Metin2 Tr Carlo & MaystiqU Final Görüntüleri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• puslu wrote:

Hımmm oyun Game Ower olmuşsa çok çok güzel şeyler olmuş belli hadi bakalım hayırlısı.
      Hasan & Alara kardeşim seviliyorsunuz herşey gönlünüzce olsun :love:
      Benim yıllarım, beni benden iyi tanıyan güzel ablam; güzel şeyler oldu, oluyor, olacak seni çok seviyoruz kendine iyi bak oyun game ower bağımız değil iyiki hep vardın ve varsın <3 :love:

Unutursak türklüğümüzü gök girsin kızıl çıksın..
      MaystiqU Dandanakan Yeni Dönem

• Oyundan ve Savaşlardan Uzun Süredir Uzağım.Beni Tanıyanlar Bilir.Postlardan Okuduğum Kadarıyla Anladığım Hasan Kardeşim Askerlik Sebebiyle Oyuna Ara Verdiğini Umut Ediyorum Lakin Seviyeli Savaşan Ender Playerlerdensin Bu Sebepten Oyunu Tamamen Bırakmış Olmana Üzülürüm.Hayırlı Teskereler Kardeşim.Oyun Eşinizle Beraber Oyuna Tekrar Dönmeniz Dileğiyle Sağlıcakla Kalın.İyi Forumlar... 8)
    • xScavia. wrote:

İkinizide tebrik ederim uzun süre beraber yan yana savaştığımızdan son video olması üzücüde olsa oyun hayatınızda yakaladğınız başarı ve beraberliği umarım reel hayatınızda sürdürürsünüz bizi unutmayın :thumbup:
      Teşekkür ederiz iso güzel zamanlar geçirdik yan yana güzel savaşlara katıldık kendinize iyi bakın oyun hayatınız da başarılar kardeşim..

IVareste wrote:

Sizleri tebrik ederim birliğiniz ve beraberliğiniz ömür boyu daim olur inş sizleri tanımak çok güzel :beer:
      Teşekkür ederiz sizleride tanımak güzeldi oyun eşinizle oyun hayatınızda başarılar ve mutluluklar dileriz..

• fvz.. wrote:

Oyundan ve Savaşlardan Uzun Süredir Uzağım.Beni Tanıyanlar Bilir.Postlardan Okuduğum Kadarıyla Anladığım Hasan Kardeşim Askerlik Sebebiyle Oyuna Ara Verdiğini Umut Ediyorum Lakin Seviyeli Savaşan Ender Playerlerdensin Bu Sebepten Oyunu Tamamen Bırakmış Olmana Üzülürüm.Hayırlı Teskereler Kardeşim.Oyun Eşinizle Beraber Oyuna Tekrar Dönmeniz Dileğiyle Sağlıcakla Kalın.İyi Forumlar... 8)
      Askerlik sebebiyle ara değil malesef komple bırakma kararı aldık, güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Oyun hayatınız da başarılar..

CAKIRCALI wrote:

Hayırlı olsun.Rakip olarak seviyeli ve duruşu olan bir hesaptınız.Forumda ve oyundaki yazılarda ,nitelikli insan kendini her daim belli eder.Sizde bu niteliği gördüm.Tamamen izlenimlerden yola çıkarak belirtiyorum.
      Hayatınızda başarılar ikinize de...
      Teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için oyun hayatınız da başarılar dileriz..

• Kardeşim, gerçek hayatınızda başarılı bir hayat sürmenizi dilerim.
      12 yılın sonunda artık bende yaşlı bir metin2 oyuncusu olarak tatil yapmak maksatlı uzun süreli ara verdim.
      Umarım tekrar başlatıcak bir güncelleme gelmez :D

'' Dünya Savaştayken biz Dans etmeye devam ettik. ''

• lesuu wrote:

Tebrik ederim canım birlikteliğiniz ve mutluluğunuz daim olsun. Real hayatınızda da tüm güzellikler sizinle olur umarım kendinize iyi bakın :love:
      Teşekkür ederiz canım benim kendine iyi bak oyun hayatınız da başarılar dileriz :love:

lAS1RET wrote:

Tebrikler açıkcası üzüldüm sizin gibi oyuncuları kaybetmek... Bahtınız açık olsun kendinize iyi bakın sağlıçakla kalın umarım tekrar geri dönme dileğiyle...
      Teşekkür ederiz kendinize iyi bakın oyun hayatınızda başarılar dileriz..

