10'lu Karakter adaletsizliği

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Acronis wrote:

Server birleşmeden önce
      Acaba işe yarar mı diyerek birleşecrgimiz sw den karakter açtım ve sonuç itibari ile 10 karakterim oldu.
      Nesne markete bonsai geldigini gördüm aldım 9 karakterle etp kasmaya başladım oto avda şu an itibarı ile 500 e yakın cor oldu çarları 61 e kastım sayfa görevlerni yapıp kötü ruh ve münzevilernide aldım 61 lwl sura açmıştım onun da 1 haftada içersinde keskinliği g oldu.
      Diyeceğim şudur ki gerçekten büyük avantaj 10 lu karakter.
      10 karakter olmayan hesaplara adaletsizlik mevcut. Oyun eşitliği açısından bütün hesaplar 10 karakter olmalı bence.
      ha işte kardeşim şunu bazı insanlara biz anlatamadık bak bende istesem 10 karakterim olurdu ben kendim böyle bir tercih yapmadım ama işte birleşmeyen sv ler var haberi olmayanlar var ordaki arkadaşlara yazık yani herkese bu fırsat verilmeli ve isteyen 10 yapsın isteyen 5 karakterle takılsın biz birlik olduğumuz sürece yetkililer bizi dinleyecektir ve sorunumuzu onlarda en kısa sürede çözecektir o zaman ama birlikte şart saygılarımla hayırlı geceler
    • Adeletli bir oyunsa herkes eşit olmalı ya 10 karaktere çıkar ya da 10 olanlar silinir ya da ayrılıp 5 karakter olarak devam edilir
      Bazen Vedalar aci Verir İnsana ve Hickırıklar icinde bırakır ya İnsani..
      İşte o An.. ...

Gözlerinin İcine Bakarak.UNUTMAYACAGIM Dersin..
      Ve Seneler Gecsede
      Kalbindeki o Vedayı HATIRLAYACAKSIN......

Cem Yüksel ( KroniK )
    • Server birleşimden önce bunun haberını verdiler ben bizzat alwushtan duydum bı arkadaşın yayınında söyledı.Geçen birleştirmede istediğiniz karekteri hesabınızdan ayırmiştık.Bu birleştirmede de hedef sunucularda karekterınız varsa onlarıda birleştirecez dedi ısteyen yapsın tarzı bı konuşma yaptı bunun üzerine çoğu insan bunu yaptı.Bendede 15li karekter var tum yan çarları 61e attım tek tek etp kasmak için nerde adaletsızlık anlamadım.İlk birleştirmeyi bende kaçırdım ayıracakta hesabım var şimdi ona itiraz mı etmeliyim senın düşüncene göre?
    • 926yasin wrote:

Server birleşimden önce bunun haberını verdiler ben bizzat alwushtan duydum bı arkadaşın yayınında söyledı.Geçen birleştirmede istediğiniz karekteri hesabınızdan ayırmiştık.Bu birleştirmede de hedef sunucularda karekterınız varsa onlarıda birleştirecez dedi ısteyen yapsın tarzı bı konuşma yaptı bunun üzerine çoğu insan bunu yaptı.Bendede 15li karekter var tum yan çarları 61e attım tek tek etp kasmak için nerde adaletsızlık anlamadım.İlk birleştirmeyi bende kaçırdım ayıracakta hesabım var şimdi ona itiraz mı etmeliyim senın düşüncene göre?
      Arkadaş adaletsizliği diğer postlarda gözünüzün içine soka soka bastıra bastıra defalarca yazdık okumadan yorum atma birleşmeyen sunucuları göz önüne alırsan büyük bir adaletsizlik var .
    • 926yasin wrote:

