Şeytan Kulesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Şeytan Kulesi

Merhaba Arkadaşlar

Alt seviyeli oyuncuların, yüksek seviyeli oyunculara nazaran daha az -hatta hiç denenecek kadar az- farm yapma seçenekleri var. Yüksek seviyeli oyuncular günde 50-100w kazanırken, alt seviyeli oyuncular ayışığı eventinde dahi bunun yarısına bile ulaşamıyor.
    Tamam adamlar uğraşmış, kasmış, itemlerini dizmişler. Elbette ganimetleri alt seviyeli oyuncularla kıyaslanmamalı. Ancak arada uçurum var. Alt seviyeli oyuncularında farm yapabilecekleri, zaman harcayacakları yerler olması gerektiği düşünüyorum.

Şöyle bir önerim olacak;
    Şeytan kulesine ekstra bir kat daha eklenmeli. Forumda Şeytan kulesi 8 kat olarak yazılmış. Ancak halk dilinde 9 kat olarak bilinir.
    Şeytan kulesinde en son kata geldiğinizde, Lucifer'i öldürdüğünüzde, bir Npc belirsin. Npc ye 15-20 saniye içinde basmazsanız sizi şehre ışınlanır.
    Npc'ye basmanız durumunda sizi bir üst kata ışınlar.
    10. Katta hiç slot yok. Sadece 90 seviyeli metin taşı var. Ve bu metin taşını kırdığınızda, aynen katil metni katında olduğu gibi metin taşı tekrar doğar. Ancak ne kadar keserseniz kesin metinden çıkan slotlar dışında hiç slot çıkmaz.
    Sadece 1 saatlık süreniz olacak. 1 saat içinde istediğiniz kadar meti taşı kırabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.
    Eleştiriyi Kabul Etmeyen, Başarısına İnandıracak Kimseyi Bulamaz.
  • Merhaba,

Metin2'ye son yıllarda gelen çoğu güncelleme evet oyunda belirli bir seviyeye ulaşmış oyuncuların avantajına oldu. Sizin gibi ben de düşük seviye oyuncular ve yeni başlayan oyuncular için de fırsatların genişletilmesi taraftarıyım fakat sizden ne gibi yenilikler getirilmesini talep ettiğiniz konusunda da birkaç öneride bulunmanızı bekliyorum ki üzerine konuşup tartışabilelim.

Keyifli forumlar dilerim.
  • Rynkass wrote:

Merhaba,

Metin2'ye son yıllarda gelen çoğu güncelleme evet oyunda belirli bir seviyeye ulaşmış oyuncuların avantajına oldu. Sizin gibi ben de düşük seviye oyuncular ve yeni başlayan oyuncular için de fırsatların genişletilmesi taraftarıyım fakat sizden ne gibi yenilikler getirilmesini talep ettiğiniz konusunda da birkaç öneride bulunmanızı bekliyorum ki üzerine konuşup tartışabilelim.

Keyifli forumlar dilerim.
    Şuan sunmuş olduğum öneri üzerinden tartışabilirsiniz. Olumsuz bulduğunuz yönleri veya eklemek istediklerinizi bizimle paylaşırmısınız.
  • bad wrote:

Düşük seviyeler için hali hazırda zodyak tapınağı varken bu tarz öneriler biraz fantastik oluyor sanki zodyak tapınağında 120 lvl oyuncuyla hiç bir farkınız veya dez avantajınız dahi yok orayı deneyin önerin için görüşüm olumsuz.
    zodyak tapınağına ya hiç gitmedin yada gittin dalga geçiyorsun
  • Alt seviylere güncellemelerle yeni harita vs gelmiyor ama kulenin üstüne bir kat daha çıkıp metin kesilmesi bk piyasalarını dibe vurdurur gibi geldi zaten ruh taşı vs de para etmiyor yerlerde bol bol buluruz artık onun yerine alt seviyelere yeni harita ve yeni boss eklense daha güzel olur .

bad wrote:

Düşük seviyeler için hali hazırda zodyak tapınağı varken bu tarz öneriler biraz fantastik oluyor sanki zodyak tapınağında 120 lvl oyuncuyla hiç bir farkınız veya dez avantajınız dahi yok orayı deneyin önerin için görüşüm olumsuz.
    Umarım şaka yapıyorsundur zodyağa bir gir bir dene ilk katı bile yapamazsın alt seviye bir hesapla 120 ler zorla yapıyor onca simya ve iteme rağmen :pillepalle:

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
  • OrkReisi1 wrote:

Alt seviylere güncellemelerle yeni harita vs gelmiyor ama kulenin üstüne bir kat daha çıkıp metin kesilmesi bk piyasalarını dibe vurdurur gibi geldi zaten ruh taşı vs de para etmiyor yerlerde bol bol buluruz artık onun yerine alt seviyelere yeni harita ve yeni boss eklense daha güzel olur .
    Beceri kitapları 90 seviyeli metin taşlarına özel bir nesne değil. Her metinden çıkabilen bir nesne. Dolayısıyla şeytan kulesi 7. Katta da bol bol metin kırıp bk satmak isteyenler satabilir. Ya zaten adam akıllı para eden 2 tane bk var. Diğerlerini millet yere atıyor. Millet günde 50-100w para kasıyor. Sen, piyasa değeri olmayan bir nesne hakkından bahsediyorsun. Gerçekten komik :)
  • Pasheam wrote:

