Kara buyuler neden farm yapamıyor

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Karabüylerin açtığı farklı farklı konularda şuana kadar istenilenler;
      Bedensel gibi hasar,
      büyülü gibi hp absorbe..
      çözülme olmasın,
      büyü bozma 2 katına çıksın,
      ateş hayaleti hedef secebilsin.
      atta ateş hayaleti açıp kapatabilelim
      20k vurarak metin keseyim hemde ateşimle ks atanları öldüreyim .
      kamuflaj ve ejderha yardımı da ister misiniz..
      kapatsınlar tüm diğer karekterleri .bütün becerileri verin karabüyüye. herkes karabüyü oynasın.
      ne gerek var 5 çeşit karektere .anlamıyor bu yapımcılar bu işten :)
    • HaRBi wrote:

Karabüylerin açtığı farklı farklı konularda şuana kadar istenilenler;
      Bedensel gibi hasar,
      büyülü gibi hp absorbe..
      çözülme olmasın,
      kapatsınlar tüm diğer karekterleri .bütün becerileri verin karabüyüye. herkes karabüyü oynasın.
      kendi adima konusayim karabüyu oyuncusu olarak bunlarin hic birini istemedim. Okudugunu anlamayan bir topluma karsi mucadele vermek cidden cok zor.
      Karabuyuyu oven kitle durmadan gucunden bahsederek baska karakter diz diyor. Madem bu kadar cok ovuyorsunuz siz niye karabuyu dizmiyorsunuz?
      Işinize geldigi sekilde konusuyorsunuz. 5 cesit karakter var bu yapimcilar bu isten anlamiyor diyerek atifta bulunuyorsunuz. Ates hayaleti cozme ile kapandiginda bunun zaten boyle olmasi gerektigini savunuyorsunuz. O kadar amator ki metin2 ekibi buyu cozme hataydi ve yeni duzelttiler. Yok oyle bir dunya.
      Programlama da bu tarz hatalar olmaz. Sen ne yapmasi gerektigini kod bloguna yazarsin o da işlemi uygular.
      Şu an gorunuyorki 6. 7. Efsunlara buyulu saldiri degeri geliyor. Bu sebeple dengelenmesi icin ates hayaletinin cozulmesini guncelleme ile sagladilar.
      Suc yoneticilerde bunun bir guncelleme oldugunu soylemediler hatta coma nin ifadesiyle turkiye ekibinin haberi bile yoktu.
      Sonuca gelecek olursak. Full canavar karabuyu ile diger karakterlere yakin vurmak istiyoruz. Rekabet ortami olussun. Lycanla bedenselle farm yapcagima karabuyu ile yapim. Hem olur ya karsilasiriz etkinlik alanlarinda bir guzel de savasiriz. :)
      Su etkinlik cariyim diyenlerde kastigi paralarla vslik item alsinlar bi zahmet. 1 yila full lycan dizdim. Adam 7 yildir etkinlk yapiyor. 1 yila yaptigim etkinlik carimla kesiyorum. Simdi soruyorum size bu oyuncularin kastigi paralar nereye gidiyor?
      Not: Biz oyle aman aman hasar artsin istemiyoruz. Makul bir miktarda iyilestirilmesini istiyoruz. En basiti ormandasin full karabuyu 13 vururken taşa diger karakterler 17 atar ben 1 taş kırana kadar 3 taş kırmış olur. 13k en azindan 14 e guncellenebilir.
      “Alçakça söylenen söze karşılık vereyim deme, çünkü o sözün sahibinde onun gibi daha nice düşük sözler vardır. Cevabına yine onlarla cevap verir.”
      Hz. Ali
    • Thalor wrote:

@CAKIRCALI
      Konu hakkında fikrimi söylemeyeceğim ancak biraz daha kısa yazarsan inan yazdıklarını insanlar okur. Bilmiyorum bu sorun sadece bende mi ama ne zaman yazdıklarına denk gelsem çok uzun olduğu için okumayıp geçiyorum :) ^^
      yok dostum bu arkadaş heryerde böyle. Bu kadar uzun yazınca inan ki okumuyorum. Çoğu kişide okumuyordur. Ne derler Bilirsin "Yalancının Yazıp çizdiği Çok Olur"

