Güncelleme 19.4 - Tanrısal zamanlar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ben oyuna 2 sene önce başladım oyunu forumdan öğrendim cünkü o kadar aktif kullanıcı vardi ki soru cevap kısmında bile her gün 3 4 sayfa soru cevap ilerliyordu simdi bakıyorum dediğiniz gibi haftada 1 sayfa artıyorsa artıyor üzücü bir durum alttan bakardım dolu kisi online simdi 2 3 parmakların sayısını geçmiyor oyunda bence hem oyuna hem yöneticilere karşı bir güvensizlik ortamı oluştu son olaylarla beraber.Yaptı etti götürdü bilemem ben işin o tarafına bakmam ama gelen her güncellemede bir şeyin degersizlesmesi bir yana oyuncu artık hic bir yenilige yetisemiyor eskisini tamamlayamamısken üstleri cıkıyor buda 3 5 kisi haric herkesi dahada dibe cekiyor oyundan soğutuyor.İkinci olarak dediğim gibi yönetim hem kendine olan güven ortamını geri olusturmalı bu sürecte hemde gameforge yönetimi destekler nitelikte yanlarında oldugunu gösterir nitelikte güncelleme ve adımlarla desteklemelidir oyunu diye düsünüyorum.Kendi adıma ben gelen hic bir yeniligi denemedim düsünmüyorumda su an icin cünkü getirisi yok zaman kaybı olarak görüyorum eğer yenilik yapılmaz bir seyler değismezse gelen yeniliklerle ilgili örnek verecek olursam mesela 6. 7. efsunlar tamamen düzenlenmeli uyanış zindanı girişleri düzenlenmeli gene jotun gibi 3 saat soguma süresi ver ama 1 gün olayı bence gereksiz oyundan sogutuyor herkes her bosu kesmek zorunda kalması sevmeye zorlanması ve onca kayıp edilen zaman vakit coğu bostan cıkan boş icerikler.
  • Her zaman derim metin2 ne zaman oyuncu cogaltmak için güncelleme yapar hileleri kapatırsa ozaman oyuncu sayısını artırarak daha fazla kazanç elde eeder ama bugune kadar her güncellemeyi nesne markete bağlayıp para ver hızlı ilerle mantıyıgla yaptıgı için oyuncu kaybediyor üstüne her guncelleme oyuncuyu zarara ugratıyor bir açık bir hata cıkıyor
    :rocketlauncher:
  • @XYY
    Madem her kuralı bilmek zorunda olmadığını düşünüyorsun o zaman ihlal yapıncada yersin cezanı oturursun. Adam öldürüp anayasayı bilmiyordum ceza vermeyin diyebiliyor musun?
    Madem beğenmiyorsun forumu kullanmayabilirsin ki aktif kullananlardan da değilsin kendi dediğin istatistiğe göre. Buna rağmen aktif olan az kişilerden olduğunu savunup gitmekle tehdit ediyorsun. Bu forumdan kimler geldi kimler geçti sen gitsen kimse farkında olmaz. Ayrıca @Adramis işini en iyi yapan moddur. Onun gibi 10 kişi daha olsa oyun eski günlerine döner.
  • Yeni güncelleme Tanrısal zamanlar diyorsunuz, Etkinlik takviminde " Diğer Sunucular "ın Event Takvimine bakar mısınız, bu mu tanrısal zamanlar yapmayın lütfen ? Sayın Metin2 yöneticileri anlıyorum yeni sunuculara çok oyuncu çekmek için yapıyorsunuz ama Metin2 bir moba oyun değil. Her yeni sunucuda yeniden başlayamayız. Yeni sunucularda elbette etkinlikler olsun ama eski sunucularınızı da öldürmeye çalışmaktan vazgeçin artık. Umarım bu diğer sunucuların etkinlik takvimine bir düzenleme gelir, teşekkür ederim.
  • QFelsefe wrote:

