Metin2 Tr Carlo & MaystiqU Final Görüntüleri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Metin2 Tr Carlo & MaystiqU Final Görüntüleri

Merhaba arkadaşlar,
      Bu oyunun ilk çıktığı günden bugüne aktif ve aralıklarla oynayan oyuncularından biriydik ve yol arkadaşımla aldığımız kararla oyunun artık sonuna geldik.. Bu oyunda kazandığımız dostluklar, biriktirdiğimiz anılar, katıldığımız savaşlar, +9a bastığımız ilk dolularımız ve unutulamayacak güzel zamanlar.. Hiçbir zaman bildiğimiz yoldan şaşmadık oyunun oyun olduğunu unutmadan yanımızdaki veya karşımızdaki arkadaşlarımızı kırmadan kendimize yakışır şekilde bu uzunca süreyi birlikte geçirdik; bu süreçte hakkı olan hakkını helal etsin, bizim de hakkımız helaldir. Son videolarımızı yol arkadaşımla ayrı postlarda değil tek postta birleştirip paylaşmak istedik(S.Modun bilgisi dahilinde), bu süreçte yanımız ve karşımızda savaşan arkadaşlara teşekkürü minnet biliriz her şey gönlünüzce olsun, hiçbir şey için üzülmeye değmez hırslarınızı bir kenara koyup eğlencenize bakmanızı tavsiye ederiz..

Metin2 Tr xCarlo Final : Metin2 Tr xCarlo Final Görüntüleri

Metin2 Tr xMaystiqU Final : Metin2 Tr xMaystiqU Final Görüntüleri

" Bu oyun bana seni kazandırdı @lCARLO bu süreçte hep yan yana duruşunu bozmadan ilk günkü samimiyetinle durduğun içiin teşekkür ederim iyiki varsın yol arkadaşım , bizim hikayemiz yolumuz bundan sonra başlıyor saygımız, sevgimiz ve güvenimiz bağımız daim olsun <3 "

~Keyifli Forumlar~

Unutursak türklüğümüzü gök girsin kızıl çıksın..
      MaystiqU Dandanakan Yeni Dönem

• Eline sağlık güzel bir çalışma ortaya çıkmış Meleğim❤️Öncelikle bu video paylaştığın İçin çok değerli yol arkadaşıma teşekkürü minnet bilirim❤️bu oyunda tanıdığım en güzel insanıyla beraber noktayı koyduk.
      Biz Metin2 tr yolculuğumuza burda son verdik,arada muhabbet sohbet amacıyla oyuna ve foruma uğrarırız,şimdiye kadar Yanyana ve karşılıklı savaştığım dostlara hem oyunda hem de reel hayatlarında başarılar dilerim,sadece bunun bir oyun platformu olduğunu unutmayarak eğlencenize bakmanıza tavsiye ederim,herşey gönlünüzce olması dileğiyle iyi forumlar ve iyi oyunlar dilerim,Sağlıcakla kalın...

''Suskun Bir Gecenin Bitişinde,Sessizce Karşılarım Şafağı Hüznün Seyrinde...''
      ICARLO DANDANAKAN-ANADOLU
      METİN2 TR OYUN SONU...
    • lCARLO wrote:

Eline sağlık güzel bir çalışma ortaya çıkmış Meleğim❤️Öncelikle bu video paylaştığın İçin çok değerli yol arkadaşıma teşekkürü minnet bilirim❤️bu oyunda tanıdığım en güzel insanıyla beraber noktayı koyduk.
      Biz Metin2 tr yolculuğumuza burda son verdik,arada muhabbet sohbet amacıyla oyuna ve foruma uğrarırız,şimdiye kadar Yanyana ve karşılıklı savaştığım dostlara hem oyunda hem de reel hayatlarında başarılar dilerim,sadece bunun bir oyun platformu olduğunu unutmayarak eğlencenize bakmanıza tavsiye ederim,herşey gönlünüzce olması dileğiyle iyi forumlar ve iyi oyunlar dilerim,Sağlıcakla kalın...
      Teşekkür ve rica ederim değerli yorumun ve iyi dileklerin için yol arkadaşım :love:

Josephy wrote:

Elinize sağlık güzel çalışma olmuş sayılı uyumlu çiftlerden biriydiniz size yakışanda beraber bırakmak olurdu reel hayatınızda başarılar dilerim :)
      Teşekkür ederiz birlikte aldığımız bir karardı oyun hayatınızda başarılar dileriz ^^

• Sanırım ilk defa bir videona yorum yapıyorum ve son olan olması çok kötü :(

Çok iyi birisin oyunculuğunla eğlence anlayışınla gerçekten doya doya eğlenmeyi bilen birisin ve ben kısacıkta olsa seninle eğlenebildim.
      Video için ayrıca tebrik ederim güzel bir sondu.

Her şey gönlünüzce olsun Eminim sizi birleştiren bu oyun bıraktıktan sonra da bu güzel yol arkadaşlığınız devam edecektir ^^

<3 ARCEUS <3
    • Miiyashta wrote:

Sanırım ilk defa bir videona yorum yapıyorum ve son olan olması çok kötü :(

Çok iyi birisin oyunculuğunla eğlence anlayışınla gerçekten doya doya eğlenmeyi bilen birisin ve ben kısacıkta olsa seninle eğlenebildim.
      Video için ayrıca tebrik ederim güzel bir sondu.

Her şey gönlünüzce olsun Eminim sizi birleştiren bu oyun bıraktıktan sonra da bu güzel yol arkadaşlığınız devam edecektir ^^
      İlk ve sonlar unutulmaz :chinese: Stres atmak için girdiğiniiz oyunda strese girmeye değmez eğlenmenize bakın, biz yol arkadaşıyız yolumuz uzun teşekkür ederiizz :saint:

• Juby wrote:

Yolunuz kalbiniz kadar güzel olsun, birbirinize olan saygı ve sevginin devamlılığını diliyorum <3 :saint:
      Teşekkür ederiz güzel dileğin için, oyun hayatında başarılar :love:

Daryus. wrote:

Hakkınızda hayırlısı olsun hasan'ım eline emeğine sağlık gerek yan yana gerek karşı karşıya savaştık her durumda seni bildim tanıdım yolun açık olsun real hayatınızda başarılar dilerim
      Teşekkür ederiz sizede oyun hayatınızda başarılar dileriz ..

• Luthenia wrote:

Benden yana geçtiyse hakkım helali hoş olsun. Gerçek hayatlarınızda da yollarınız açık olsun.
      Videolar için tebrik ederim.
      Benden yana da geçtiyse hakkım helali hoş olsun, teşekkür ederiz.

columbos wrote:

üzdünüz. :(
      Yahu bize ulaşabileceğin mecraları biliyorsun, üzülme oyun sonu ettik arkadaşlık sonu değil canım kardeşim :D

• gassan55 wrote:

Benim gönlü güzel dostlarım, yol arkadaşlarım ..
      Aldığınız karara bir yandan üzülüyor, diğer yandan yıllarca sizinle birlikte omuz omuza savaştığım için gurur duyuyorum.
      Herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla ve esenle kalın...
      Can devrem bu yolu birlikte yürüdük bir çok kararı birlikte aldık oyun hayatında başarılar dilerim kendine iyi bak dostluğumuz baki bizde iyiki seni tanıdık, çok mutluyuz :rolleyes:

.AlemdaR wrote:

Her ikinizin'de yolu açık olsun reel hayatınızda başarılar dilerim. Hayırlı tezkereler Hasan.
      Teşekkür ederiz burhan sizlerede başarılar dileriz.