IIMira'dan Tokat Niteliğinde Cevap

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merhaba yine bennn :) ablacım yorumum kaldırılmış daha yeni fark ettim niye demiyon :) ne güzel beste yapmıştım oysa :) mavişler çok fena saman gorunumlu nincaaa iyi ders olmus ve yandaşlarına :) senın internetinde sorun yaşadıgını hepimiz biliyoruz kişi kendinden bilirmiş ya işi o hesap buda ama sen iyi ders vermişssin bu vıdeoda . Tebrik ederim ablacım damagelerin harika videoda oyle sende harikasın senin gibi bi insanı tanıdığım için sahsım adına çok mutluyum Ogun abi ile başarının ve beraberliğinin devamını dilerim canımsın :love: :love: <3
    • Her videona çift dikiş yorum yapıyoruz valla, bu ne hasetlik sürekli kaldırtılıyor. :D :D Çok yoruma gerek yok, bazılarının aksine hanımefendiliğini hiç bozmadan savaşa çıkıp dönüyorsun. Hayır zamanında karşında savaşmamış biri olsam taraf tutuyor olayım da karşılıklı da savaştım demeki bazı şeyler etki tepki meselesi kötü tohum eken çiçek beklemesin. :D
      Ha bir de esen rüzgara göre bayrak sallayanların yorumunu dikkate alma. Zamanında çok iyisin çok mükemmelsin diyip bizi yere göğe sığdıramayanlar karşıya geçip ahkam kesince çok komik oluyor. Keyfin başarın hep daim olsun. :monster:

Beni öldürmeyen şey güçlendirir.
      Luthenia & Fromhell

Luthenia Anadolu :arrow:
      Luthenia Karesi :arrow:
      Dandanakan Yeniden :arrow:
    • Canım ablam bırakmana hem çok üzülüp hem çok sevindim sen bu oyunu edebinle kendine yakışır şekilde oynamaya çalıştın her zaman yanımda oldun her derdimi dinleyip yardımcı olmaya çalıştın senin yerin bende bambaşka sende bambaşka bi insansın zaten iyiki tanımışım senin gibi güzel birini bıraksanda benden kurtulamazsın seni cok seviyorum her zaman her şeyin en iyisini hakediyosun her şey gönlünce olsun <3 <3 <3
    • SENORITA wrote:

[i][b]Merhaba yine bennn :) ablacım yorumum kaldırılmış daha yeni fark ettim niye demiyon :) ne güzel beste yapmıştım oysa :) mavişler çok fena saman gorunumlu nincaaa iyi ders olmus ve yandaşlarına :) senın internetinde sorun yaşadıgını hepimiz biliyoruz kişi kendinden bilirmiş ya işi o hesap buda ama sen iyi ders vermişssin bu vıdeoda . Tebrik ederim ablacım damagelerin harika videoda oyle sende harikasın senin gibi bi insanı tanıdığım için sahsım adına çok mutluyum Ogun abi ile başarının ve beraberliğinin devamını dilerim canımsın :love: [/i][/b] :love:
      Çok teşekkür ederim ablacım güzel düşüncen yorumun için :) bu oyunda tanıdığım yüzü kadar kalbi güzel Çiçek yerin her zaman farklı yanımda sen cansın seviliyorsun Ablacım :love: <3

Luthenia wrote:

Her videona çift dikiş yorum yapıyoruz valla, bu ne hasetlik sürekli kaldırtılıyor. :D :D Çok yoruma gerek yok, bazılarının aksine hanımefendiliğini hiç bozmadan savaşa çıkıp dönüyorsun. Hayır zamanında karşında savaşmamış biri olsam taraf tutuyor olayım da karşılıklı da savaştım demeki bazı şeyler etki tepki meselesi kötü tohum eken çiçek beklemesin. :D
      Ha bir de esen rüzgara göre bayrak sallayanların yorumunu dikkate alma. Zamanında çok iyisin çok mükemmelsin diyip bizi yere göğe sığdıramayanlar karşıya geçip ahkam kesince çok komik oluyor. Keyfin başarın hep daim olsun. :monster:
      Teşekkür ederim,başa bela :D Anadolu'da karşı karşıya savaştığımızı çok iyi hatırlıyorum savaşırken mesaj atmıştın pet siz savaşıyorsun diye :) kısa bir sohbetimiz olmuştu uzun sözün
      kısası hani diyorlar ya karşı karşıya savaşıyordunuz o zihniyette! olanlar dostluk bayraktan ibaret,
      değil, ben hangi sw gittimse sarı mavi kırmızı fark etmeksizin savaşırken sohbet etmesini de bilen oyuncu oldum bir çok dost edindim şahsıma kişiliğime laf söz söylenmediği sürece ;)