Yeni güncelleme Tanrısal zamanlar diyorsunuz, Etkinlik takviminde " Diğer Sunucular "ın Event Takvimine bakar mısınız, bu mu tanrısal zamanlar yapmayın lütfen ? Sayın Metin2 yöneticileri anlıyorum yeni sunuculara çok oyuncu çekmek için yapıyorsunuz ama Metin2 bir moba oyun değil. Her yeni sunucuda yeniden başlayamayız. Yeni sunucularda elbette etkinlikler olsun ama eski sunucularınızı da öldürmeye çalışmaktan vazgeçin artık. Umarım bu diğer sunucuların etkinlik takvimine bir düzenleme gelir, teşekkür ederim.
    parçala böl yok et kuralı, 1-2 yıl sonra ( en az 5 yeni server daha açılır) serverda oyuncu kalmadı, server birleşimi istiyoruz diye buradan yazmaya başlarız. koca 1 ayda 1 tane bile exp eventi yok sanki ayışığı istiyoruz
  • Şimdi birşey sorucam koca şirket neden şunları engeleyemiyor, ben bunda kasıt ararım adamlar derece bile kasmışlar.Yada başka bir sebep işlerine gelmiyor oyunun asıl donmasının nedenlerini en büyüğü botlar koca şirket buna çare bulamadı.Adamlar şirket olmuş resmen yang satıyor böyle siteler ban yemiyor ama oyuncu satınca anında ban yiyor :D
    Her insan kendine yakışanı yapar
    Çünkü kalite asla tesadüf değildir...
  • Roxette wrote:

Şimdi birşey sorucam koca şirket neden şunları engeleyemiyor, ben bunda kasıt ararım adamlar derece bile kasmışlar.Yada başka bir sebep işlerine gelmiyor oyunun asıl donmasının nedenlerini en büyüğü botlar koca şirket buna çare bulamadı.Adamlar şirket olmuş resmen yang satıyor böyle siteler ban yemiyor ama oyuncu satınca anında ban yiyor :D
    Bunların banlanmaması işime geliyor açıkcası. Banlandıkları anda çok kısa bir süre içerisinde yenisini açıyorlar.Bir gün içerisinde 20'den fazla kez engellediğimi hatrlıyorum. Gm ara ara uğrayıp banlıyordu. Bu şekilde ellemediklerinde bir kere engelliyorum 1 hafta neredeyse tekrar engel atmak zorunda kalmıyorum.
  • MesseR! wrote:

@PoSW ben tr de iken 16 mbps netim vardı. Bina yeni olmasına rağmen 8 mbps düşüp 16 mbps çıkıyordu sistem otomatik. Elektrikcinin döşediği adi kablodan olduğunu öğrenip binanın dışından odama kablo çektim.(internet servis sağlayıcı otomatik hızı ayarlıyor alt yapı kaldırmazsa düşüyor, geri yükseliyor.) her hız düşüp yükselmesinde bağlantı kopuyordu. Dışarıdan direk kablo çekince sorun düzeldi. Daha sonra eski hattı kullanmak zorunda kaldım tekrar hız düşüp arttığında günde 10 defa oyundan atıyordu. Müşteri temsilcisini arayıp hızımı 8mbps sabitlemesini rica ettim. Alt yapım kaldırmıyor diye. Yaptılar ve sorunsuz kullandım. Belki işine yarar diye yazmak istedim. Kolay gelsin.
    Walla kardeşim son 2 ayda bu internetten çok çektim güncellemeler ile ilgilimi hattımdami sorun var anlamıyorum müşteri hizmetlerini aradım dışardaki hat kablolarını kontrol edecekler bakalım olmadı portumu değiştirecem yinede olmadı firma değiştirecem başka yolu yok oyunda şuan hiçbirsey yapamıyorum..Genelde mobilden bağlanıyorum artık mobil netinde hiç bir sorun yaşamıyorum
    En tehlikeli insan tipi az anlayan, çok inanandır...
  • Merak ettiğim birşey var. Bu nesne market fiyatlarını kim neye göre belirliyor anlamak mümkün değil. Bir kutsamanın fiyatı 129 ep olur mu? Pes diyorum başka bişey demiyorum. Elle tutulur efsun bulmak zaten imkansız gibi birde saçma sapan gelen efsunlar (Örneğin; savaşçı kılıcına ekledim gelen bonus; Karanlık vuruş soğuma süresi -2 sn %10 şansla) Yani şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu denmeyecekte ne denecek anlamak mümkün değil. Bu kutsama dediğiniz nesnenin 120 epini silin siz o bile fazlada neyse. Eleştirince sonra hesabı banlıyorlar.
  • Roxette wrote:

