Güncelleme 19.4 - Tanrısal zamanlar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sunucular son bir kez daha birleştirilmeli sunucu sayısı 6 -7 ye çekildikten sonra yeni bir sunucu açılmalı
    kalabalığa göre belirlenen 3-4 adet sunucuya yeni kayıt kapatılmalı ve bu sunuculara geçiş biletleri diğerlerine göre %70 daha fazla ep istenmeli
    tabi bu sunucuların güncel takibini yapıcak kişiler olmalı ki insanlar mağdur edilmemeli.
    bayraklara oyuncu dağıtılması için bayrağa özel ve herhangi bir şeyden temin edemeyeceği özellikler verilmeli bayrak atma olayı sadece 3 ayda 1 defa yapılmalı yan karakterden bayrak atma açığı (bana göre) giderilmeli.
    sunuculara ek özellikler verilmeli ve oyunucu teşviki arttırılmalı.
    ep'den de kazanılmalı fakat oyuncu da kazanılmalı bunlar biribirne bağlı ticari bi iştir birini kaybedersen hepsini kaybedersin.

ne güzel hayal değilmi :)
  • Viranee wrote:

Konu 19.4 güncellemesi ama konudan başka her şey bu başlıkta konuşuluyor. fırsat bulunca millete forum kuralı dersi vermeye kalkıyorsunuz. kendiniz burayı teknik konular hile bot ile doldurup saçma sapan konuyu amacından çıkartıyorsunuz. ya bu bot hile anlamadım gitti siz kaç levelle oynuyorsnuz 200 yıl geçmiş misal oyunda adam hala hileden dem vuruyor bu böle saçma bir durum ya gönül isterki bu hile bitsin evet güzelce oyunumuzu oynayalım ama yok işte yav 15 yılmı ne olmuş her gün her yere bunu yazmanın mantığı ne bana anlatında böle yazınca bitiyorsa 15 sene daha yazalım ? derdindarbe siz bu hilecilerden yang aldığınız sürece hile bitmez dedi. bu yang alan adamda bitmeyeceğine göre. adam oyunda yaşlanacak nerdeyse dede olmuş hile var oynayamıyorum diyor komik hile ile ilgili yada teknik konularla ile ilgili konular mevcut oraya yazabilirsiniz arkadaşlar. ben bu buz runiği nerden düşer aura nasıl gelişir +15 itemlerin yeni itemleri nerede düşer hangi bostan atar bunları merak edip buraya giriyorum. abi dolu dolu cpu gpu hile bot :S
    Düşünceleriniz için teşekkürler. Gereksiz postlar temizlendi.
  • Viranee wrote:

Konu 19.4 güncellemesi ama konudan başka her şey bu başlıkta konuşuluyor. fırsat bulunca millete forum kuralı dersi vermeye kalkıyorsunuz. kendiniz burayı teknik konular hile bot ile doldurup saçma sapan konuyu amacından çıkartıyorsunuz. ya bu bot hile anlamadım gitti siz kaç levelle oynuyorsnuz 200 yıl geçmiş misal oyunda adam hala hileden dem vuruyor bu böle saçma bir durum ya gönül isterki bu hile bitsin evet güzelce oyunumuzu oynayalım ama yok işte yav 15 yılmı ne olmuş her gün her yere bunu yazmanın mantığı ne bana anlatında böle yazınca bitiyorsa 15 sene daha yazalım ? derdindarbe siz bu hilecilerden yang aldığınız sürece hile bitmez dedi. bu yang alan adamda bitmeyeceğine göre. adam oyunda yaşlanacak nerdeyse dede olmuş hile var oynayamıyorum diyor komik hile ile ilgili yada teknik konularla ile ilgili konular mevcut oraya yazabilirsiniz arkadaşlar. ben bu buz runiği nerden düşer aura nasıl gelişir +15 itemlerin yeni itemleri nerede düşer hangi bostan atar bunları merak edip buraya giriyorum. abi dolu dolu cpu gpu hile bot :S
    öncelikle selamlar auranın buz runiği bende bir adet var tapınağın içinde 55 lwl çarımla etp yaparken arahanlarda düştü ama şöyle bir şey var ne depoya koyula biliyor ne pazara koyuluyor nede tiçten veriliyor sadece markete satıla biliyor bildiğim bukadar
  • lPistols wrote:

Her an yeni itemleri oluşturmak için bir çark gelebilir. İçimden bir ses böyle diyor.
    Takım iç meseleri yüzünden çok sessiz GF'de satabildiğini satmak için hergün event var yok fark etmiyor getiriyor onunda eli kulağında 2 3 güne gelir merak etme ^^
    En tehlikeli insan tipi az anlayan, çok inanandır...
  • Majestic08 wrote:

Çoğu kişi bilir , takıma sallayanlardan değilim.
    Lakin kaç gündür (Ay oldu nerdeyse) devamlı sorunları dile getirmekteyiz ama nedendir bilinmez ''Sessizlik yemini edilmiş'' gibi hiç bir yönetici çıkıpta şu oldu , bunu düzeltiyoruz veya ilettik vb. açıklamalarda bulunmuyor.
    Nesne markette talep edilenler dışında herşey gelmekte , oyunda ise gelen yeniliklerde çok fazla eksiklikler var.
    Hatalar yanı sıra , olması gerekenlerde yok.
    Sessiz kalmayın , en azından iletiliyor mu ? Not alındı mı ? Bir çalışma varmı ?

Yada geçmişte olduğu gibi yeni ve iyi bir versiyon yükseltmesi olacak mı ? Bunlara yanıt olacak bir açıklama yapılsın.
    İyiden iyiye oyuncular oyundan uzaklaşmaya başladı , umarım bu gidişat değişir.
    Metin2 eski popülaritesini günden güne maalesef kaybetmekte. Birinin yaptığı yanlış yüzünden hem takım hem oyuncular sıkıntı yaşıyor.

Birileri sesi duysun ve kayıtsız kalmasın artık. İyi Forumlar :thumbdown:
    razadöre girememe sorunun çözüldümü ? ben hala en kısa sürenin gelmesini bekliyorumda

• Yeşim Ankası
    Açıklama

Yeşim Ankası'nın tüyleri yeşil tonlarında ışıl ışıl parlar. Bu pet, renkleriyle hem umudu hem de hayatın kendisini simgeler. Sana tüm riskli maceralarında cesaret ve güven verir. Sadık bir yoldaş olarak kıtanın en kuytu köşelerinde bile yanından ayrılmaz ve sana +%15 büyü/yakın dövüş saldırısı ile %50 EXP bonusu sağlar.

Kullanım süresi eşyanın satın alımıyla başlar.
    Bilgi

Tüyleri umut gibi yemyeşil parlar. Bu muhteşem hayvan sana +%15 fiziksel hasar ve %30 EXP bonusuna %50'lik şans sunar. Kullanım süresi eşyanın satın alımıyla başlar.
    By pet kaç exp veriyor?
    Açıklamada %50 exp yazıyor, bilgide %30 exp'e %50 şans yazıyor.
    %30 exp bonusuna %50 şans ne demek yahu?
  • Majestic08 wrote:

Herkes farklı konulardan dem vuruyor lakin +15 e yükselen itemler hakkında kimse konuşmuyor.
    Araştırmalarım ve denemelerimden elde ettiğim sonuç hayal kırıklığı.
    İtemi oluşturma şansı zaten çok düşük ve o malzemeleri elde etmekte zor. Lakin hepsini elde edip defalarca denemeye rağmen oluşturulmadı.
    Başarılı olsak bile 1 aydır full yeni map + tüm bossları kesmemize rağmen + basma itemlerinin çoğunu henüz göremedik bile. Bırakın biriktirip + basmayı hiç düşmedi bile.
    Hadi bunların hepsini elde ettik diyelim , yeni itemlerin +15 şekli neredeyse hiç bir anlam ifade etmiyor.

