lRIN - OK ŞÖLENİ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Servere ilk Geldiginde Dayak Yiyince Tebrik Edip Gittiğin Günleri Unuttun Galiba :thumbup: Açıklamayı okumadın Galiba Sen Genç Sizin Gibi Yazın 7 24 evde Değiliz Hepimizin Bi işi Gücü Var Fazla Takma bu oyunu Arkadaşım ;) Gereken Cevabı Videomda Verdim İy Forumlar.
      Yakarım Şu Dünyayı Tek TÜRKÜ Ezdirme ALLAH Şahidim Olsun Sizi Bu SokakLarda Gezdirmem. ABDULLAH CATLI. :sniper:
    • *CaTLi* wrote:

Servere ilk Geldiginde Dayak Yiyince Tebrik Edip Gittiğin Günleri Unuttun Galiba :thumbup: Açıklamayı okumadın Galiba Sen Genç Sizin Gibi Yazın 7 24 evde Değiliz Hepimizin Bi işi Gücü Var Fazla Takma bu oyunu Arkadaşım ;) Gereken Cevabı Videomda Verdim İy Forumlar.
      şu ateşe ölen zihinsel CaTLi sendin galiba yediğin dayaklari unuttuysan kanalima girip iyice bakabilirsin videolarıma dayak yiyen kimmiş bi bakiver paşam. Savaşlarda zihinselinden çıkıp cozmecine girmeye devam et. :D
    • Videomu İzle Bize Heryer IISeheRYeLii Merak Etme Cift el Kılıcını İy Sabitle Cünkü Yakındaaa İzletecem Size CaTLının Videolarını İlk Günler Dayak Yiyince Tebrik Ederdin Sana Bi sıkıntılar olmus Kardeşşşş Son Postum Bizi Bilen Bilir Bilmeyenlerde Tanıyacak Beklemede Kal Sabırsızlanma Arkadaşım :thumbup: İy Forumlar Dilerim.
      Yakarım Şu Dünyayı Tek TÜRKÜ Ezdirme ALLAH Şahidim Olsun Sizi Bu SokakLarda Gezdirmem. ABDULLAH CATLI. :sniper:
    • *CaTLi* wrote:

Videomu İzle Bize Heryer IISeheRYeLii Merak Etme Cift el Kılıcını İy Sabitle Cünkü Yakındaaa İzletecem Size CaTLının Videolarını İlk Günler Dayak Yiyince Tebrik Ederdin Sana Bi sıkıntılar olmus Kardeşşşş Son Postum Bizi Bilen Bilir Bilmeyenlerde Tanıyacak Beklemede Kal Sabırsızlanma Arkadaşım :thumbup: İy Forumlar Dilerim.
      RIN ile 2miz mavi köyü basıp sopanizi yedikten sonra tepenizde tebrikler elinize sağlık diyip köyümüze döndüğümüz doğrudur. RIN & xlEdward iyi seyirler. Konusunu aç iyi izle 0 SIKINTI :lol: unutma bu loncayi yakında sizde tanicaksiniz yel :thumbsup:
      İyi forumlar savaşlara cikmaniz dileğiyle.
    • 5kee 5kee 5kee Space Yiyen RIN Ve Edvardtan Bahsediyorsun Demi ;) Ha Bide Fıyakalı Kardeşim Vardı Düzeltsin Fıyakasını Gelsin Yeterince Rezil oldu Sanırım ;) RIN İle 2Kee Suikast Vurunca Edward Geçtiğin Doğrudur ;) Savaslarda Görüşmek Üzere İy Forumlar. Herşey Yeni Baslıyor Kardeş İy Forumlar.
    • *CaTLi* wrote:

5kee 5kee 5kee Space Yiyen RIN Ve Edvardtan Bahsediyorsun Demi ;) Ha Bide Fıyakalı Kardeşim Vardı Düzeltsin Fıyakasını Gelsin Yeterince Rezil oldu Sanırım ;) RIN İle 2Kee Suikast Vurunca Edward Geçtiğin Doğrudur ;) Savaslarda Görüşmek Üzere İy Forumlar. Herşey Yeni Baslıyor Kardeş İy Forumlar.
      0 SIKINTI Hersey yeni başlıyor 15 dakikalık kesintisiz videoda herşey gözüküyor. . Atıp tutmaya devam et CaTLi 2kisi 10 kisinize bedel olduğumuz doğrudur. Yeterki savaşlara çıkın yancarlarda gezmeyin :lol:
    • Ben Bu Sahneyi Biyerden Tanıyorum 2 kişi 10 Kişi Mevzusunu ;) Liberi Ve IIFurious 2 Kişi Sizi Baya Bi Dövmüştü Sanırım Kusura Bakmayın Ben Liberiden Rica Ediyim Sana Kyanitleri Versinde 1 Günlügüne Takıl :lol: :lol: Ama 23 Nisanda Olurmu :D Kardeşim Oyuna Girdiğim Yok Ne Yan Carı Aksamdan Aksamaa Yakında Bol Bol Görüsürüz Girdiğim Zamanda Gel Yanıma 5kee 5kee Veriyim Sana RIN da Getir :thumbup: Fıyakalı 7kee Atacak Ninja Yok demissin Duyduguma Göre Ben Attım işte Sen Fiyakanı Düzelt Yeter.. Bu Yazıyıda Düzelt Ama (((((( 1k ok vurup 5 Kee yazanlarda Var çift elle 1 Kee vurup 10 K görenlerde Var Beyler Gözlük Takınn )))))))) Neyse Geceniz Güzel Olsun İy Forumlar Dilerim. :thumbup:
    • kyanitle 2k atanlarda var ejder disiyle 5 kee atanlarda var . Atıp tutmaya devam et kanalimi iyi takip et Dodurga daki her videomda bulabilirsin kendini. SIKINTI yi tanıyacaksin sende . Libero dio hala ahaahahaha iyi forumlar son postlarin hala bitmedi iyi icerle oyuna girmekten çekinme kendi köyünde rahat gezebilirsin söz seni kaile alıp vurma gereği duymuycaz iyi geceler ;)