Çok güzel örnek vermişsin etki tepki meselesi kötü tohum eken Çiçek beklemesin :thumbup:

Leatris wrote:

Canım ablam bırakmana hem çok üzülüp hem çok sevindim sen bu oyunu edebinle kendine yakışır şekilde oynamaya çalıştın her zaman yanımda oldun her derdimi dinleyip yardımcı olmaya çalıştın senin yerin bende bambaşka sende bambaşka bi insansın zaten iyiki tanımışım senin gibi güzel birini bıraksanda benden kurtulamazsın seni cok seviyorum her zaman her şeyin en iyisini hakediyosun her şey gönlünce olsun <3 <3 <3
      Senden kurtulmak isteyen kim :D Bizim dostluğumuz oyundan ibaret değil ablacım iyi ki tanımışım
      seni özün sözün bir yüreği güzel kalbi güzel sende çok seviliyorsun her zaman yanındayım seninde
      her şey gönlünce olsun . :love: <3
    • IIIMira wrote:

Selam ilk paylaştığım videoya bile eklemeye değer görmediğim sahneleri paylaşma gereksimi duymamdır.

Karşımda ne kadar çaresiz kaldılarsa bazı fırsatçılar netimden kaynaklanan oyun atmalarını

ekran donmalarını kaçtı süsü vermeleri unuttukları tek nokta ise Anadolu'dan herkes bilir

nasıl bir savaş tarzım olduğunu Videoda ki görüntüleri izleyenler çok rahat fark edecektir.

Kaçanları birde benim ekranımdan izleyin :D

Tebrikler gayet eğlenceli bir video olmuş başarılarınızın devamını dilerim :D
    • MagNoFlaxY wrote:

IIIMira wrote:

Selam ilk paylaştığım videoya bile eklemeye değer görmediğim sahneleri paylaşma gereksimi duymamdır.

Karşımda ne kadar çaresiz kaldılarsa bazı fırsatçılar netimden kaynaklanan oyun atmalarını

ekran donmalarını kaçtı süsü vermeleri unuttukları tek nokta ise Anadolu'dan herkes bilir

nasıl bir savaş tarzım olduğunu Videoda ki görüntüleri izleyenler çok rahat fark edecektir.

Kaçanları birde benim ekranımdan izleyin :D

Tebrikler gayet eğlenceli bir video olmuş başarılarınızın devamını dilerim :D
      Teşekkür ederim :D :D
    • Majestic08 wrote:

Tebrik Ederim , hakkını vermişsin her zaman ki gibi :)
      Rakip benzer karakter sınıflarının kıskandığını düşünüyorum , başarılarınız daim olsun :thumbup:
      Teşekkür ederim, Mesut Affetmem bilirsin :D :thumbup:

Leopardos wrote:

Tebrik ederim, kaliteli seyir zevki yüksek bir video elinize sağlık.Oyunu bıraktığınızdan dolayı başarılarınız daim olsun diyememek üzücü olsada reel hayatınızda başarılar diyeyim :))
      Teşekkür ederim size de oyun hayatınızda başarılar dilerim ^^
    • Boniella wrote:

