Yeni sunucu RUBINIUM

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yeni sunucu RUBINIUM

New

Sevgili oyuncular,

Sizin için heyecan verici yeni haberlerimiz var! Yeni bir sunucu geliyor ve harika olacak!

Hilal sunucusu yeni bir etkinlik takvimi ve Ruh Etkinliği ile beraber gelecek. Ruh etkinliği kalıcı olarak devam edecek. Yeni sunucumuz önümüzdeki bakımdan sonra (17.07) aktif olacak.

Hilal sunucusu açıldıktan sonraki ilk iki hafta boyunca % 100 EXP bonusu ve item düsürme oranı artışı yeni sunucuda mükemmel bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacaktır.

Daha fazla detay yakında takip edecek. Yeni sunucuda görüşmek üzere!

Metin2 Ekibiniz
      • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
      • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
      SOSYAL MEDYA
      SOSYAL MEDYADA BASKA HESABIM BULUNMUYOR! VAR OLAN HESAPLAR FAKE'TİR
    • New

Merhaba

Yeni açılacak sunucuda Nesne deposu bir süre kullanılamayacak. Ne zaman kullanıcılagını daha sonra bildirecegiz.

Saygılarımla
      • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
      • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
      SOSYAL MEDYA

The post was edited 1 time, last by DeRiNDaRBe ().

• New

Sevgili Topluluk

Bildiğiniz gibi, son birkaç hafta boyunca p-sunucularına kesin bir darbe indirmeyi başardık.
      Yasadışı p-server'la mücadelede geri adım atmayacağımızın bir işareti olarak, bu hafta başlattığımız ülkelerdeki tüm sunucuları yeniden adlandırmaya karar verdik.

Yeni isim : RUBINUM

Kapatılmış olan p-server'deki eski oyuncuların tümünü bize katılmaya ve bu büyük topluluğun bir parçası haline gelmeye davet ediyoruz. Karakterini inşa et ve yasal sunucuda oyna. Yasal sunucularda, korsan sunucular gibi kapatılma tehlikesi olmadan devam edebilirsiniz. Rubinum'umuzda; Metin2'yi binlerce benzer oyuncuyla deneyimleme şansına, sayısız şaşırtıcı etkinliğe, % 100 EXP ve item drop artısına sahip olacaksınız.

Metin2 Ekibiniz
      SOSYAL MEDYA
    • New

Rubinium sunucusunun başlangıc event programını aşagıda bulabilirsiniz

DateEvent 1 Event 2
      17:00-21:0021:00-24:00
      17Işınlanma yüzügüGüneş özütü
      18Geçit biletiAy özütü
      19Cor draconisZırhlı panda
      20Ayısıgı normalSupertas
      21Münzevi tavsiyesiYeşil abanoz kutusu
      22Kötü ruh kovma kagıdıNirvana ejderhası
      23İnce kumasYeşilgüç
      24Nesneyi efsunlaKaos tası
      25Arttırma kagıdıMani mührü
      26Cor dragonsCor dragonis
      27Yeşil ejderha fasulyesiHediye (mor)
      28Kutsama kagıdıBeyaz aslan
      29Güneş özütüGeçit bileti
      30Ay özütüBernie mührü
      31Koyu kırmızı abanozCor dragonis

• İlk iki hafta boyunca % 100 EXP bonusu ve item düsürme oranı artışı
      • Etkinliklere ek olarak, sadece yeni sunucuda 4 hafta boyunca Premium kutu için% 60 indirim uygulanacaktır.
      Keyfini çıkarın
      SOSYAL MEDYA