HaRBi wrote:

Karabüylerin açtığı farklı farklı konularda şuana kadar istenilenler;
      Bedensel gibi hasar,
      büyülü gibi hp absorbe..
      çözülme olmasın,
      heh ne kadarda doğu Cümleler Hep Bana Hep Bana Savundukları Haksızda Olsa Yok Haklı diyeceksin ancak öyle :D
    • Ben bu oyunda neredeyse 5-6 yıl aktif ve en iyi düzeyde oynadım bir çoğu karakteri.Oyuna Bedensel ve Karabüyü ile başladım.Keskinlik surası oynadım.Çok elit düzeyde Zihinsel,devamında orta düzey Lycan,Tekrar Zihinsel,En sonda epeyce sağlam bir Karabüyü oynadım.
      Şimdilerde ise Karabüyü çarına yapılan haksızlık nedeniyle tepki maksadıyla ,Farm çarı Keskinliğe geçtim.

Ben yorum yaparken sadece bir Karabüyü olarak değil,Objektif ,herkesin gözüyle yorum yapıyorum.Dileyen okur,dilemeyen okumaz.
      Şu anda Karabüyü değilim,Karabüyü çarına yapılabilecek bir iyileştirme beni ilgilendirmiyor.

Fakat Objektif gözle baktığımda şu anda Karabüyü Oyunun Her Anlamda En zayıf Karakteridir.

Bu oyunda kimse Karabüyüyü Farm için Kullanmaz.Karabüyü sadece Savaş çarıdır.Bence Karabüyüye yapılabilecek tek güncelleme:Çözme Becersinin Ateş Hayaletini Kapatma sıkıntısının düzeltilmesidir.
      @HaRBi :Kimse senin saydığın düzenlemelerin yapılmasını söylemedi.Ben tek Ateş Hayaleti 10 yıldır çözmeden etkilenmiyordu,yine etkilenmemesi gerektiğini,Farmlık bir çar olmadığını belirttim...
      @xRaptor: Sen bu oyunda Bilezik ve Kask yaparken aradığın ilk ve en önemli Efsun nedir söyler misin bana ?
      Bu oyunda Savaşlara çıkan bütün orta ve iyi seviyeli oyuncuların Büyü savunması Fuldür.Fulleyemiyorsa kusura bakmasın tamamen beceriksizliğinden yapamıyordur.
      90 Kılıç Çift Eli bırak git anket yap,Toplu savaşta kaç oyuncu 60 Kılıç ve 60 Çift El takabiliyor.Öyle bir anlatıyorsunuz ki gören de herkes 90 Kılıç 90 Çift geziyor sanacak :D
      Herkes 90 Pençe,90 Bıçak,90 Ok Hepsini 90 Yapıyor.
      Gariplerim Büyüyü Fullüyor ama Karabüyüler yine de çok sağlam vuruyor değil mi ? Bunu söyleyenler,Karabüyü çok güçlü çar diyenler,Nolur Karabüyü oynayın.Rica Ediyorum Karabüyüye geçin.Geçtiğiniz zaman bana da mutlaka forumdan ulaşın.Sizi o çok güçlü çar dediğiniz Karabüyüyü,ne hale getireceğimi ,aslında o çarın ne kadar kötü durumda olduğunu yaşatayım... Konuya son mesajımdı arkadaşlar...

