Kara buyuler neden farm yapamıyor

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kara buyuler neden farm yapamıyor

slm arkadaslar yıllardır kara buyu karekteri oynarım ama farm yapmak imkansız cünkü düz vurus 0 karekter dengelemisi yaparken neden kara buyukeri görmezden geliyor bu yonetim tüm karekterler istedikleri farmı bosu kese biliyorken kara buyuler bakmakla yetiniyor kara buyulerin bu konuda düzenleme yapılması gerek bence, metin tasını kesmek bile uzun bir sure zarf ediyor kara buyulerin iyleştirilmesi gerekiyor artık.
    • Metin taşına ve canavarlara vururken statü farklılığı ortadan kaldırılmalı. Becerilerde ki ek güç aktif edilmediği takdirde tüm karakterlerin aynı vurması gerekiyor. Böylece canavar + zodyak silah + simya ile istediğimiz performansı alabiliriz.
      “Alçakça söylenen söze karşılık vereyim deme, çünkü o sözün sahibinde onun gibi daha nice düşük sözler vardır. Cevabına yine onlarla cevap verir.”
      Hz. Ali
    • iş oyuncuda bitiyor, karabüyücüleri diğer karakterlerden ayıran ya da farm için giremediği harita yok. str-güç-ortalama-kritik-absorbe ve element güçlere ilaveten yanında şaman desteği ve liderlikle beraber çok iyi işler yapanlar var. hatta çoğu zaman kostüm ihtiyacı bile duymuyor, bana göre alan skili 1 tane olması yüzünden biraz sıkıcı gelmişti ve onun dışında farm içerisinde zihinsele yakındır diyebilirim. biraz da tercih ile alakalıdır, ws`lik ve farmlık efsunları petleri %100 zıt bir karakter olduğuna masrafı yüksek ama performansı göz doyurmayan cinstendir. youtuberler pek tercih etmediğine farm karabüyücüler nadir. bir de esas avantajları var ki arka karakterleri büyülü silah olup her iki karaktere item uyumu yapanlar gayet iyi performans sergiliyor.
      DaHaSoNRa≈
    • Karabüyülerde farm yapabilir, yapanlar var. Ama daha seri farm için bedensel tercih ediliyor. Canavarlı itemler, yüksek ort. silah kullandığınız zaman, porkisiydi vs extradan güç veren şeyler ile simya vs vs vs desteklenince, karabüyülerde farm yapabiliyor. 55 ort zehir veya zodyak silahıyla farmın kralını yapabilirsiniz :) ama orta derecede itemler ile farm bedenselden başkasında kullanılmaz.
      • ' benim karekterim karabuyu , cidden farm yapilmiyor hicbirsekilde . bende farm icin bi buyulu silah kurdum . buyulu ile farmliyorum . karabuyunun ise yan karekterlerini lycan actim 75 80 lvl araligindalar suan . karabuyuye eldiven dusuruyorum lycanlara veriyorum site eldiveni falanda cekiyorum 10 dkda her bi lycan bitiyoriyor gorevi. Geciyorum karabuyuye duz seytanli itemleri ruzgar tilsimini takiyorum 3.5 k lemurlara vuruyor 20 dkdada kara buyu bitiyor . toplam 1 saat ve 25 kor 1.2 vona denk oluyor acip sattigim her aydaki simya lardan yola ciktigimda . ben boyle bi cozum yolu buldum . tavsiye ederim .fakat daha iyi isler yapmasini isterdim .
    • Bu konunun amacı hasarında iyileştirilme istenmesidir. Yoksa her karakterle belli bir şeyler yapabiliyorsun. Örneğin lycan karakteri bedenselle kıyaslanınca lordlara ve razadora fazla vuruyor. Savascı ile lycan kıyaslayınca savascı metin taşlarına fazla vuruyor. Razo ve metin taşı örneklerinde karakterlerin hasar farklılığı 1k civarındadır.
      Nasıl bir iyileştirilme yapılabilir noktasında ise metin taşı + razo, canavarlar vs. gibi yerlerde düz hasar 1k artırılabilir.
      92-94 biyolog görevini sıfırlayarak çift str seçen karabüyü böylece bizleri tatmin eder.