• SLayeR . wrote:

Kardeşim, gerçek hayatınızda başarılı bir hayat sürmenizi dilerim.
      12 yılın sonunda artık bende yaşlı bir metin2 oyuncusu olarak tatil yapmak maksatlı uzun süreli ara verdim.
      Umarım tekrar başlatıcak bir güncelleme gelmez :D
      Teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için oyunla ve oyunda büyüdük ne kadar söylensekte hayatlarımız da dönem dönem oluşan boşlukları güzel doldurdu, kendinize iyi bakın..

fvz.. wrote:

O Zaman Hakkınızda Hayırlısı Olsun,Allah Yolunuzu Açık Birlikteliğinizi Daim Etsin İnşaallah.Teşekkür Ederim.İyi Forumlar... 8)
      Allah’a emanet olun eyvallah :thumbup:

• HesapVakty wrote:

Tebrik ederim başarılarınız daim olsun. Hakkınızda hayırlısı olsun.
      Teşekkür ederiz oyun hayatınız da başarılar..

xBALYOZl wrote:

İkinizide ayrı ayrı tebrik ederim. İkinizinde ayrı ayrı eline emeğine yüreğine sağlık.
      Şu tr piyasasında edebiyle savaşan hırsına yenik düşmeden oyunu oynayan nadir ve kaliteli insanlardandınız. Yolunuz bahtınız açık olsun herşey gönlünüzce olsun.
      Teşekkür ederiz böyle düşünmeniz bizi mutlu etti, oyun hayatınız da başarılar dileriz..

• MaystiqU wrote:

Merhaba arkadaşlar,

Bu oyunun ilk çıktığı günden bugüne aktif ve aralıklarla oynayan oyuncularından biriydik ve yol arkadaşımla aldığımız kararla oyunun artık sonuna geldik.. Bu oyunda kazandığımız dostluklar, biriktirdiğimiz anılar, katıldığımız savaşlar, +9a bastığımız ilk dolularımız ve unutulamayacak güzel zamanlar.. Hiçbir zaman bildiğimiz yoldan şaşmadık oyunun oyun olduğunu unutmadan yanımızdaki veya karşımızdaki arkadaşlarımızı kırmadan kendimize yakışır şekilde bu uzunca süreyi birlikte geçirdik; bu süreçte hakkı olan hakkını helal etsin, bizim de hakkımız helaldir. Son videolarımızı yol arkadaşımla ayrı postlarda değil tek postta birleştirip paylaşmak istedik(S.Modun bilgisi dahilinde), bu süreçte yanımız ve karşımızda savaşan arkadaşlara teşekkürü minnet biliriz her şey gönlünüzce olsun, hiçbir şey için üzülmeye değmez hırslarınızı bir kenara koyup eğlencenize bakmanızı tavsiye ederiz..

Metin2 Tr xCarlo Final : Metin2 Tr xCarlo Final Görüntüleri

Metin2 Tr xMaystiqU Final : Metin2 Tr xMaystiqU Final Görüntüleri

" Bu oyun bana seni kazandırdı @lCARLO bu süreçte hep yan yana duruşunu bozmadan ilk günkü samimiyetinle durduğun içiin teşekkür ederim iyiki varsın yol arkadaşım , bizim hikayemiz yolumuz bundan sonra başlıyor saygımız, sevgimiz ve güvenimiz bağımız daim olsun <3 "

~Keyifli Forumlar~

Yolun açık olsun Paramedik :thumbup: :) BLueBLooD

Vefa Ağır Bi Yüktür Her İnsan Taşıyamaz...

lBLueBLooDl & Duza
    • ismail72 wrote:

Tebrik ederim güzel video real hayatınızda başarılar dilerim
      Not:petlerin nesne xpleri boş petleri aç bırakıp oyun sonu yapmışsınız :)
      Teşekkür ederim oyun hayatınız da başarılar dileriz evet biraz öyle oldu miniklerimiz açlığı müebbet yedi..

Duza wrote:

@MaystiqU Şu oyunda sağlam muhabbeti olan ender kişilerdendin paramedik oyun eşinle yolunuz açık olsun ^^
      Teşekkür ederiz Bünyamin eyvallah germiyanda hep arkamda duran bir iki kişiden biri de sendin kardeşine selamlar real ve oyun hayatında başarılar dileriz kendine iyi bak..