Ruha item bağlama ve ayırma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ruha item bağlama ve ayırma

Değerli Dostlarım İtemlerimizin Yanlışlıkla Kendimiz Tarafından (Efsununun Değiştirilmesi, Yere Atılması, Pete Yedirilmesi...) Ya da Bir Başkası Tarafından (Çalınması, Yere Atılması, Efsun Atılması vs.) Korkusuyla İtemlerimizi Ruha Bağlama Parşömeni İle Ruha Bağlayıp , Ruhtan Ayırma Parşömeni ile de Ruhtan Ayırıyoruz. Fakat Öyle Bi Zaman Geliyor Acele Bir Durum Oluyor O İtemi Ruhtan Ayırmak Zorunda Kalıyoruz.Fakat Yanılmıyorsam 72 Saatlik Bir Ruhtan Ayrılma Süresi Mevcut.Bu Mevcut Durum Karşısında Şu Şekilde Bir Önerim Olacaktır.
    • İtemlerimizi Ruha Bağlarken Bizlerden Bu İtemi Ruha Bağlamak ve Ruhtan Ayırmak İçin Bizden Bir Parola İstese (Depo Şifresi Örnek Verilebilir. Şifreyi Girmeden O Depoyu Açamıyoruz Sonuçta.) Ve Bu Şifreyi Girerek İstediğimiz Saat Diliminde İtemimizi Ruha Bağlayabilir Ve Yahut Ruhtan Seri Bir Şekilde Ayırabiliriz (72 Saat Bekleyeceğimize 2-3 Saniye Bekleyeceğiz)
    • Şuanki Sisteme Göre Başka Bir Sorunsalı Daha Eklemek İstiyorum. İtemini Ruha Bağlayıp Uzun Süre Girmeyen Bir Oyuncu (Tatile Çıkma, Oyuna Aylarca Ara Verme vs.) Döndüğünde İtemini Bulamayabilir. Neden Çünkü Bu İtemin 72 Saat Yani 3 Günlük Bir Ruhtan Ayrılma Süresi Mevcut. Atıyorum 10 Günlük Tatile Çıkan Bir Kişinin İtemi Rahat Bir Şekilde (Çalınabilir, Atılabilir, Değiştirilebilir.) Örnekleri Çoğaltabiliriz. Benim Önerdiğim Sisteme Göre İse Oyuncunun Kendisi Tarafından Oluşturulmuş Parolası Doğru Bir Şekilde Girilmeden O İtem Ruha Ne Bağlanabilir Ne de Ruhtan Ayrılabilir.
    • Şimdi Diyeceksiniz Ya Şifremi Unutursam Dert Etmeyin Kardeşim Onuda Düşündük :thumbup: Metin2 'nin Sayfası Üzerinden (Yeni Bir Depo Şifresi İsteme, Karakter Silme Kodu Vs.) Bu Tür Şifreleri İster Gibi E-posta Adresimize Yeni Bir Şifre Veya Şifreyi Sıfırlamak İçin Bir Link Gelecektir O Linke Tıklayarak Bu Sorunsalıda Halletmiş Olacağız. Değerli Dostlarım Bu Şekilde İtemlerimizin Güvende Olacağından Eminim.
    • Benim Düşünce Ve Önerim Bu Kadardır Sizlerinde Olumlu Veya Olumsuz Düşüncelerinizi Paylaşmanızı Bekliyorum Herkesin Düşüncesine Saygı Duyarım. Buyrun Bi Alt Yorumlarda Buluşalım :beer: İyi Forumlar Dilerim Herkese...
  • Oyundan çıkarken eşyalarınızı deponuza atın kullanacağınız zaman alın. Öneri bağlama mantığına aykırı, mantıksız geliyor.(Hesap bilgilerinize ulaşan biri kolayca bağlama şifrenize de ulaşabilir.)
    Ruhtan ayırma süresi uzun gelebilir, bu yüzden ruha bağlarken bağlı kalacağı süreyi seçebilme özelliği getirilebilir. Aktif olarak oynayan kişi saat dilimi girebilir. Böylece kontrol sağlayabilir.
    “Alçakça söylenen söze karşılık vereyim deme, çünkü o sözün sahibinde onun gibi daha nice düşük sözler vardır. Cevabına yine onlarla cevap verir.”
    Hz. Ali
  • item bağlama sistemi yeterli ama simyalarımız güvende degil zaten kendi bilgisayarından baska bilgisayarda oyuna girmeyen çarının şifresini başkasına vermeyen adamın çarına kimse giremez ama dalgınlıga gelip pete item yedirebiliyoruz itemi yere atabiliyoruz halihazırdaki ruha baglama sistemi bunlar için yeterli ama dalgınlıkla simya çıkaran insanlar var simya için kilitleme sistemi gelmeli bunun yerine
  • lKL4USl wrote:

item bağlama sistemi yeterli ama simyalarımız güvende degil zaten kendi bilgisayarından baska bilgisayarda oyuna girmeyen çarının şifresini başkasına vermeyen adamın çarına kimse giremez ama dalgınlıga gelip pete item yedirebiliyoruz itemi yere atabiliyoruz halihazırdaki ruha baglama sistemi bunlar için yeterli ama dalgınlıkla simya çıkaran insanlar var simya için kilitleme sistemi gelmeli bunun yerine
    Düşüncene Saygı Duyarım Eyvallah Fakat Benim Burda Altını Çizerek Değinmek İstediğim Konu İtemlerimizin Tam Güvende Olması Ve 72 Saatlik Bir Süre Yerine Daha Erken Bir Şekilde Ruhtan Ayrılmasıdır. Şu Düşüncene Katılıyorum "kendi bilgisayarından baska bilgisayarda oyuna girmeyen çarının şifresini başkasına vermeyen adamın çarına kimse giremez" Lakin Değerli Dostum Burası Türkiye Her an Herşey Olabilir. :huh: Neyse Konu Dağılmasın Hemen Şuna Geleceğim" dalgınlıkla simya çıkaran insanlar var simya için kilitleme sistemi gelmeli bunun yerine" Böyle Bir Sorun Varsa Eğer Yeni Bir Konu Açabilirsin, Desteklerim. :beer:
  • eXclus wrote:

Oyundan çıkarken eşyalarınızı deponuza atın kullanacağınız zaman alın. Öneri bağlama mantığına aykırı, mantıksız geliyor.(Hesap bilgilerinize ulaşan biri kolayca bağlama şifrenize de ulaşabilir.)

Ruhtan ayırma süresi uzun gelebilir, bu yüzden ruha bağlarken bağlı kalacağı süreyi seçebilme özelliği getirilebilir. Aktif olarak oynayan kişi saat dilimi girebilir. Böylece kontrol sağlayabilir.
    Eyvallah Düşüncene Saygı Duyarım Sanada Lakin Diyorum Çünkü Depoya Güvenmiyorum Şahsen Neden Dersen Nedeni Şu Kendiliğinden Depodan Kaybolan İtemlerim Oldu,Örnek Verecek Olursam Ruha Bağlı Bir Dolunay Kılıcı, 1800 Adet Ayışığı Define Sandığı ve Bu Sorun Çoğu Kişinin Başına Gelmiştir.
    "Hesap bilgilerinize ulaşan biri kolayca bağlama şifrenize de ulaşabilir" Bu Düşüncende Haklısın İlla Eposta Onayı Olcak Diye Bir şey yok Aşağıdaki Arkadaşın Yazmış Olduğu Gibi Telefon Onaylı Bile Olabilir Yapılamaz Diye Birşey Yok Oda Elbet Yapılır.

MinW wrote:

Telefon veya mail onayı bile olabilir
    @MinW Katılıyorum Dostum Telefon Onayı Bile Olabilir.

Perseus wrote:

Beğendim, destekliyorum.
    @Perseus Eyvallah Dostum Desteğin ve Yorumun İçin.
  • Mantıklı ve guzel dusunulmus bi oneri destekliyorum . konularin arsivlenmemesi ve gerekli yerlere ulasması icin guncelligini yitirmemeli ve konuya ilgi olmalı fakat merak ettigim bu ilgi alaka, yorum sayisi,destekleyen sayisi kac oldugunda oneri gerekli noktalara ulastirilip değerlendirmeye alinacak ? Bilgisi olan aydınlatsın bizi.
  • Cyhnmhsn wrote:

Mantıklı ve guzel dusunulmus bi oneri destekliyorum . konularin arsivlenmemesi ve gerekli yerlere ulasması icin guncelligini yitirmemeli ve konuya ilgi olmalı fakat merak ettigim bu ilgi alaka, yorum sayisi,destekleyen sayisi kac oldugunda oneri gerekli noktalara ulastirilip değerlendirmeye alinacak ? Bilgisi olan aydınlatsın bizi.
    Desteğin Ve Yorumun İçin Teşekkür Ederim.
    Son Yazdığın Kısımla İlgili Durumu Bende Merak Ediyorum Açıkçası.
  • Mantıklı bir öneri olmuş destekliyorum fakat mail konusunun olmaması gerektiğini düşünüyorum. Hesabımıza erişebilen biri mailimizede kolayca erişebilir ve yine itemlerimiz güvende olmaz.
    Parola konusunda desteğim tam, unutmamak için bilgisayarımıza ve not kağıtlarımıza şifrelerimizi yazabiliriz ya da zaten kendimize özel bir şifreyse kimsenin unutacağını düşünmüyorum.
    Umarım öneri dikkate alınır. ^^

"Yanıbaşımda filizlenen her ihaneti ben sulamışım."
  • AFYOK111 wrote:

Gayet mantıklı bi öneri olmuş umarım dikkate alınır ve en kısa sürede uygulamaya geçer
    Yorumun ve Desteğin İçin Teşekkür Ederim Hayırlısıyla Bekliyoruz

lesuu wrote:

Mantıklı bir öneri olmuş destekliyorum fakat mail konusunun olmaması gerektiğini düşünüyorum. Hesabımıza erişebilen biri mailimizede kolayca erişebilir ve yine itemlerimiz güvende olmaz.
    Parola konusunda desteğim tam, unutmamak için bilgisayarımıza ve not kağıtlarımıza şifrelerimizi yazabiliriz ya da zaten kendimize özel bir şifreyse kimsenin unutacağını düşünmüyorum.
    Umarım öneri dikkate alınır. ^^
    Öncelikle Yorumun İçin Teşekkür Ederim. @lesuu Mail Konusu İle İlgili Görüşüne Gelince; İlla Mail İle Sıfırlama Gibi Bunu Sınırlayamam Sizlerinde Fikirlerinizle Daha Başka Şekilde Bu Durum Çözülebilir. Bir Arkadaşımız Yukarda Belirtmişti Zaten Mail Yerine " Telefon, SMS" Gibi Faktörler İle Sıfırlama İşlemi Gerçekleştirebilir. Şuna Gelince Herkesin Mutlaka Özel Bir Şifresi Vardır Kolay Kolay Unutamayacağı Konusunda Katılıyorum. Teşekkür Ederim Tekrardan İyi Forumlar Dilerim.