Güncelleme 19.4 - Tanrısal zamanlar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @Adramis
    Alman ve İngiliz sunucularına canavar üçlüsü etkinliği in başlayacağı yazıyordu. Sizi etiketleyerek bu başlıkta "TR sunucuları kapsam dışında mı, yoksa foruma yazılması mı unutuldu" sorusunu yönelttim.

Yazımı sildiniz.

Aynı soruyu soru cevap köşesinde sizi, vekil comayı ve @[GA]Judy i etiketleyerek sordum, cevap alamadım.

Bu gibi soruları nerede sorabilirim?

Bilgi ihtiyacımı giderdikten sonra isterseniz bu yazdıklarımı da silin..

Ama sizden cevap vermenizi rica ediyorum..

• ya arkadaşlar güncelleme mükemmel olmuş ep çektim 100k her şey tamam oyun tıkır tıkır çalışıyo mutluluktan ağladım bugun. O yüzden de oyun sonu yaptım bu sevince dayamadim.
    @Adramis modumada laf ettirmem yani işini son derece kusursuz yapar. O nedenle bugün alttaki üyeye soru sor bölümüne yazdığımda
    Modu seviyormusunuz diye
    Böyle işaret yaptı cevaplayan üye; :thumbdown: :thumbdown:
    Anlamını çozemedim ama işinin ehli olan birisini herkes sever dedim o neden le o işareti seviyorum diye algıladim
    gameforge de müthiş bir şirkettir ki herkes o neden le güncellemeden memnun kalmış
    şaka bitti artık
    Ilerde artık post kasıyonuz diye de banlarsınız :thumbdown:
  • Almanya forumu canavar üçlüsü eventi bugun gelmiş olması gerekiyor türkiyede neden açıklama yok

Sevgili oyuncular,

mini oyun Canavar Trio 08:08 arasındadır. 14:00 - 30,08 Saat 09:00 mevcuttur. Etkinliğin sona ermesinden bir gün önce, etkinlik 29.08'de sona ermiştir. 14: 00’dan itibaren devre dışı

Monster Trio'da en iyi ödülleri kazanmak için hız ve zekâyı kanıtla!

OYUN GENEL BAKIŞ
    Canavarları öldür ve canavar kartlarını topla .
    Oyun, bir canavar trio kartı setini topladığınız anda başlayabilir. Bu, 27 canavar üçlü kartını kullanarak elde edilir.

OYUN TALİMATI
    Minimap üzerindeki olay butonu ile oyuna başlayın .
    Yüzü kapalı bir karta tıklarsanız, ortaya çıkar ve canavar görüntüsü belirir.
    Üst üste 3 canavar kartı bulursanız yüzleri yukarı kalıyor.
    9 canavar üçlüsünün de bulunduktan sonra ödülünü alacaksın.
    Kaç denemeye ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak farklı ödüller vardır.

OYUN KURALLARI
    Kartları tekrar ortaya çıkarmak için bir ipucu kullanabilirsiniz. Bir ipucu kullanmak için 10 saniyen kaldı.
    Oyun başına 2 ipucu var. Bunlar 3 ya da 5 canavar trio kartına mal oldu.
    Oyun başladıktan sonra 3 kartı da açmazsanız, rastgele bir kart otomatik olarak iade edilir ve bir deneme olarak atılır.
    Bir kartı 10 saniye boyunca göstermezseniz, rastgele bir kart da çevrilir ve bir deneme olarak puanlanır.

ÖDÜLLER
    Bir canavar üçlüsü oyunu kazandığınızda, mini oyunu tamamlamak için kaç tane deneme yapmanız gerektiğine bağlı olarak bronz, gümüş veya altın canavar üçlüsü kutusu alacaksınız.
    Ardından, bu canavar trio kutusunu artan bir yang ücreti karşılığında yükseltmeyi deneyebilir ve hatta birkaç altın canavar trio kutusu içeren bir VIP canavar trio kutusu alabilirsiniz.
    Kutulardan ek canavar üçlüsü kart setleri, Cor Draconis, Hızlandırıcılar (% 10 -% 30), Bruce Seals, Evcil Hayvan Kutuları, Eşya Çekiciliği ve diğer pek çok harika ödül gibi eşyaları kazanabilirsiniz.

DİKKAT!
    Ödülünü oyun sırasında ışınlayarak veya başka bir yere çıkış yaparak alamazsınız.
    Oyun sırasında başka hiçbir işlem yapmayın ve oyunun devam etmesini sağlamak için NPC kullanarak ışınlanma yapmayın.
    Mini oyunu bitirinceye kadar başka yerlere gitmeyin.

Monstertrio ile birlikte size bol eğlence dileriz!