Server birleşimden önce bunun haberını verdiler ben bizzat alwushtan duydum bı arkadaşın yayınında söyledı.Geçen birleştirmede istediğiniz karekteri hesabınızdan ayırmiştık.Bu birleştirmede de hedef sunucularda karekterınız varsa onlarıda birleştirecez dedi ısteyen yapsın tarzı bı konuşma yaptı bunun üzerine çoğu insan bunu yaptı.Bendede 15li karekter var tum yan çarları 61e attım tek tek etp kasmak için nerde adaletsızlık anlamadım.İlk birleştirmeyi bende kaçırdım ayıracakta hesabım var şimdi ona itiraz mı etmeliyim senın düşüncene göre?
      İlk birleştirmede seçemediğin hesapdaki tüm itemler nesne depoya otomatik atıldı. Neren madur oldu anlatsana?
    • kenjuraa wrote:

konu dışı bir soru soracağım bu canavar üçlüsü etkinliğinde video kaydı ile elinizde hızlıysa altın almak mümkün. peki bu şekilde oyunu oynamanın herhangi bir cezası vb. var mı ?
      board.tr.metin2.gameforge.com/…6%C5%9Fesi-10/?pageNo=668

kardeşim soru cevap kısmı burası buraya yazman lazım ve ayrıca içerik üretmek ban sebebi olamaz kardeşim üslup düzgün olsun illegal her hangi bir site vs övme ve argo vs olmasın yeter içerik üretmek ban sebebi değil
    • Konuyu ben de yeni görüyorum.Baya da olmuş açılalı.
      Şimdi biz Anadolu serverinin oyuncuları birleşimdeki bu 10'lu 15'li karakter avantajından faydalanamadık.Çünkü Anadolu birleşmedi biliyorsunuz.
      Öte yandan bazı serverlar 2 bazıları 3 tanesi bir araya geldi.Burada her birleşen sw den 5 çar birleşip,Tek İD üzerinde 10-15 karakter kullanabiliniyor olması hiç adil değildir tabi ki.

Benim arkadaşım Anadoluda simya yapıyor.Adam esnaf,koyuyor çarlarını otomatik ava,3 ayrı İD 15 karakter ETP kasıyor.Boş vakti oluyor,uğraşabiliyor.
      Üç çar için ayrı,Eldiven,Otomatik Av,Porki,Pet bilmem ne yapmak zorunda.Ben ona Anadoluya gel demekle büyük hata etmiş oldum yani.

Öte yandan 10 veya 15 karakter avantajını kullananlar ,Porkisini,Eldivenini,Otomatik Avını,Petini her şeyini Tek İD üzerinden götürebiliyor.

Bu hiç Adil değil.Bu 10'lu 15'li karakterlere ,seçin 5 tanesini diğerleri silinecek de denemez.

Tek öneri:Her Karaktere 15 çar açabilme hakkının tanınmasıdır.Aksi halde ,oyun Anadoludaki oyunculara farklı,Atıyorum Avrasyadaki oyunculara farklı davranmış olur.

Bizim suçumuz Anadoluda bulunmak mı ? Adamların ödülü Avrasyada bulunmak mı ? Böyle mantıksızlık olamaz.
      Konuyu açan arkadaş son derece mantıklı bir olaya değinmiş.Bu konuyu görmesem hala daha herkesin 5 karkateri var diye bileceğim.

Benim 1 çarımın üstü komple Kemik dolu,Diğeri İsabetlerle diğeri Binek bilmem neyle,Diğeri farklı nesnelerle dolu.

Korkumdan çar da silemiyorum,çünkü biliyorsunuz Seçtiğiniz hesap dışında başka bir çara da giriş yapabiliyor.Yani yanlışlıkla istemediğim çarı da silebilirim.Adamın 15 karakteri var,bu felaket bir Depolama alanı demek aynı zamanda.Ben ise 5 karaktere sığdıramayıp sürekli hesap silmeyle uğraşmak durumunda kalmamalıyım.

Kesinlikle Eşitlik ilkesini bozan bir durum.Biz Anadoludaki oyuncular da 15 karakter açabilme özelliğinden faydalanmak isteriz veya diğer 15 karkatere sahip olmayanlar da bu durumdan faydalanmak ister...