Şimdi birşey sorucam koca şirket neden şunları engeleyemiyor, ben bunda kasıt ararım adamlar derece bile kasmışlar.Yada başka bir sebep işlerine gelmiyor oyunun asıl donmasının nedenlerini en büyüğü botlar koca şirket buna çare bulamadı.Adamlar şirket olmuş resmen yang satıyor böyle siteler ban yemiyor ama oyuncu satınca anında ban yiyor :D
    bir kaç hafta önceki olaylara bak derim ama sessizce :)
  • lPistols wrote:

Merak ettiğim birşey var. Bu nesne market fiyatlarını kim neye göre belirliyor anlamak mümkün değil.
    Ben sana anlatayım kardeş ilk ürünü çarka koyarlar bakarlar talebe göre eğer yüksek ise zaten alan kesim olur diye ortalamın üstü fiyata nesne markete koyarlar bizim millet hırsı sever ilk olmayı sever o yüzden bunlar yüzünden her ürünü nerdeyse normalin 2 3 katına satın alıyorlar,alıyoruz demiyorum çünkü artık nesne markette eldiven harici hiçbirsey almıyorum.
    En tehlikeli insan tipi az anlayan, çok inanandır...
  • Neden hergün belirli saatlerde özellik ile Çarşamba günleri bu oyun sürekli gidip geliyor, yandan film izliyorum video izliyorum görüntü kalitesi bile düşmüyorken Zodyak çıkıyoruz bir hesapda internet kopmuşken diğerinde normal devam ediyor.... Artık zevk alarak oyunda oynıyamıyoruz :cursing: :cursing: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Anlat anlat, dinliyoruz. :cookie: :puke: :shit:
    Display Spoiler
    Gameforge
  • Eskiden ep kuponu kovalardım para harcamayalım diye şimdi ondan da vazgeçtim sadece Efsun için arttırma için alıyordum zaten artık ejder sandıklarına yöneldim daha karlı. 15w verip 500 ep alıp 8 10 tane Efsun alacağıma 3 5 wonluk ejder sandığı alıyorum çok daha hesaplı oluyor. Şu ilk yapacam hırsına yenik düşen arkadaşlara sesleniyorum siz böyle devam ettikçe daha çok zarar edersiniz gittiniz 5k 10k epi çark a gömdünüz 2 gün sonra 400 küsür epe markete geldi aura. Eğer kimse almasaydı en fazla 100 150 ep olurdu neyse siz bilirsiniz.
  • Aura bana acil lazım olmadığı için 20 tane sandık açtım, ekleme çıkarmak istiyordum aura da çıkarsa güzel olur dedim çıkmadı haliyle çıkanlar deneyecek arkadaşlar için ; 1 kutsama kağıdı, 3x5 Nar suyu, 2x2 Büyük ekleme, 5x3 Orta ekleme, 4x1 Güneş Özütü, 4x1 Ay Özütü, 1 Kutsama (6-7. efsun değiştirme).

İhtiyacınıza göre karar sizin ama içerik az illaki çıkar diye kanmayın :D
    ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
  • Razadora giriyoruz birde 2 bilet alıyor artık ve görevleri yapıyosun zaman harcıyosun metine geliyosun metin patlıyor ama kabul etmiyor metin yok ortada yeni gorev almaya gidiyosun metini yok et diyor cok güzel şimdi her hatada oyuncunun itemini silen yönetim merak ediyorum 2 bileti iade edecekmi ticket atacağım 2 biletinde değilim 5-10m para ama bakalım oyuncu mağduriyetleri gideriliyormu dahada ne oyuna giriyorum ne razador kesiyorum forumu takip edeceğim oyundaki hatalar ne zaman biter harcadığım para karşılığı bana ne zaman güzel hatasız hizmet sunulur o ep çekilen parayı bu oyun hak eder o zaman geri döneceğim bıktım artık hatalardan :thumbdown: .