Beceri kitapları 90 seviyeli metin taşlarına özel bir nesne değil. Her metinden çıkabilen bir nesne. Dolayısıyla şeytan kulesi 7. Katta da bol bol metin kırıp bk satmak isteyenler satabilir. Ya zaten adam akıllı para eden 2 tane bk var. Diğerlerini millet yere atıyor. Millet günde 50-100w para kasıyor. Sen, piyasa değeri olmayan bir nesne hakkından bahsediyorsun. Gerçekten komik :)
    bilmem farkındamısın ama oyuna gelen son güncellemeyle her bk önemli 6.7. Efsun dolayısıyla . Peki orda 1 saat metin kesmeyi neden istiyosun madem çoğu şey para etmiyorsa?

Oraya kat çıkmaktansa oyuna düşük leverlere uygun map ve bosslar gelmeli

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
  • Düşününce birazcık iyi bir öneri ama MMORPG gereği oyunun amacı yüksek seviyelere ulaşıp daha çok para kazanmak ve farklı bosslarla savaşmaktır. Sadece bizim ülke seviyor galiba düşük seviye kalıp para kasmayı. Zaten yapılan röportajda düşük lvllara ait bir yenilik getirilmeyeceği belirtilmişti. Düşük seviye oyuncular için gelebilecek en iyi yenilik etp ticaretidir.
    :cursing:
  • Etp ticaretinin gelmesi de çok güzel olur. Zaten düşük seviyeli oyuncuların düzenli olarak para kasabildiği tek yol etpydi. Şimdi ise sağdan soldan arada bir kasabildiği 3-5 itemi satarak biraz olsun yang kasabiliyor.
  • s.a
    Malesef konunun %50 sini destekliyorum
    şeytan kulesine tabiki küçük lwlerin vakit geçirip event yapacağı bir veya bir kaç kat daha eklenmesi güzel olur düşüncesindeyim
    Lakin iş küçük lw'yi tercih edenler için bir kaç kelam eklemek isterim
    hiç kimse yüksek lwler bu kdr para kasıyor küçük lwlere niye bu imkan verilmiyor demesin
    Aynı imkanlar tüm oyuncular için geçerlidir. Küçük lwde kalmayı tercih edenler yüksek lw çar yapamayacağından dolayı küçük lwde kalmayı tercih etmiştir ve yüksek lwnin kastığı parayada göz dikmeye hakkı yoktur Lw kasmakta sıkıntı yaşayacaklarını düşünmüyorum ama iş simya ile iteme geldiğinde 100 kişiden 1 kişi kaliteli bir çar yapacak seviyededir ondan dolayı küçük lwde kalmayı tercih etmişlerdir ve faturasını kimseye kesemezler
    noktalama işaretleri için kusura bakmayın nokta virgülle kesme işareti ile hiç uğraşamam :D
    İnsanlık bir okyanustur. Bazı damlalar kirli diye okyanus kirlenir mi hiç...

Deriko :love:
  • OrkReisi1 wrote:

@bad 3 tane 54 level ve 18 beceriyle zodyak yaptığın videoyu atmıcak mısın dostum dünden beri seni bekliyoruz ama üzüyorsun yapma böyle :stick:
    ben 54 içi car asla oynamadım 120 lvl 18 beceri + titan kalkanla kesim videosunu en kısa zamanda izlersin gidin biraz lvl atlayın bence boş boş 54 lvl için map gelsin diye ağlamayın geldide ne oldu al zodyak 20 lvl giriş engel olan mi var.
    Ayrıca kusursuz simyalı 54 lvl 4 karakter zodyak kesemez diye idda eden sensin ispatla kesmediğini .
  • Pasheam wrote:

Çarşamba günü paylaştığım konunun değerli moderatörler tarafından adeta ışık hızıyla onaylayışını yaşlı gözlerle seyrediyorum. Çok teşekkür ederim...
    Öncelikle öneriniz için teşekkürler. Forumumuzda paylaşılan tüm öneri konuları özenle incelenmektedir, bu nedenle onay süresi bazen uzayabilir.

Konu ile ilgili alakasız olan yorumlar kaldırılmıştır.
    Lütfen sadece öneri ile ilgili görüşlerinizi paylaşınız.
    #The King of Hell

• bad wrote:

OrkReisi1 wrote:

@bad 3 tane 54 level ve 18 beceriyle zodyak yaptığın videoyu atmıcak mısın dostum dünden beri seni bekliyoruz ama üzüyorsun yapma böyle :stick:
    ben 54 içi car asla oynamadım 120 lvl 18 beceri + titan kalkanla kesim videosunu en kısa zamanda izlersin gidin biraz lvl atlayın bence boş boş 54 lvl için map gelsin diye ağlamayın geldide ne oldu al zodyak 20 lvl giriş engel olan mi var.Ayrıca kusursuz simyalı 54 lvl 4 karakter zodyak kesemez diye idda eden sensin ispatla kesmediğini .
    bad hani nerde video atıldıda ben mi görmedim