Mira ablacım eline emegine sağlık. Hiç bir zaman desteğini üstümden çekmedin gerek sohbetinle gerek yardımların fikirlerinle cok güzel anılıyorsun. Bir sürü anımız var seninle bırakma kararın beni gercekten üzdü hakkınızda hayırlısı olsun Ogün abiyle başarılarınız daim olsun seviliyorsun bekleniyorsun :love: :love: <3
      Teşekkür ederim ablacım anıları unutmak mümkün mü zırhı basamamıştık. :D Oyuna dönme kararı
      alırsam yanınızdayım her zaman olduğu gibi sende çok seviliyorsun. :love: :love: <3

ROSELYN wrote:

Tebrik ediyorum video için. Oyunu bırakma kararı almışsınız umarım artık daha iyi olur ve daha iyi hissedersiniz kalan hayatınızda başarılar diliyorum tekrar sahalarda görmek isterim düşmanlar çok sevinmesin konsey hala buralarda :beer: ^^
      Çok teşekkür ederim güzellik ben her zaman iyi hissediyordum. Sizler gibi dostlarım vardı :saint: sizlere de başarılar diliyorum :beer:

Wanessa wrote:

Şahane görüntüler
      Teşekkürler ^^
    • Tebrik ederim, ellerine ve emeğine sağlık. Böyle bir afiyetli videoyu paylaşıp izleme imkanı oluşturduğun için de teşekkür ediyorum. Ogün ile birlikte almış olduğunuz ortak karar ile oyun sonu yaptığınızı öğrendim. Anadolu'da gerek seninle, gerek ise Ogün ile sırt sırta birçok savaşta yerimizi almıştık. Kendi kişiliğinin, karakterinin her daim oyun karakterini harmanlayıp tamamladığını düşünüyorum. Değer verdiğim kişilerin arasında kesinlikle mevcut olduğunu ifade etmek isterim. Anadolu'da çok güzel vakitler geçirdiğimizi düşünüyorum. Bu zamanlara Dandanakan'daki zamanları da ilave edebilse idik çok çok afiyetli olurdu fakat gönüller bir olsun o yeter diyelim. :) Üzerinde hakkım mevcutsa hakkım helâl ü hoş olsun. :thumbup: Geri kalan yaşantında başarılarının üzerinden hiç eksik olmaması dileği ile. Seni ve Ogün'ü tanımak, hayatıma dahil olmanız gerçekten mutluluk vericiydi. Her şey gönlünce olsun güzel insan. Allah'a emanet ol. Hoşçakal... :thumbup:
      Her şeyi elden geldiğince basitleştirin, ama daha fazla değil.

Simplify everything as much as you can, but not more.

lUHRA'nın Damage Göremediği Anlar
    • BySuRa wrote:

Tebrik ederim, ellerine ve emeğine sağlık. Böyle bir afiyetli videoyu paylaşıp izleme imkanı oluşturduğun için de teşekkür ediyorum. Ogün ile birlikte almış olduğunuz ortak karar ile oyun sonu yaptığınızı öğrendim. Anadolu'da gerek seninle, gerek ise Ogün ile sırt sırta birçok savaşta yerimizi almıştık. Kendi kişiliğinin, karakterinin her daim oyun karakterini harmanlayıp tamamladığını düşünüyorum. Değer verdiğim kişilerin arasında kesinlikle mevcut olduğunu ifade etmek isterim. Anadolu'da çok güzel vakitler geçirdiğimizi düşünüyorum. Bu zamanlara Dandanakan'daki zamanları da ilave edebilse idik çok çok afiyetli olurdu fakat gönüller bir olsun o yeter diyelim. :) Üzerinde hakkım mevcutsa hakkım helâl ü hoş olsun. :thumbup: Geri kalan yaşantında başarılarının üzerinden hiç eksik olmaması dileği ile. Seni ve Ogün'ü tanımak, hayatıma dahil olmanız gerçekten mutluluk vericiydi. Her şey gönlünce olsun güzel insan. Allah'a emanet ol. Hoşçakal... :thumbup:
      Çok teşekkür ederim bu anlamlı güzel düşüncen iyi dileklerin için ^^ Seninde her şey gönlünce olsun.
      Reel hayatında oyun hayatında başarın daim olsun.Güzel insan :)