Not: Şaman için de uygulanabilir.
      “Alçakça söylenen söze karşılık vereyim deme, çünkü o sözün sahibinde onun gibi daha nice düşük sözler vardır. Cevabına yine onlarla cevap verir.”
      Hz. Ali
    • dostum karabüyü farm yapamıyor diye birşey yok sen item dizemiyorsun o zaman. bizim arkadaş surayla stunlara 8.5k vuruyor dönüşümde.

eXclus wrote:

Bu konunun amacı hasarında iyileştirilme istenmesidir. Yoksa her karakterle belli bir şeyler yapabiliyorsun. Örneğin lycan karakteri bedenselle kıyaslanınca lordlara ve razadora fazla vuruyor. Savascı ile lycan kıyaslayınca savascı metin taşlarına fazla vuruyor. Razo ve metin taşı örneklerinde karakterlerin hasar farklılığı 1k civarındadır.

Nasıl bir iyileştirilme yapılabilir noktasında ise metin taşı + razo, canavarlar vs. gibi yerlerde düz hasar 1k artırılabilir.

92-94 biyolog görevini sıfırlayarak çift str seçen karabüyü böylece bizleri tatmin eder.

Not: Şaman için de uygulanabilir.

dostum lycan şuna bedensel taşa fazla vuruyor diye birşey yok. slotarında klç çft bçk vs. savunması var merak ettiğin canavar varsa özelden yaz savunma oranlarını yazayım sana
    • xRaptor wrote:

her karakter herşeyi yapacak diye birşey yok. seni zorlayan mı var sıfırla statüyü ver dex str ye yaparsın o zaman
      Oynadığınız karakterle size mutluluklar.
      Hz. Ali
    • Yıllardır bir karabüyü oyuncusu olarak şunu söylemek istiyorum farm Bi kenara tamam da çar kasmak bir zulüm sadece metine fazla vurmak istiyorum çarı kasmak için çok şey istemiyorum 2k 2k vurarak 100 lv ağaç metni kesiyorum elimde 9 ort kuşak 43 ort +9 zehir efsanevi set var petim porkim var ama yine az vuruyor yine az vuruyor artık çarımı 120 ye kasmak istiyorum yeter artık. Ben razıyım sadece 100 level metinlerinde yüksek vurayım gerisine yine vurmayayım o bile yeter.
    • Karabüyü oynayan var mı ki hala arkadaşlar ?

Ben epeyce güçlü olduğunu düşündüğüm Karabüyü çarımı,Ateş Hayaletinin çözmeyle silinmesinden beri kullanmıyorum.Yan çarında 55 lwl Keskinlik sura vardı onu kastım.
      Artık durum şöyle oldu: Öncelerden Keskinlik sura yan çarken,şimdilerde 120 lwl Karabüyü sadece 4 Envanteri açık olan , bir Yançar olarak kullanılıyor.

Bu kimin ayıbı sizce ? Tabi ki Karabüyülerin ayıbı değil.O karakterleri bu durumlara düşürenlerin ayıbı.

Karabüyünün Farm yapabilmesi için öncelikle :92-94 Biyologunun Çift Str olması gerekir.Yeni düzenleme gelecek dendi Biyologlara.
      Diğer fark ise Statüden geliyor.Karabüyülerdeki Statü Değişikliği yapılırsa bir nebze Farma kazandırılabilir.

Tabi ben Karabüyülerin Farma değil asıl Savaş Meydanlarına nasıl iner ? Sorusuna cevap aranmalıdır diye düşünenlerdenim.Karabüyü gücünü savaşlarda gösterir ve artık Ateş Hayaletinin çözmeyle kapanmasından sonra öyle bir vasfı da kalmamıştır.Bu vasfın iade edilmesi için çabalanmalı diye düşünüyorum...
      Bu arada Keskinlik Sura ,Farm İçin Biçilmez Değer.Tavsiyem geçin Büyülü Silaha rahatlayın.Tek başına kesemediği,biçemediği Boss veya Ws'de ezemeyeceği Karakter yok.Açın bir yan çar,kasın.Atın Karabüyüdeki sura itemlerinizi.Keyfinize bakın.
      Çünkü Oyun Yöneticileri Karabüyüleri yedi bitirdi,mecburen Keskinlik suraya yönelmeniz isteniyor...
    • CAKIRCALI wrote:

Karabüyü oynayan var mı ki hala arkadaşlar ?