Örnek zırhlar ; Zodyak zırhından tek farkı 3 ort direniş + 2000 hp. Zaten kyanit zırh varken kim tercih eder (uğraşmaya değer mi?) Soru işareti.
    Silahlar dersen kendi yarısı yok ve +15 şekli %15 beceri hasarı veriyor sadece.
    Buda tamamen yapmasakta olur zihniyeti oluşturmakta. Defalarca belirttik bu konuda değişikliğe gidilmeli diye.
    Özetle +15 setinin şuan da görsellik dışında bir işlevi yok gibi.
    Takım bu konuda hiç bir açıklama ve iyileştirme yapmadı geldiği günden beri.
    Umarım bundan sonra bir düzenleme yapılır . Özetle şimdilik Kyanit setlerle devam etmekte fayda var gibi , iyi forumlar :thumbdown:
    Eğer yeni silahlara iyileştirme yaapcaklarsa +9 kyanitten dönüşmesi lazım ki çift yarılı olabilsin bu yüzden millet +9 kyanit basma derdine girer bu da gf nin işine gelir kyanit basma itemlerini ve yeni silah basma itemlerını içeren bir sandık veya çark gibi :)
    :rocketlauncher:
  • Majestic08 wrote:

antika7519 wrote:

razadöre girememe sorunun çözüldümü ? ben hala en kısa sürenin gelmesini bekliyorumda
    O sorun çözüldü. Ticketla bildirin adminler halledebiliyor onu. Oyunda olmanızda gerekmiyor.
    @Adramis neredeyse hergün ticketten bilgi almaya çalıştığım halde beni geliştiricilerimiz çalışıyo şu güncellemede bu güncellemede düzelecek gibi cevaplarla geçiştiren sorduğum soruları otomatik cevaplarla alakasızca bir aydan fazla zamandır beni oyalayan Karaca isimli GA yı nereden kime şikayet edebilirim ? bu konularda elinizden birşey gelmediğini ve görevinizde olmadığını biliyorum ama bir yol gösterirseniz sevinirim. bildir kısmından tickete devam ettim yine karşıma kendisi çıktı ve artık ticketlerimde bildir yazısı çıkmıyor
  • kimbu67 wrote:

Eğer yeni silahlara iyileştirme yaapcaklarsa +9 kyanitten dönüşmesi lazım ki çift yarılı olabilsin bu yüzden millet +9 kyanit basma derdine girer bu da gf nin işine gelir kyanit basma itemlerini ve yeni silah basma itemlerını içeren bir sandık veya çark gibi
    Runik kyanite dönüşmüyor biz ne yapacağız yeni sistem gayet güzel zor olsunki tadı çıksın zaten .
  • İtalya wikisinde yeni gelen yayın +15 iken, +9 kyanit yaydan farkı 63-67 str ve 15 beceri. İki silah da 10 yarı diyelim. Kyanit yayda kendinden 20 yarı var. Skillerde 15 beceri + 65 str aşağı yukarı 20 yarı insana denk gelir. Ama düz ataklarda kyanit büyük fark oluşturur. Bir hesap hatası yapmadıysam olay bu şekilde. Ben bu yeni gelen itemleri bırakın +15'e basmayla uğrasmayı dönüştürmeye bile değer bulmuyorum. Sadece görsel olarak dönüştürmeye uğraşılabilir. Bu itemleri getirme sebeplerini anlayabilmiş değilim.
  • QFelsefe wrote:

İtalya wikisinde yeni gelen yayın +15 iken, +9 kyanit yaydan farkı 63-67 str ve 15 beceri. İki silah da 10 yarı diyelim. Kyanit yayda kendinden 20 yarı var. Skillerde 15 beceri + 65 str aşağı yukarı 20 yarı insana denk gelir. Ama düz ataklarda kyanit büyük fark oluşturur. Bir hesap hatası yapmadıysam olay bu şekilde. Ben bu yeni gelen itemleri bırakın +15'e basmayla uğrasmayı dönüştürmeye bile değer bulmuyorum. Sadece görsel olarak dönüştürmeye uğraşılabilir. Bu itemleri getirme sebeplerini anlayabilmiş değilim.
    O silahlara 10 yarıdan fazla geliyor bunu alman wikisinden okumuştum
  • QFelsefe wrote:

