ANT Loncası EvaporTioNs Dandanakan Yeniden...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ANT Loncası EvaporTioNs Dandanakan Yeniden...

Öncelikle Herkese Merhaba.
      Seviyesiyle Oyununu Oynayan Rakiplere de Tebrikler Buradan.

Videoda ki Müziğin Tarzı @MeLiKSaH Ali Abiyi Yansıttığını Düşünüyorum. Müzikleri Bulmam da Yardımcı Olan @JESMiN Arkadaşıma Ayrıca Teşekkür Ediyorum.
      Ve Bu Şarkıların Her Bir Cümlesinin Anlam Taşıdığını Düşünüyorum.

KEYİFLİ SEYİRLER...

EvaporTioNs Dandanakan - 3

Sizin Zirveniz Benim Mola Verdiğim Yer...
    • Defalarca izlenesi keyifli bir video hazırlamışsın. Düz vuruşlar ve skıller harika karaktere hakimiyetini her zaman beğenmişimdir. Tebrik ederim. Başarılarının devamını diliyorum.
      Tüm Zalimler Birleşmiş
      Yıkıyorlar Her Yanı
      Karşısına Dikilmiş
      Bir Osmanlı Evladı

Dik Dur Eğilme
      İnananlar Seninle...
      Seninleyiz Başkanım.

Zirvesine göz diktiğiniz dağların hükümdarıyım.
    • OTO FARESI wrote:

Tebrıkler Talatım harıka görüntüler elde etmişsin yine,
      hakkını veriyorsun herzamnkı gibi nice beraber savaşlara başarıların daim olsun kardeşim :thumbup:
      Teşekkür Ediyorum Gökhanım. Yıllardır Olduğu Gibi Nice Günlere İnşAllah.

llAlpose wrote:

Tebrikler kardeşim cok güzel bir video olmuş vurdugun japon yapıştırıcısı gibi yerlere yapışmış eline sağlık
      Müzikler on numaraydı :) Nice savaşlara
      Teşekkür Ederim Yunusum Beğenmene Sevindim.

JESMiN wrote:

Defalarca izlenesi keyifli bir video hazırlamışsın. Düz vuruşlar ve skıller harika karaktere hakimiyetini her zaman beğenmişimdir. Tebrik ederim. Başarılarının devamını diliyorum.
      Tüm Zalimler Birleşmiş
      Yıkıyorlar Her Yanı
      Karşısına Dikilmiş
      Bir Osmanlı Evladı

Dik Dur Eğilme
      İnananlar Seninle...
      Seninleyiz Başkanım.

Teşekkür Ederim Jes Beğeneme Çok Sevindim Yanımdaki Dik Duruşun İçin Ayrıca Teşekkür Ediyorum Yorumunda Söylediğin Gibi Bir Osmanlı Evladını Hepimiz Oluşturyoruz Yani Hepimiz Biriz Bu Başarı Bütün Bayrağımızın. :thumbup:

JKayra wrote:

Tebrikler, kaliteli bir karakter ve böyle bir kaliteye layık olan müzikler. :thumbup:
      Teşekkür Ediyorum Recep . Düşüncen Onurlandırdı.

• Hestia wrote:

Gayet başarılı olmuş. Tebrik ederim.
      Teşekkür Ederim.

Volki3321 wrote:

Tebrik Ederim Elinize Sağlık..
      Teşekkür Ederim.

TQRETTQ wrote:

JESMiN wrote:

Tüm Zalimler Birleşmiş

Yıkıyorlar Her Yanı
      Karşısına Dikilmiş
      Bir Osmanlı Evladı

Dik Dur Eğilme
      İnananlar Seninle...
      Seninleyiz Başkanım.

Hepimiz OSMANLI evladıyız bir oyun videosunun altına hangi akla hizmet vererek böyle bi yorum yapıyorsun ?
      Benim Konumda Yerinin Olmadığını Bile Bile Gelip Bir Şarkının Sözünden Birilerine Yüklenmeye Çalışma alim Sana Veya Karşıdakilere Yapılmış Bir Hakaret Yok Üslubuyla Duranlara Tebrik Yukarıda Konumu Kirletme Başka Yerlere Çekme Tartışma Çıkartmaya Çalışma Saygınla Edebinle Tebrik Ediyorsan Et Etmiyorsanda Giripte Terbiyesizlik Yapma...

• Konuyu Kirletmeye Çalışan Kişilere Lütfen Gerekli Uyarıları Yapınız Modum @Fons

3xman. wrote:

Uzun süre oldu böyle bir zihinsel videosu izlemeyeli hem müzik ile ortaya çıkan demeclerle seyir keyfi cok güzel bir video çıkartmışsın kardeşim başarıların daim olsun tebrik ederim eline sağlık beraber nice savaşlara :thumbup:
      Teşekkür Ediyorum Ömer. Beğenmene Sevindim İnşllah Nice Savaşlara.

• DarbeLaz wrote:

Tebrik ederim talat başarıların daim olsun. Karakterinin hiçbir açığı yok nereden eleştiri yapsak diye bakıyorlar, açık bulamayınca yorumlara eleştiri yapıyorlar. Boşver sen dik duruşunu bozma :thumbup:
      Teşekkür Ediyorum Yaşar. 1 Kez Yazımı Yazdım Arayışlarını Başka Yerde Sürdürsünler Ayıpları Kendi Ayıpları.

llCILGIN wrote:

tebrik ederim elinize sağlık.Lakin düz 8 9 k damage aldığınız(sasuke) yerleri kesseydiniz keşke:)
      Teşekkür Ediyorum . Ben Bir Zihinsel Karakterim Str Alabildiğim Bir Skilim Yok Ve Buna Rağmen Sadece Petteki Şaman Savunma İle Rakibimin Atak İtemleri İle Aldığı Spacelerini Hiç Bir Atak İtem Kullanman ( Zihinsel - Runik Kılıcı ) İle 7 K Space Olarak Ona İade Ettim Tekrardan Teşekkür Ediyorum.

• "Dik Dur Eğilme,Bu İnananlar Seninle"
      Tebrikler Talat Başgan.Çok Güzel Ve Kaliteli Bir
      Video Olmuş.
      Özellikle Şarkı Seçimlerine Bayıldım.Oldukça Anlamlı Olmuş Güzel Bir Mesaj Olmuş Rakiplerine.
      Marş'ları Dinleyince Aklıma Eski Osmanlı-Bizans İmparatorluğu Savaşları Geldi.
      Karşı Bayrak Bizans'lılar Gibi Hüsrana Uğramışlar.
      Eline Sağlık.Keyifli Savaşlar... ^^