Asena, Turkey1&2 Okey eventi hakkında

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Asena, Turkey1&2 Okey eventi hakkında

Merhaba

Adı gecen sunuculardaki Okey eventleri ile ilgili gelen sorulara topluca cevap vermek istiyorum.
      • Asena sunucusundaki Okey eventi, sunucu acılısına özel süreli bir etkinlikti. Bitti. Asena normal sunucu iceriklerine sahip oldugundan devam etmiyor.
      • Turkey sunucusundaki Okey eventi gecen hafta durduktan sonra tarafımdan tekrar baslatılmıstı. Ancak görülüyorki kartlar birlestirilemiyor. Bu nedenle durumu QA'ya devrettim. İstiflenemeyen parçalarla ilgili sorun, yarınki bakım sırasında düzeltilecektir. Bundan sonra her şey tekrar iyi olmalı.
      • Turkey2 sunucusundaki okey eventi aynı sorundan kaynaklı durmustu. Okey eventini geçen hafta tekrar baslatmıstım. Şİmdiye kadar sizden olumsuz bir geri bildirim gelmedi. Aynen devam ediyor.
      • Diğer sunucularda Okey masası görebilirsiniz ancak event pasiftir.
      Saygılarımızla
      • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
      • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
      SOSYAL MEDYA
      SOSYAL MEDYADA BASKA HESABIM BULUNMUYOR! VAR OLAN HESAPLAR FAKE'TİR

The post was edited 2 times, last by DeRiNDaRBe ().