İtalya wikisinde yeni gelen yayın +15 iken, +9 kyanit yaydan farkı 63-67 str ve 15 beceri. İki silah da 10 yarı diyelim. Kyanit yayda kendinden 20 yarı var. Skillerde 15 beceri + 65 str aşağı yukarı 20 yarı insana denk gelir. Ama düz ataklarda kyanit büyük fark oluşturur. Bir hesap hatası yapmadıysam olay bu şekilde. Ben bu yeni gelen itemleri bırakın +15'e basmayla uğrasmayı dönüştürmeye bile değer bulmuyorum. Sadece görsel olarak dönüştürmeye uğraşılabilir. Bu itemleri getirme sebeplerini anlayabilmiş değilim.
    Getirilme sebebini sorgularken iki item arasındaki büyük farkı ya gözden kaçırmışsın yada atlamışsın ben basitçe açıklık getireyim biri 115 lvl itemi diğeri 96 lvl .
  • bad wrote:

QFelsefe wrote:

Getirilme sebebini sorgularken iki item arasındaki büyük farkı ya gözden kaçırmışsın yada atlamışsın ben basitçe açıklık getireyim biri 115 lvl itemi diğeri 96 lvl .
    Yani ?? 96 levelde o itemi takıp mavi çelikle mi toplu savaşa çıkacaksın ? Bu mu şimdi fark komik olmayın ya.

@can9422 10 yarıdan fazla mı geliyor yoksa fazla mı gelmesi gerekiyor kyanitleri geçmesi için tam emin misin acaba wikide mi okudun yoksa tartışmadaki bi yorum muydu ?
  • QFelsefe wrote:

2-3 gün önce bende dile getirmiştim bunu. Tam olarak demek istediğim buydu. + basmaya değer nitelikte değil.
    Sebepleri +15 item olmasına rağmen verdiği değerler düşük.
    Ayrıca yapımı ve + basma malzemelerini elde etmek çok güç.
    Hatta geldiği günden beri o mapta takılıp henüz + basma malzemelerinin bir kısmını hiç görmedik bile. Bir iyileştirme yapılmazsa görsellikten öteye gitmeyecek bu güncelleme.

Everything you can imagine is real.
    (Hayal edebildiğin herşey gerçektir.)

| ;) |
  • Galiba tam olarak bilgi sahibi olmak için onu +15 yapıp üstüne bir de biraz Efsun harcamalıyız. Ekstra olarak 9 kyanit le bir karşılaştırma lazım. Bir de bu güncellemenin neden geldiğini bulmamız gerekiyor. GF nin ya da webzen in planı nedir anlamak lazım. Yani bizi yarı insan efsunun dan vazgeçirip beceri hasarına mı yönetmeye çalışıyorlar? Bunun cevabı evet ise neden böyle bunu da bulmak gerekiyor :D yani işimiz cidden çok. Ama şöyle de birler var ben biryerde işe yarayacağını düşünüyorum çünkü mesela level sınırı 99 Ken gümüş kolye işe yarmazdı önce 105 sınırı geldi sonra 120 sınırı büyülü ormanda kasmak için bu kolye lazım oldu. Bu itemler de bir işe yarıyor olabilir.
  • QFelsefe wrote:

bad wrote:

QFelsefe wrote:

Yani ?? 96 levelde o itemi takıp mavi çelikle mi toplu savaşa çıkacaksın ? Bu mu şimdi fark komik olmayın ya.
    @can9422 10 yarıdan fazla mı geliyor yoksa fazla mı gelmesi gerekiyor kyanitleri geçmesi için tam emin misin acaba wikide mi okudun yoksa tartışmadaki bi yorum muydu ?
    Alman wikisinden yorumda okumuştum doğruluk payı silah çevirebilirsem efsunlucam 15 veya 20 yarı insan geldiğini söyleyenler var ki mantıklı yoksa çevirmenin mantığı yok.