güncellemeden sonra donma sorunu devam ediyor

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bende de 2 gündür arttı bu durum sürekli olmadığı için birkaç oyun acıp kısa süre deneme ile anlaşılamayabilir 5 dk mesela normal sonra bir bakıyorsunuz bineğe inip binilmiyor 3-4 sn çar kımıldamıyor yada pot alacaksınız tıklıyorsunuz envantere 1 dk sonra geliyor potlar Vs..
    • İşlemcim i9 9900k 5 tane metin2 açınca ch1 de %5-8 arasında çalışıyordu 10 saatte oynasan böyle idi. şuan açalı 3 saat oldu %8 lerden her dk dahada yük binmeye başladı 1 saat içinde % 15-20 derken her geçen dk arttı ve şuan %80 1-2 saate %100 olacak ve kasada 10 tane fan var bu sorunun biran önce çözülmesi lazım
    • evet arkadaşlar guncelleme ile sorun biraz olsa duzeltılmıs ama hayla devam ediyor 22 tane metin2 actım cpu %100 oldu ama belli bir süre sonra yine asırı yuk bınıyor oyuna dırek bınmıyor ama eskiden 3 tane acsan dedıgı gıbı arkadasın % 5 %8 %10 arası gıdıyordu hıc yukselmezdi suan belli bir sure sonra yıne yukselmeler oluyor fazlaca

önceki yazılarımda sıstem özellikleri oldugudan bu posta atmıyorum.yapılan bakımda sadece bıranda yukselmıyor ama pazar falan cart curt kule meley ıcın acsan yıne 100 olur cpu ya yüklenme oluyor asırı umarım bıldırım edılır ve duzelir. duzelmıyorsa son guncellemeyi geri alsalarda eskisi gibi oynasak daha iyi olur diye dusunuyorum @Adramis iletirseniz sevinirim.

Tıklayın arkadaslar suan actım 5 dk durup kapatttım

istenilirse 5 yada 8 tane acıp 3 saat falan bırakıp ılk baslangıcta cpu degerlerı 3 sonunda cpu degerleri atabilirim adminler isterse.

Sorun suan daha sonradan yük biniyor gibi gözüküyor ve eski degerlerle alakası yok yine eskisinden yüksek cpu harcaması var oyunda inkar edilemez yönetici @Adramis iletirse @DeRiNDaRBe ve almanya ya iyi olur ...
    • Arkadaşların söyledikleri doğru, köyde gezilmiyor bile, bugün keyfi bi + basayım dedim sürekli takılıyor, farklı ch denedim aynı problem gene var.. Son güncelleme ile birlikte cpu kullanımı birazcık düşse de takılma ve gecikme problemleri devam etmektedir. Netimde problem yok, denedim; özellikle farklı oyunlarda.
      Display Spoiler
      Unutmayalım ki, bu bir oyun !! ve oyunu oyun gibi oynadığınız an zevk almaya başlayacaksınız.. ;)
    • PoliceMan wrote:

evet arkadaşlar guncelleme ile sorun biraz olsa duzeltılmıs ama hayla devam ediyor 22 tane metin2 actım cpu %100 oldu ama belli bir süre sonra yine asırı yuk bınıyor oyuna dırek bınmıyor ama eskiden 3 tane acsan dedıgı gıbı arkadasın % 5 %8 %10 arası gıdıyordu hıc yukselmezdi suan belli bir sure sonra yıne yukselmeler oluyor fazlaca

önceki yazılarımda sıstem özellikleri oldugudan bu posta atmıyorum.yapılan bakımda sadece bıranda yukselmıyor ama pazar falan cart curt kule meley ıcın acsan yıne 100 olur cpu ya yüklenme oluyor asırı umarım bıldırım edılır ve duzelir. duzelmıyorsa son guncellemeyi geri alsalarda eskisi gibi oynasak daha iyi olur diye dusunuyorum @Adramis iletirseniz sevinirim.

Tıklayın arkadaslar suan actım 5 dk durup kapatttım

istenilirse 5 yada 8 tane acıp 3 saat falan bırakıp ılk baslangıcta cpu degerlerı 3 sonunda cpu degerleri atabilirim adminler isterse.

Sorun suan daha sonradan yük biniyor gibi gözüküyor ve eski degerlerle alakası yok yine eskisinden yüksek cpu harcaması var oyunda inkar edilemez yönetici @Adramis iletirse @DeRiNDaRBe ve almanya ya iyi olur ...
      Eskiye nazaran atma veya kasma yok doğrudur ama arkadaşın dediği gibi eskisi gibi CPU değeri düşük değil oyun kasmıyor ama işlemciyi yiyip bitiriyor 7 8 çar açtıgımda bendede %100 oluyor malesef gün geliyor 5 hesapta bile %100 olduğu oluyor yani CPU değerleri hala yüksek işlemci ne kadar dayanır Allah bilir. @Adramis
      En tehlikeli insan tipi az anlayan, çok inanandır...
    • Sorun düzeldi diye bugün oyuna girdim yarım saat kadar pazarları dolaştım.oyunu açtıktan sonra CPU kullanımına baktım pc eski olduğu için CPU 20-25 arası dolaşıyordu tek clientte. eskisine yakın değerdi benim için ancak yarım saat sonra oyunu kapattigim zaman CPU %100 olmuştu anlam veremedim her ne yaptıysam CPU 100 den aşağı düşmedi pc restart yaptım düzeldi.sorun benden mi kaynaklı oyun ile mi alakalı bilemedim
      :puke: