HaciMurtaza (k)-Ankalar Fragman

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• İsooo eline sağlık.

xSebepsiz wrote:

Eline sağlık iso acımamışsın..
      Dandanakan savaşlarında Avrasya ekibi ne yapabilmiş ki video atsalar da hatırlasak pohpohlamakla da olmaz bu işler savaşa çıkınca icraat lazım ama çıkabilmek için önce cesaret başarılar
      Önce cesaret ^^ ^^

1GeceVakti wrote:

Tebrikler İso , kendini kanıtladığını sananları resmen resetlemişsin.
      Buradaki bazı bahaneleri eskiden genç kızların 18 e girince zengin koca bulup evlenme hayallerine benzetiyorum.
      Bunlarda simya yapıp savaşma bahanelerine ya da pembe hayallere kapılmış.
      Herkese başarılar o zaman:)
      Mehmet abi bence böyle bişey yapmanıza bile gerek yoktu.
      Dandanakan savaşında kalabalıgın arasına kaynayan arkadaşlar bunlar.
      İso attıgı görüntülerlede kanıtlamış zaten. Binatlı atağı en yuksek lonca TR de. İnsan atıp tutarken bunu bi düşünür :)

• llBeastLy wrote:

Tebrikler resmen hasar denemişsiniz üstlerinde yüzüklerin efendisi 27k FIStang 38k Ayrica sarıdaki arkadaşlara kaçıyor diyenler seon hae önünden depo önüne kadar ne yapıyor acaba :dash: :thumbsup:
      Teşekkür ederim :thumbup:

xSebepsiz wrote:

Eline sağlık iso acımamışsın..
      Dandanakan savaşlarında Avrasya ekibi ne yapabilmiş ki video atsalar da hatırlasak pohpohlamakla da olmaz bu işler savaşa çıkınca icraat lazım ama çıkabilmek için önce cesaret başarılar
      Teşekkür ederim baha, bişey yapamayacaklarını bilerekten yarım yamalak hazırlıksız geldik zaten maksat tek başına kaldıklarında seslerinin kesileceğini anlatmak ki öylede oldu görüldüğü gibi :thumbsup:

Warfield wrote:

Güzel rakamlar

İyi eğlenceler

W.S

lCARLO wrote:

Tebrik ederim İSO eline sağlık, yerinde güzel bir fragman olmuş, beraber nice savaşlara :thumbup:
      Eyvallah hasan teşekkür ederim daha çok savaşırız biz yan yana :thumbup:

lMonarchy wrote:

Tebrikler hacimurtaza güzel görüntüler çıkmış başarılar dilerim. :thumbup:
      Teşekkür ederim celal başkannn :thumbup:

lAS1RET wrote:

Tebrikler hacı :) :thumbsup: :thumbsup:
      Teşekkürler :thumbup:

1GeceVakti wrote:

Tebrikler İso , kendini kanıtladığını sananları resmen resetlemişsin.
      Buradaki bazı bahaneleri eskiden genç kızların 18 e girince zengin koca bulup evlenme hayallerine benzetiyorum.
      Bunlarda simya yapıp savaşma bahanelerine ya da pembe hayallere kapılmış.
      Herkese başarılar o zaman:)
      Teşekkür ederimKRAL uzaktan sallayanların sesini kestik geri dönebiliriz :thumbup:

Vilusa wrote:

1. hocam sen naptin ya ortada ne patron bırakmışsın nede Anka 27 k zehirli bulut yiyen zihinsel mi deersin 63 k yiyen ninjami dersin 20 k yiyen lycanmi dersin bunlarmi kendini ispatlamış car tebrik ederim basarın daım olsun
        :saint:

VVJ wrote:

Tebrikler kanka :D :D Bakalım bende uğrarım belki oralara :thumbsup:
      Teşekkür ederim agah, uğramana gerek yok günlerce tek başına mavide bekliyorum ne gelen ne giden korku salmışız :thumbup:

SENORITA wrote:

Tebrik ederim başarınız daim olsun.
      Teşekkürler.

lARCEUS wrote:

Tebrik ederim valla nediceğimi şaşırdım nasil bir ataktır arkadaş alayına kralina 10 k da degil 30 k :lol: helal olsun.
      Teşekkür ederim atağım yerinde ama rakip biraz ezik diyelim :thumbup:

lDelirdek wrote:

Hak İsteyene Hakkını Baş Kaldıranın Başını Kesmiş Tebrik Ederim Kardeşim Benim :).

HuNTeRHEAD wrote:

Hahahah çok güldüm ya kendi köylerinde 20 30 60 klar nedir. :D
      Bunlar kule savaşlarını özleyen kişiler neden bu kadar üstüne gittiniz kendilerini kanıtlamış çarlar ya. :rofl:
      Kendi köyünde maraton koşusu yapıp kaçmaya çalışmış ama 27 k zehirlu buluttan kaçamamış. :D Kule savaşını özleyen arkadaşta 25 k . :rofl:
      Bu görüntüler kulede olsa neler olurdu bilmiyorum. :D
      Tebrik ederim eline sağlık güzel görüntüler bu görüntülerden sonra korumalı alanı geç oyuna gireceklerini sanmıyorum. :D :D
      Teşekkür ederim kule savaşlarını özleyen arakdaşlar korumalı alanda mahküm kaldı 1 hafta boyu bu korku sanırım onlara yeter :thumbup:

Miiyashita wrote:

Tebrik ederim Avrasya’ya renk kattığınız aşikar ^^

sokuroglu wrote:

gerçekten tebrikler güzel hasarlar yiğidi öldür hakkını yeme 20 30 50 60 k lar nedir arkadaş biraz yavaş gel

DEVRA wrote:

Tebrikler güzel görüntüler yakalamışsınız :thumbup:
      Kendini kral ilan edenlere ders niteliğinde olmuş bu video ;)
      Teşekkür ederim bizim olduğumuz yerde bidaha düşünsünler o işi korumalı alanda olmuyor krallık.

SnipsJe wrote:

Tebrikler hasarlarınızla farkınızı ortaya koymuşsunuz.Başarılarınız daim olsun.
      Teşekkürler

columbos wrote:

Tebrik ederim iso gittiğin yerde üflüyorsun ölüyor :D başarıların daim olsun
      Teşekkür ederim burdan BinATLI geçti derler artık :thumbup:
    • KeiRan wrote:

bazı yerlerde biraz zorlansanda gayet başarılı başarılı iş çıkartmışsın böyle videolar Gördükçe mutlu oluyorum :)

Tebrikler İso ninjanın kalitesi tartışılmaz zaten videoda görüldüğü üzere kendi sikletinde rakip bulamamışsın. Keşke efsanevi simyali şamanla gitseydin şartlar eşit bahaneler yok olurdu ama vaziyetin değişeceğini sanmıyorum :thumbsup: Gerçi xScavia bile buraya fazla gelir kalabalık arkasında şekil şükür yapan çaralara güzel bir iade-i ziyaret olmuş :thumbup:
      Teşekkür ederim ece,ziyaret ettik ama bizi gören ev sahipleri evde yokuz bahanesiyle nerelere girdilerse 1 hafta içnde hiç karşılamadık :D

IxChrome wrote:

Size bir şey diyeyimmi bence hata yapıyorsunuz samimi söylüyorum ilk günlerden böyle yaparsanız daha çıkmazlar :rofl: Ama olsun elinize sağlık.

Hasarlara gelince 38 k yı görmezden geliyorum onu az buldum ama 25k bulut 21k bulut bunlar Elit Çarlardı ben anlam veremedim. Demek ki ortama göre elitler.
      Her savaş sonunda bana kim kaç k vurmuş atsın hadi diyen kişi aha 25k aha 20k :dash:
      Teşekkürler

Barft wrote:

Tebrikler İsmail güzel hasarlar hele şu zihinsele iyi cevap olmuş .
      Teşekkürler

gassan55 wrote:

Tebrikler reis kurt lazım mı kurt :D
      Teşekkürler savaş görsek bişey derdikte biz falza geldik be

EsiL wrote:

tbrkler elıne sağlık başarılar hacıiso :D
      Teşekkürler

Yakuzaa wrote:

tebrikler hacı güzel damageler yakalamışsın, sarı da kendini bıçakçı sanan 2-3 Ninja var örnek alırlar umarım seni.

Ayrıca mavi bayrak oyuncuları sw ye gelen arkadaşların videolarına güzel yorum yaptığında şakşakçı, başkasının damageleri ile avunun gibi lakırtılar ediyorlardı,
      Şimdi değişen ne oldu köyden çıkmaya cesaret edemeyen şahıslar kurdeleciliğe başlamışlar. Eşit şartlarda ikinizde + lı olsaydınız İceblue yu yıkabileceğini de düşünmüyorum, adam deposundan bir şey almaya gidiyor yapılan yorumlara bak kaçıyor, çok komiksiniz kaçacak olsa yan charın dan savaş izlerdi.
      Teşekkürler savaşmadan göremeyiz kim kimi keser ama 1 hafta içinde bişey görmedim ben.

llGreTeL wrote:

Abilere selam çatışmaya devam tebrikler
      Teşekkürler

iSwordFish wrote:

Tebrikler güzel afk kesimleri. Başarın daim olsun.
      Afk kesim demek güzel bi doktor tanıdık var bizde yönlendireyim sana göz için msj at özelden.

xBALYOZ wrote:

Tebrikler eline koluna sağlık başarın daim ola
      Teşekkürler

Reisha wrote:

Tebrik Ederim Güzel Kareler Güzel Damageler Başarılarınız Daim olsun...
      Teşekkürler

xAguilar wrote:

Tebrikler iso bu kadar sağlam girmeseydiniz keşke bakıma kadar oyuna fln girmezler heralde artık :D
      Teşekkürler suat geri dönüyoruz şimdi girebilirler :thumbup:

lMoLi wrote:

tebrikler güzel görüntüler :thumbup: lakin bundan sonra savaş falan pek olmaz anlaşılan :thumbdown: kule savaş hasreti çekenler artık yan çarlarında hasret giderirler gibi 8o 8o
      Teşekkürler

Edward wrote:

Tebrikler eline sağlık güzel damageler. Videonun sonu ayrı bi güzel olmuş 25keeee :D
      Başarılar.
      Teşekkürler

JavierS. wrote:

Tebrik ederim
      Teşekkürler

alperen23 wrote:

tebrikler gerçekten aşırı zevkle izlediğim bir video olmuş. Avrasyayı fethetmişsin...
      Egocuların gazını almışsın aynı zamanda :thumbup: :lol:
      Teşekkürler

KaBuS-uM wrote:

S.a

Tebrikler Iso lafla peynır gemısı yurumez paramparca :thumbup:
      Aleyküm selam başkan kendileride biliyorlar o geminin yürümeyeceğinide boş işler be

MaystiqU wrote:

Tebrik ederiiim iso bir lonca ancak bu kadar tiye alınabilirdi :chinese: Öyle topluluğun arkasından ahkam kesmeye benzemez sahada savaşmak. Neyse neyse onlar farm yapıyor üzmeyin k(Anka) ları :thumbup:
      Teşekkürler kankalara selam dandanakana bekleriz :P :thumbup:

KeiRan wrote:

bazı yerlerde biraz zorlansanda gayet başarılı başarılı iş çıkartmışsın böyle videolar Gördükçe mutlu oluyorum :)
      Teşekkürler
    • yazıklar olsun Ban yedik diye alıntı bile yapmamissn hani ben giderdm adım kalırdı dostlar beni hatirlardi ezelden kıskanırdn beni farketmiyor değildim pislik bea rakip video atsın hele bak neler yapıyorum sana
      Bakalim Denizlililer video hakkında neler dusunuyor :
      Süper Mario dayı : çok tepkiliyim
      Spiker : ne kdr tepkili
      Super Mario dayı "çok , aşırı "