Twitch yayını kuralları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Twitch yayını kuralları

Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum twitchte yayın yapabilmek için kurallar nedir bildiklerinizi yazar mısınız? Kamera ve mikrofon olmadan yayın yapabilir miyim? Daha doğrusu yayında kendi görüntüm ve sesim olmadan yayın yapmam yasak mı?
    • Komiser wrote:

Twitch bağımsız bir platform istediğin gibi yayın yaparsın bunun kuralı olmz sesli veya kamera kullanarak kendini gösterip göstermeme mecburiyeti yoktur müstehcen veya konusu suç teşkil eden yayın olmadıktan sonra sıkıntı yok
      Sana katılmakla beraber;eğer Metin2 TR yayını yapacaksanız ve bu işten belki gelir elde edecekseniz,bu oyunun yapımcısının hakları illa ki olacaktır.Mesela yayınlarda küfür edilmesinin twitch platformunda bir cezası yok ama Metin2 Yönetimi bunu isteme hakkına sahiptir bence.
    • darkrainbb wrote:

Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum twitchte yayın yapabilmek için kurallar nedir bildiklerinizi yazar mısınız? Kamera ve mikrofon olmadan yayın yapabilir miyim? Daha doğrusu yayında kendi görüntüm ve sesim olmadan yayın yapmam yasak mı?
      Kamera ve mikrofon 2si olmadan yayın ne yazik ki mümkün olmuyor 2sinden biri sart