Sizlerden ricam ,oyun bilginiz varsa mantık çerçevesinde yazınız.Bilmiyorsanız,bilmiş bilmiş yorum yapmayın.Kendinizi küçük durumlara düşürmeyin...Bilginizin olmadığı veya az olduğu konulardaki cahaletinizi kabullenmek de büyük erdemliktir...Saygılar...
    • Dostum şakamasın ? 1 leveline kadar tut herkes Bilir ki büyü savunması oyunda en az Yapılan Savunmadır. Senin tabirinle nasıl 90 savunmayla gezen Birkaç Karakterse Büyü Savunması Full olarakta gezen birkac karakter. işinize Gelen Kısmı Sürekli Kendinize Göre Yorumlamayın.90 Büyü Beni Kurtarır Diyorsan Buyur Getir Çarını ws atalım. Ben Boş Laf Yapmam, Denemediğim Test Etmediğim Birşey Hakkındada Konuşmam. O kadarda uzun yazma Kirlilik Yapıyorsun.
    • xRaptor wrote:

Dostum şakamasın ? 1 leveline kadar tut herkes Bilir ki büyü savunması oyunda en az Yapılan Savunmadır. Senin tabirinle nasıl 90 savunmayla gezen Birkaç Karakterse Büyü Savunması Full olarakta gezen birkac karakter. işinize Gelen Kısmı Sürekli Kendinize Göre Yorumlamayın.90 Büyü Beni Kurtarır Diyorsan Buyur Getir Çarını ws atalım. Ben Boş Laf Yapmam, Denemediğim Test Etmediğim Birşey Hakkındada Konuşmam. O kadarda uzun yazma Kirlilik Yapıyorsun.
      sen tam komedisin. buyu savunmasi yapmayip ben niye savaslarda kesiliyorum diye soruyorsun. 20 sebnem + 55 item + 15 başlık + 20 simya saymadiklarimi da ekle 10 luk enerji bas. Kac buyun oluyor? Pete sura bileklik sura safir sura yap ustune aslan agzi tak. Bec korunma kask okyanus ayakkabi giy. Silah fisi ve kostumu de kafana gore yap. Tekrar test et. Ha bunlari yapamiyorsan burada insanlarin sinirini bozma. Bilmişlik taslama. Kendi oyun dünyanda kralligini yaşa. Ya da yaşama wiki de takil.
      Not: her karakter gucludur itemini yapana konumuz suranin bosslara canavarlara vurmus oldugu hasar.
      “Alçakça söylenen söze karşılık vereyim deme, çünkü o sözün sahibinde onun gibi daha nice düşük sözler vardır. Cevabına yine onlarla cevap verir.”
      Hz. Ali
    • /NaRTeR/ wrote:

@HaRBi çok komik adamsın vesselam :)
      @xRaptor gücünden şikayet ettiğiniz karakteri oynamanızı tavsiye ederim

Bu konuda karabüyüyü çok çok güçlü bir karakter sanan arkadaşlar size o kendi dünyanızda başarılar dilerim umarım bir gün karabüyü oynar da ne demek istediklerimizi anlarsınız

İyi forumlar :)
      birde yazdıklarımı okusanız :) Benim zaten karabüyü karakterimde var. Oynamadığım Karakter Hakkında Konuşmuyorum Bilmem Farkındamısınız ?

eXclus wrote:

sen tam komedisin. buyu savunmasi yapmayip ben niye savaslarda kesiliyorum diye soruyorsun. 20 sebnem + 55 item + 15 başlık + 20 simya saymadiklarimi da ekle 10 luk enerji bas. Kac buyun oluyor? Pete sura bileklik sura safir sura yap ustune aslan agzi tak. Bec korunma kask okyanus ayakkabi giy. Silah fisi ve kostumu de kafana gore yap. Tekrar test et. Ha bunlari yapamiyorsan burada insanlarin sinirini bozma. Bilmişlik taslama. Kendi oyun dünyanda kralligini yaşa. Ya da yaşama wiki de takil.
      cakircali 1, sen 2 ben buyu savunmazım mı diyorum ? Geneli konusuyorum. Ben zaten 90 buyuden asagı girmem savaslara. bos yorum yapmayalım özellikle siz sürekli yorum olsun diye yaziyorsunuz
    • Zihinselde nerdeyse aynı ama yapılıyor hemde pvp de karabüyü daha iyi 60 çiftel bizim hasarı keserken 70 80 büyü karabüyüye karşı yetmiyor bile karabüyü sura ile farm yapmak isteyen varsa hasar için gerekli item simya ve statüleri ayarlasın o zaman. Daha fazla büyü karakterlerinin gelişmesinin manası yok zaten büyü bozma zımbırtısıyla fazlasıyla gelişti.
    • Stella wrote:

