lMARAZZ v Alizeth Arena düellosu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bende ufak bir eleştri yapayım :) İlk vs'de can dolsun dedikten sonra kamuflaj basıp diğer arkadaşın üstüne gidip suikast vurmuşsun.
      Burada keşke karşılıklı "hazır" deyip o şekilde vs'yi başlatsaydınız. 3-2 bitmiş mücadele ilk vs'de kıl payı sen almışsın. Belki "hazır" deyip başlamış olsaydınız şaman arkadaş dahi kazanabilirdi. Çünkü suikast yiyene kadar hareketsiz bekliyor.
      Yinede her ikinizi de tebrik ederim, keyifli vs olmuş.

"Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük TÜRK olarak dünyaya gelmemdir."
      Mustafa Kemal ATATÜRK
    • SaVaGe wrote:

Bende ufak bir eleştri yapayım :) İlk vs'de can dolsun dedikten sonra kamuflaj basıp diğer arkadaşın üstüne gidip suikast vurmuşsun.
      Burada keşke karşılıklı "hazır" deyip o şekilde vs'yi başlatsaydınız. 3-2 bitmiş mücadele ilk vs'de kıl payı sen almışsın. Belki "hazır" deyip başlamış olsaydınız şaman arkadaş dahi kazanabilirdi. Çünkü suikast yiyene kadar hareketsiz bekliyor.
      Yinede her ikinizi de tebrik ederim, keyifli vs olmuş.
      Tebrik için teşekkür ederim kamuflaj denen beceri rakibin seni görmeden saklanarak vurduğun bir seçenektir...Can dolsun dedim evet iki tarafında canı aynı şekilde aynı zamanda doluyor.. Son wsdede bayağı heyecanlanıp koşa koşa ben daha porkimi bile çağırmadan geldi neyseki ordada kestim porkisiz.. Umarım anlatabilmişimdir keyif aldıysan ne mutlu bize.. :)
    • Kamuflajı tanımladığın için teşekkür ederim, aydınlandım :)
      Söylediğim sadece usulen yapılması gereken bir hareket, yoksa kimin kestiği benim için önemsiz.
      3-2 bitmesi keyif veren nokta oldu, her iki karakterde birbirine üstünlük sağlayabilir gibi bir görüntü verdi.
      Bu tarz vs videoları artmalı hoş oluyor. Başarılar :)

"Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük TÜRK olarak dünyaya gelmemdir."
      Mustafa Kemal ATATÜRK
    • SaVaGe wrote:

Kamuflajı tanımladığın için teşekkür ederim, aydınlandım :)
      Söylediğim sadece usulen yapılması gereken bir hareket, yoksa kimin kestiği benim için önemsiz.
      3-2 bitmesi keyif veren nokta oldu, her iki karakterde birbirine üstünlük sağlayabilir gibi bir görüntü verdi.
      Bu tarz vs videoları artmalı hoş oluyor. Başarılar :)
      Tekrar teşekkür ederim