Alpose iyi seyirler sunar.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Teşekkür ederim öncelikle
      Burda bu şahsın bana yapmış oldugu uslupdan dolayı her lafında çelişkili konuşup yok oydu yok buydu diyipte yok vuramazsınız yok kesemezsiniz diyipte ortaya bir laf atmak anca bu oyunculara yakışan bir usluptur.
      Bende video cok ben sizin gibi aldım her video foruma atmıyorum .
      Kalkıp oyunda sizle ugraşmak isterdimde zamanım hiç yok eğlenceme bakıyorum . ara ara böle gelip savaşcam :) Ortaya bir idda attıgınız zaman Kesin kanıt olsun lütfen.
      1. herzaman Söylüyorum Sen Fırsatçı Bir Playersin Gözümde Ve Hic Bizaman Yediklerin Vurduğun Kadar Yüksek Olmayacak Ormanda Otoda Kasilan Cara Video Almış kişisin Video Atip Kendini Rezil Etme Alpose Araya Bir Tane video Sıkıştırıp Fırsatçılık Pesinde Olma Ben Hep Dodurgadayim Sende Hep burdaysan Gorecez Herşeyi Kafanı Yorma sen Hadi Kolay Gele
      11 k Yiyip 7 vurup foruma atmak Senin Açından Kötü Bi Duygu Dediğin Gibi Foruma Atmiyorum Demişsin 6 7 K vurup 11 k Yiyip Foruma Atmak Seni küçültür O yüzden Atma Bence Rezil Etme Kendini
      Yakarım Şu Dünyayı Tek TÜRKÜ Ezdirme ALLAH Şahidim Olsun Sizi Bu SokakLarda Gezdirmem. ABDULLAH CATLI. :sniper:
    • *CaTLi* wrote:

1. herzaman Söylüyorum Sen Fırsatçı Bir Playersin Gözümde Ve Hic Bizaman Yediklerin Vurduğun Kadar Yüksek Olmayacak Ormanda Otoda Kasilan Cara Video Almış kişisin Video Atip Kendini Rezil Etme Alpose Araya Bir Tane video Sıkıştırıp Fırsatçılık Pesinde Olma Ben Hep Dodurgadayim Sende Hep burdaysan Gorecez Herşeyi Kafanı Yorma sen Hadi Kolay Gele
      11 k Yiyip 7 vurup foruma atmak Senin Açından Kötü Bi Duygu Dediğin Gibi Foruma Atmiyorum Demişsin 6 7 K vurup 11 k Yiyip Foruma Atmak Seni küçültür O yüzden Atma Bence Rezil Etme Kendini

sen cidden burda nasıl konuşabiliyosun ya :D yediğin damagelerin haddi hesabı yok savaşta çözmecilik yapan çocuksun gelmiş burda vıdı vıdı senin durumun ne ya bi sal şu forumu git parkta oyna hadii :D
    • Abinsiz Gelme benim Olduğum Sese Korkacan Benden Sennn Hep Korktunnnn O korku Sana Yetecekkk Parkı Neyi görürsün Ozaman ;) Sen Degilmiydin Abim Olmadan Senle Sese Gelmem Ben diyen Gelmis Burda Konusuyon Milletin Arkasına Sığınmaktan Nezaman Vazgececeksin Acaba ;) cesaretini Nezaman Toplarsan Ozaman Beni Bul Konuşalım X/ Son Postum İy Forumlar.
      Yakarım Şu Dünyayı Tek TÜRKÜ Ezdirme ALLAH Şahidim Olsun Sizi Bu SokakLarda Gezdirmem. ABDULLAH CATLI. :sniper:
    • Fırsatcımı asıl fırsatcı olan sensin simyalarım sönük sayı üstünlügü sizde birde kalkmış 10 k vurunca havalara girmiş ben 17 k vurdum zaman bile sevinen biri olmadım seni her alanda kestim Fırsatcı olan bir oyuncu varsa oda sensin yanlız benim anlamadım 7 k nasıl öldün yaw sen yoksa o liberiyemi deydi :) arkadan vuranda yok sana hahahahhaa 7 k mış :)

Madem fırsatcıyım kaç kişi dalıyorsunuz :) acaba onu sölede bilelim simyam sönük senin dogru oldugun birşey varmı
      Asıl suç bende senin gibi birini kaale alıyorum cok pardon :(

Daha yazarsan arşive bakar 20 k ların üzerini görürsün :) pazarcı oyuncu seni tek bildigi savunma :(bıcak:)
    • *CaTLi* wrote:

Abinsiz Gelme benim Olduğum Sese Korkacan Benden Sennn Hep Korktunnnn O korku Sana Yetecekkk Parkı Neyi görürsün Ozaman ;) Sen Degilmiydin Abim Olmadan Senle Sese Gelmem Ben diyen Gelmis Burda Konusuyon Milletin Arkasına Sığınmaktan Nezaman Vazgececeksin Acaba ;) cesaretini Nezaman Toplarsan Ozaman Beni Bul Konuşalım X/ Son Postum İy Forumlar.
      Konuşuyosun bişeyler yazıyosun ama sözlerine kim inanıyo merak ediyorum yok korktun falan sese gelince noluyo seninle azrailmisin sen :D:D abin falan beni de bi abimle tanıştır merak ediyorum abimi buralarda sert yapma boşuna hep son postum yazıyosun zoruna gidince sonra yine bişeyler yazıyosun son olsun lütfen :D
    • Leoo wrote:

*CaTLi* wrote:

Abinsiz Gelme benim Olduğum Sese Korkacan Benden Sennn Hep Korktunnnn O korku Sana Yetecekkk Parkı Neyi görürsün Ozaman ;) Sen Degilmiydin Abim Olmadan Senle Sese Gelmem Ben diyen Gelmis Burda Konusuyon Milletin Arkasına Sığınmaktan Nezaman Vazgececeksin Acaba ;) cesaretini Nezaman Toplarsan Ozaman Beni Bul Konuşalım X/ Son Postum İy Forumlar.
      Konuşuyosun bişeyler yazıyosun ama sözlerine kim inanıyo merak ediyorum yok korktun falan sese gelince noluyo seninle azrailmisin sen :D:D abin falan beni de bi abimle tanıştır merak ediyorum abimi buralarda sert yapma boşuna hep son postum yazıyosun zoruna gidince sonra yine bişeyler yazıyosun son olsun lütfen :D
      Kanka ne sonu yaw bunun Allah bir dedigine inancan hırsından çatlıyor şuan O bu degilde bu 7 K nasıl öldü yaw dalanda yok buna cok merak ediyorum :) acaba 1 efsunlu takımı takıyor ki 15 bıcak lı :)))))))