Ben epeyce güçlü olduğunu düşündüğüm Karabüyü çarımı,Ateş Hayaletinin çözmeyle silinmesinden beri kullanmıyorum.Yan çarında 55 lwl Keskinlik sura vardı onu kastım.
      Artık durum şöyle oldu: Öncelerden Keskinlik sura yan çarken,şimdilerde 120 lwl Karabüyü sadece 4 Envanteri açık olan , bir Yançar olarak kullanılıyor.

Bu kimin ayıbı sizce ? Tabi ki Karabüyülerin ayıbı değil.O karakterleri bu durumlara düşürenlerin ayıbı.

Karabüyünün Farm yapabilmesi için öncelikle :92-94 Biyologunun Çift Str olması gerekir.Yeni düzenleme gelecek dendi Biyologlara.
      Diğer fark ise Statüden geliyor.Karabüyülerdeki Statü Değişikliği yapılırsa bir nebze Farma kazandırılabilir.

Tabi ben Karabüyülerin Farma değil asıl Savaş Meydanlarına nasıl iner ? Sorusuna cevap aranmalıdır diye düşünenlerdenim.Karabüyü gücünü savaşlarda gösterir ve artık Ateş Hayaletinin çözmeyle kapanmasından sonra öyle bir vasfı da kalmamıştır.Bu vasfın iade edilmesi için çabalanmalı diye düşünüyorum...
      Bu arada Keskinlik Sura ,Farm İçin Biçilmez Değer.Tavsiyem geçin Büyülü Silaha rahatlayın.Tek başına kesemediği,biçemediği Boss veya Ws'de ezemeyeceği Karakter yok.Açın bir yan çar,kasın.Atın Karabüyüdeki sura itemlerinizi.Keyfinize bakın.
      Çünkü Oyun Yöneticileri Karabüyüleri yedi bitirdi,mecburen Keskinlik suraya yönelmeniz isteniyor...
      Karabüyüye az bile o son güncelleme. Bunca sene vslerin vazgeçilmezi olmak ne güzel değil mi? yapacaksın 55 level, koyacaksın çarın içine mat simyayı,çer çöp savunmalı hpsiz itemleri, sonra gidip kendinden kaç level yüksek olan, senden daha güzel çarı olan büyülü silahı kesiceksin. Bana kalırsa bu güncelleme az bile, karanlık korumanın hasar azaltma oranı düşürülmeli.

Şeytanın hakem olduğu yerde, melek kazanamaz...
    • Stella wrote:

Karabüyüye az bile o son güncelleme. Bunca sene vslerin vazgeçilmezi olmak ne güzel değil mi? yapacaksın 55 level, koyacaksın çarın içine mat simyayı,çer çöp savunmalı hpsiz itemleri, sonra gidip kendinden kaç level yüksek olan, senden daha güzel çarı olan büyülü silahı kesiceksin. Bana kalırsa bu güncelleme az bile, karanlık korumanın hasar azaltma oranı düşürülmeli.
      Karabüyüler canınızı çok mu yaktı ne bu nefret? Az bile ne demek ben karabüyü oynuyorum ama bazen benden sağlam büyülü silah kesiyor beni bu tamamen kişi ile alakalı zaten çöp ettiler karakteri sizin konuştuğunuz laf mı şimdi? Eline ne geçecek k. Korumanın hasar azaltma oranı düşünce sen güçlü değilsen eğer o adam yine gelir keser seni. Büyülü silah wslik değilse hangi karakter olursa olsun 55 lv kesebilir zaten. Wslik büyülü silahı düzgün dizdikten sonra kim kesebilir? Var benim çok sağlam tanıdığım büyülü silah wslikler 3 4 kişi kesemiyor o yüzden burda milletin sinirine dokunacak laf etmeyin.