Gizemli Babil Hazineleri!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gizemli Babil Hazineleri!

Hazine avcılarının dikkatine!

21.06.2019 saat 15:00 tarihinden itibaren 27.06.2019 'a saat 15:00'e kadar Dükkan'da gizemli Babil hazinesini keşfedin ve Uyanış kitabı, Silah görünüm fişi, Güçlü ekleme, Ejderha alevi, Nirvana ejderhası gibi akla hayale gelmeyecek zenginlikler kazanın.

Ama elbette bunları elde etmek çok kolay değil. Nihai ödül değerli içeriğiyle, anahtar dahil mühürlü Adamant sandığı – ancak Babil hazinesini adım adım en üst basamağa yükselttikten sonra sana kendini gösterir. Bu işlemle hazinenin yok olma riski bulunur, ancak eliniz boş çıkmayacaksınız! Geliştirme başarısız olduğunda bulunduğunuz basamağın ödülünü her durumda alırsınız. Hatta biraz şansla ekstradan mühürlü bir Adamant sandığı kazanırsınız.

Önemli bilgi: Babil hazinelerinizi ve Adamant sandıklarınızı mutlaka etkinlik sona ermeden önce açın. Çünkü ardından tüm sandık ve anahtarları oyundan alacağız.

Aklınızda bulunsun, Babil Hazinesi'ndeki Ejderha paraları size karşılık olarak Ejderha Markaları vermeyecek.

Başarılı bir hazine avı dileriz
      Metin2 Ekibiniz
      • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
      • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
      SOSYAL MEDYA
      SOSYAL MEDYADA BASKA HESABIM BULUNMUYOR! VAR OLAN HESAPLAR FAKE'TİR

The post was edited 1 time, last by DeRiNDaRBe ().