Yönetim para kazancının düşeceğini zannettiği, aslında böyle bir yenilik yapılsa oyuna ilgi artacağı ve dolayısıyla da kazancının artacağından bihaber olduğu için, siz paralı oyuncular da sizin parayla aldıklarınızı başkaları bilek hakkıyla alabileceği için karşı çıkarsınız.
      Fevkalâdenin fevkinde bir yazı.
      Bakın bu yorumu sabitleyin. Bu tez, bu önerme, bu ide çürütülemez.
      Güncellemelerin (oyunun aslı olan gündelik hayata, devire, imkana uydurmak anlamından uzaklaşıp, biraz daha maddi kâra yönelmesinin; bu yönelmenin de maddi gücü olanı, tamamen f2p oynayanlara karşı ciddi bir şekilde öne geçirdiğini görüp ve de buna yasal olarak haklı bir şekilde alışan oyuncunun, aslında bu güncelleme sorunlarının bugların ve hataların temelinde fazla kâr amacı yatmasından öte geldiğinin farkında değil) insanlardaki etkisi tam olarak bu şekilde. f2p adı altında ne kadar p2w'e yönelirseniz, olacak olanlar, tartışılan konulan dejavu misali tekerrür eder durur.
    • New

arkadaslar konu pvp savaş deyil yani bu kpnu tartısılmaz bile kara buyuler zaten cöp oldu pvp de bari bir nebzede olsa kara buyu carlarımızla farm yapa bilmek metin keseyim bos keseyim istegimiz bu oyun yöneticilerinden. Kara buyu oynamayan arkadaslara sesleniyorum bi girin kara buyuye bi metin kesmeyi veya bos kesmeyi deneyin bakalım kese bilecekmisiniz merak ediyorum hatta video cekin izliyelim farm yapılıyorsa karabüyüle . Konu dedim gibi farm tartışması ws deyil her kes biliyor bunuki ws de kara buyuler bitti soru yorum size bi kara buyunun damege rekorunu ws de bilen ler bir birde diyer karek derlerin damege rekorlarına bakın o karabuyuden yakınan arkadaslar bi izleyin yutupdan.
    • New

CAKIRCALI wrote:

Karabüyü oynayan var mı ki hala arkadaşlar ?

Ben epeyce güçlü olduğunu düşündüğüm Karabüyü çarımı,Ateş Hayaletinin çözmeyle silinmesinden beri kullanmıyorum.Yan çarında 55 lwl Keskinlik sura vardı onu kastım.
      Artık durum şöyle oldu: Öncelerden Keskinlik sura yan çarken,şimdilerde 120 lwl Karabüyü sadece 4 Envanteri açık olan , bir Yançar olarak kullanılıyor.

Bu kimin ayıbı sizce ? Tabi ki Karabüyülerin ayıbı değil.O karakterleri bu durumlara düşürenlerin ayıbı.

Karabüyünün Farm yapabilmesi için öncelikle :92-94 Biyologunun Çift Str olması gerekir.Yeni düzenleme gelecek dendi Biyologlara.
      Diğer fark ise Statüden geliyor.Karabüyülerdeki Statü Değişikliği yapılırsa bir nebze Farma kazandırılabilir.

Tabi ben Karabüyülerin Farma değil asıl Savaş Meydanlarına nasıl iner ? Sorusuna cevap aranmalıdır diye düşünenlerdenim.Karabüyü gücünü savaşlarda gösterir ve artık Ateş Hayaletinin çözmeyle kapanmasından sonra öyle bir vasfı da kalmamıştır.Bu vasfın iade edilmesi için çabalanmalı diye düşünüyorum...
      Bu arada Keskinlik Sura ,Farm İçin Biçilmez Değer.Tavsiyem geçin Büyülü Silaha rahatlayın.Tek başına kesemediği,biçemediği Boss veya Ws'de ezemeyeceği Karakter yok.Açın bir yan çar,kasın.Atın Karabüyüdeki sura itemlerinizi.Keyfinize bakın.
      Çünkü Oyun Yöneticileri Karabüyüleri yedi bitirdi,mecburen Keskinlik suraya yönelmeniz isteniyor...
      Bu Düşüncene Katılıyorum Dostum Karabüyüye Haksızlık Yapıldı. Büyü Çözme İle Karanlık Koruma Sönmesine Eyvallahta Ateş Hayaletinin Sönmesi Saçma Olmuş. Yeni Bir Hesap Kasma Düşüncem Vardı ve Karabüyüye Yönelikti Bu Düşüncem Fakat Bu Güncellemeden Sonra Öyle Bir Düşüncem Kalmadı.Bıçakçı Ninja Kasarım Daha İyi. :thumbdown:
    • New

Lycan savunma skili yok atak skili var
      Bedensel savunma skili yok atak skili var
      Keskinlik savunma skili kısmen var atak ta var
      Zihinsel atak skili yok savunma var
      Karabüyü atak skili yok savunma var
      İyileştirme şaman atak var savunma yok
      Kutsamacı şaman atak yok savunma var.
      Ninjalar hakkında pek bir şey diyemem.

Kısacası karabüyü ye iyileştirme yapılması diğer karakterlerin de ayaklanması demektir.
      Her karakterin artısı ve eksisi var.
      Karabüyü nünde atağı bir zahmet olduğu gibi kalsın.
      Ayrıca büyü çözme skilinin amacı tüm açılan skilleri çözmek değil mi ?
      Hâlen ateş hayaletini çözmese diye yakınıyor sunuz.
    • New

Valla istediğiniz kadar yazın çizin ama bu işler öyle olmuyormuş yıllarca yazıldı çizildi ama tek adım göremedik. kara büyü farm yapamıyor mu kardeşim farm yapan bir çar kullanıp kara büyü ile vs atacaksın. misal ben bedensel hastasıyım vs atamıyor o kadar yazdık konular açıldı sayfalarca değişmedi herkes bir şeylerden şikayetçi. hangi karakter farm yapıyorsa extra onla oynayıp bir de asıl sevdiğiniz çarla oynayacaksınız bu konunun tek çaresi bu kendi adıma öle yaptım. her karakterin kendine göre farklı özellikleri var tek bir çarı her şey yapacak gibisinden ayarlamazlar zaten. kendime bir iyleştirmeci bir de bedensel yaptım birini farmda birini vs de geliştiryorum. tavsiye ederim öbür türlüsünü hayal etmeyin. yada edin siz bilirsiniz :)
    • New

Adaletle kafayı bozmuşsunuz.Arkadaş burası gerçek dünya değil.Bir şirketin yarattığı bir eğlence platformu.Onların kuralları geçerli.Şimdi ben buraya hayallerimi yazsam kitap olur ama şirket sahibi ben olmadığım için yazmamın anlamı yok.Etkinlikleri bile stabil yapamayan adamlardan ne bekliyorsunuz anlamıyorum.IQ'da mı bir problem var diye düşünmeye başladım.Hangi karakter zevk veriyorsa ona geç, sanki 50-60 yıl metin2 mi oynayacaksınız ? Şikayet ederek zaman kaybetmeyin.
    • New

/NaRTeR/ wrote:

Viranee wrote:

her karakterin kendine göre farklı özellikleri var tek bir çarı her şey yapacak gibisinden ayarlamazlar zaten.
      Ama lycan öyle değil wslik takıyorsun ws atıyor farmlık takıyorsun farm yapıyor :) sanki bir yerlerde adaletsizlik var :)
      O zaman lycan oyna dostum. ben lycan sevmiyorum diyorsan da yapacak bir şey yok. bizde sevmediğimiz şeylere mecbur bırakıldık ama elden bir şey gelmiyor.