ediyorum. Çünkü savaşacak çarı olmayanlar burada asıp biçmeye çalışıyor oyunda yapamadığınızı forumda yapmaya çalışmayın çok yapmacık o luyor. :)
  • video için tebrikler bakıyorumda sarıların hepsi tebki vermiş afk car kesmişsin diye sizin her zamn yaptığınız işler bunlar şimdi burda tebki göstermenin 1 anlamı yok vebayada çok kişi aynı şeyi sölemişti ama huylu huyundan vaz geçmez hala aynı işler peşinde bide sorarmısınız şu huntere itemleri mücevherde imişmiş sözde yoksa bestly vermedimi itemleri o esnada kendine ait savaşta kaç parca itemi varmışki sorsanıza 6 tane kask 5tane zırhımı varmış merak ettim :D :D :D
  • D4NGERCLAW wrote:

Savaşlarda çarını konuştur forumda çene yarıştırma çarın konuşsun çarınla savaşlarda birşey yapamayıp buralarda yazıp cizme.
    Zaten savaşıyoruz dün gördün ve Eksiklere rağmen zaten ben anlaıyorum savaşsan damageler konuşulur savaşmasan neden çıkamıyor olur :D
    Ayrıca senınle oyuda konuşup bı sekılde anlaştığımızı düşüyordum ama sen laf atıyorsun sonrada forumdan yazıp cizme dıyorsun anlamıyorum yani Benim için fark etmez Nasıl davranırsan gerek oyundan gerek forumdan aynı muameleyi görürsün

sokuroglu wrote:

video için tebrikler bakıyorumda sarıların hepsi tebki vermiş afk car kesmişsin diye sizin her zamn yaptığınız işler bunlar şimdi burda tebki göstermenin 1 anlamı yok vebayada çok kişi aynı şeyi sölemişti ama huylu huyundan vaz geçmez hala aynı işler peşinde bide sorarmısınız şu huntere itemleri mücevherde imişmiş sözde yoksa bestly vermedimi itemleri o esnada kendine ait savaşta kaç parca itemi varmışki sorsanıza 6 tane kask 5tane zırhımı varmış merak ettim :D :D :D
    Oundakı nickını yazarmısın söz kullanmadığım itemlerı sana vericem :D
    Enesten item aldığımı idda etmişin ha enesin itemi ha benim itemim zaten ;)
    Benim takip edip envanterimdeki itemelrım saymaya devam et :D
  • güzel video olmuş tebrik ederim başarınız daim olsun :saint:

Dipnot: benim videoma gelip afk kesmişsin diye demediğini bırakmayıp hakaret edenler burda afk olayını savunur olmuş anlıyorum ^^ konu sahibinin konusunu başka yerlere çekmeyelim arkadaşlar emeğe saygı bu yazdıklarım konu sahibiyle bir ilgisi yoktur okuyanlar kendilerini bilirler ;)
    BLACKMAMBA Çaresizliği ®llaGreSs Meydan Dayağı® Avrasyaya İlk Bakış IamCharmants

®Nasıl Bir Döneme Denk Geldik Bilmiyorum Güneş Var Ama İnsanlar Çok Karanlık®