Metin2 ekibiniz
  • halit1x11 wrote:

Almanya forumu canavar üçlüsü eventi bugun gelmiş olması gerekiyor türkiyede neden açıklama yok

Sevgili oyuncular,

mini oyun Canavar Trio 08:08 arasındadır. 14:00 - 30,08 Saat 09:00 mevcuttur. Etkinliğin sona ermesinden bir gün önce, etkinlik 29.08'de sona ermiştir. 14: 00’dan itibaren devre dışı

OYUN GENEL BAKIŞ
    Oyun, bir canavar trio kartı setini topladığınız anda başlayabilir. Bu, 27 canavar üçlü kartını kullanarak elde edilir.

OYUN TALİMATI

OYUN KURALLARI
    Kartları tekrar ortaya çıkarmak için bir ipucu kullanabilirsiniz. Bir ipucu kullanmak için 10 saniyen kaldı.
    Oyun başladıktan sonra 3 kartı da açmazsanız, rastgele bir kart otomatik olarak iade edilir ve bir deneme olarak atılır.
    Bir kartı 10 saniye boyunca göstermezseniz, rastgele bir kart da çevrilir ve bir deneme olarak puanlanır.

ÖDÜLLER
    Bir canavar üçlüsü oyunu kazandığınızda, mini oyunu tamamlamak için kaç tane deneme yapmanız gerektiğine bağlı olarak bronz, gümüş veya altın canavar üçlüsü kutusu alacaksınız.
    Ardından, bu canavar trio kutusunu artan bir yang ücreti karşılığında yükseltmeyi deneyebilir ve hatta birkaç altın canavar trio kutusu içeren bir VIP canavar trio kutusu alabilirsiniz.
    Kutulardan ek canavar üçlüsü kart setleri, Cor Draconis, Hızlandırıcılar (% 10 -% 30), Bruce Seals, Evcil Hayvan Kutuları, Eşya Çekiciliği ve diğer pek çok harika ödül gibi eşyaları kazanabilirsiniz.

DİKKAT!
    Ödülünü oyun sırasında ışınlayarak veya başka bir yere çıkış yaparak alamazsınız.
    Oyun sırasında başka hiçbir işlem yapmayın ve oyunun devam etmesini sağlamak için NPC kullanarak ışınlanma yapmayın.

Metin2 ekibiniz
    google translate mi kullandiniz? Kullandiysaniz merak ederek sormak istedigim aynisini genel duyurularda translate ile mi bizlere lanse ediyorlar hic turkce yorum katmadan!?
  • R3DLOV3 wrote:

Bu oyuna ne oluyor ya bir pencere acıyorum CPU %100 e ulaşıyor bir anda neden bu kadar yüklenme yapar Pencere açamıyorum felaket şekilde maki nayı kasıyor
    Bugün bişiler yüklendimi bilmiyorum lakin 2 saatir aralıksız kasıyorum hiçbir şekilde kopma olmadı sadece 2 kere attı o kadar diğer bir konu ilk cheat bloker geldiği zaman 13 ekrandan 7 e düştüm an itibari ile bugün yüklenen bir dosya varsa 4 ekranı zar zor oynuyorum çok kasıyor
    En tehlikeli insan tipi az anlayan, çok inanandır...
  • Nesnede kostumler duruyo kalkmadan seytan sandığı geliyor :) ALLAH ım nere gidiyor bu oyun millet sıkıntılarını anlatıyo cozum ureten yok ama nesneye gelenlerın ardı arkası kesılmıyor

Öyle insanlar tanıdım ki ne söyledikleri yalanlar biter nede söyledikleri yalanlar vicdanını rahatsız eder..
  • iso48 wrote:

halit1x11 wrote:

Almanya forumu canavar üçlüsü eventi bugun gelmiş olması gerekiyor türkiyede neden açıklama yok

Sevgili oyuncular,

OYUN GENEL BAKIŞ

OYUN TALİMATI

OYUN KURALLARI

ÖDÜLLER

DİKKAT!

Metin2 ekibiniz
    google translate mi kullandiniz? Kullandiysaniz merak ederek sormak istedigim aynisini genel duyurularda translate ile mi bizlere lanse ediyorlar hic turkce yorum katmadan!?
    Evet translate evet onlarda translateden yapıyor karşılastırabilirsin eski duyurulara bak almanya trdeki duyuruları aç translateden çevir görüceksin
  • PoSW wrote:

R3DLOV3 wrote:

Bu oyuna ne oluyor ya bir pencere acıyorum CPU %100 e ulaşıyor bir anda neden bu kadar yüklenme yapar Pencere açamıyorum felaket şekilde maki nayı kasıyor
    Bugün bişiler yüklendimi bilmiyorum lakin 2 saatir aralıksız kasıyorum hiçbir şekilde kopma olmadı sadece 2 kere attı o kadar diğer bir konu ilk cheat bloker geldiği zaman 13 ekrandan 7 e düştüm an itibari ile bugün yüklenen bir dosya varsa 4 ekranı zar zor oynuyorum çok kasıyor
    @PoSW Sen yine 4 tane acabiliyorsun ben 2 ciyi acıyorum makina acayip şekilde kasma yapıyor :S bunun çözümünü nasıl olur bilmiyorum ama bu şekilde oyun oynayamayız :(
    Akıl ve Sabırla Herşey Mümkündür...