Razadör e girememe ve nemerede slotlardan buz anahtarı ve kuzey yıldızı düşmeme sorunu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Razadör e girememe ve nemerede slotlardan buz anahtarı ve kuzey yıldızı düşmeme sorunu

arkadaşlar merhaba,
      yaklaşık on gündür razadöre girmek için bekçiye tıklayamıyorum grup liderini değiştirip girdiğimde ise kesici çarımla metin ıgnator maat taşı ve altın dişli çarktan hangisi gelirse görev bitmiyor ve içerde kalıyorum.
      nemerede ise oyun atarsa yada karakter değişirsem ilk giriş odasında başlıyor ve orda kalıyorum (başka chye geçip içerde ışınlanma yüzüğü kullanıp köye dönmeyi başarıyorum ama bunu çözene kadar çar uzun süre içerde kaldı) , kuzey yıldızı ve buz anahtarı ne kadar slot kesersen kes kesinlikle düşmüyor , ninja ve şamanla o katları geçip nemereye ulaşıncada boss kesilip sandıklar alındığı halde slotlar kaybolmuyor diğer çarlar çıktığı halde kesici çarım başta anlattığım şekilde dışarı çıkmak zorunda kalıyor.
      konuyu geçen hafta ticketle bildirdim konudan bilgileri olduğunu ve çözülünce bana geri dönüleceği cevabını aldım . bu yada buna benzer sorunlar yaşayan başkalarıda varmı yada bir çözüm bulabildiyseniz paylaşırsanız sevinirim .
    • bzim ekipdede razodorda sıkıntı yasıyoruz içeri kendimiz gurup başkanıyken alamıyoruz ama başka carlarla gurup yapılırsa ıceri gire biliyoruz lakin hic birsekilde ne ınnatörü ne mat taşını ne altın carkı nede metin taşına dokunamıyoruz dokundumuz anda oyun bugda kalıyor veya razodora vurdugmuz anda bile oyun gorevı kabul etmiyor kımsenın böyle bir durum 3 bakım geçti halen bir cözüm bulunamadı bizim bu magduriyetımızı nasıl ızah edeceksiniz sayın oyun yönetimi biz razadora giremiyoruz diyoruz sizler yeni servır diyorsunuz biz günlük görev yanılsama dünyası alamıyoruz diyoruz siz hilal diyorsunuz biz uyanış kitabı almıyoruz diyoruz siz yeni servir hayırlı olsun diyorsunuz bız görev çubugundan yanılsam dünya görevi kayboldu gözükmuyor diyoruz siz iletinzii aldık diyorsunuz sonuzç ne 3 hafta geçmesine ragmen sonuç yok ama yeni servir acmaya geldimi süper artık bu sancaktaki sorunu lutfen çözün ( eleştir yaptım diye sakın form hesabımı ban veya caza vermeyin oyunun hatısı yüznden benım form hesabım sorumlu deyil lütfen 4 haftaya giriyoruz herkesin bir sabır taşı vardır catlaya bilir )
    • Oyun yönetimi cebine bakıyor ne kadar para kaldırırım diye oyuncuların mağduriyeti umurlarında deyil 3 hafta oldu hala düzelmesi nezam karınları diyar ozaman bakarlar çaresine. Güya öncelik oyuncuların memnuyetiydi sayın derin darbe öyle diyordu güya ama oda yalanmis
    • arkadaşlar, konuyu açma sebebim razador, nemere, jotun ve uyanış kitabı sorunu yaşayan arkadaşları burda konuya dahil etmekti . (şamanım uyanış kitabı görevini alamıyor,başka bir çarımda jotunda vurduğunda bug ta bırakıyor) bu oyun hatasının maalesef sorumlusu olmasak ta, hilal, kostüm ,hırsız eldiveni ,boşa gitmesi gibi maduriyetini biz yaşıyoruz . elbette yabancı bir oyun yöneticisi biz size onları genel kullanım amaçlı satıyoruz gidin başka yerde kullanın diyebilir ama sonuçta neyi neden aldığımızın kararını biz veriyoruz memnuniyetsizliğimiz de bundan ileri geliyor. yanlış düşünüyorsam cehaletime verin lütfen.
      türk takım yöneticilerimizden ricam sorunumuzun arkasında durun ve oyun geliştiricilerinin hatalarını olabilecek en kısa sürede telafi etmesinde destekçimiz olun.
    • IHELYUM wrote:

Başka bir arkadaşımında başına gelmişti ve Yöneticiler bu görevi iptal ettiklerinde düzelmişti. Ama çözüme ulaşmak için yöneticilerin daha özveri ile bu konuya el atmaları gerekiyor çünki sonuçda oyuncu 10-15 gün mağdur kalıyor.
      keşke 15 günde mağduriyetimiz giderilseydi . ticket sisteminde sorunu anlatıp aklıma takılan soruları ve maduriyetimizin çok yönlü olduğunu belirttiğim halde kısa ve otomatik olduğu çok belli cevaplar alıyorum.en azından ticket sisteminde oyuncu sorunlarına önem verildiği hissettirilse