Pinned Metin2 Gameforge.com'da

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• gls metin2 de nasıl hesap ekle varsa..hesap ayır kısmı da olması lazım.bu kadar basit. Herhalde bunu yapabilecek bilgiye ve tecrübeye sahiptirler diye düşünüyorum.
      gsl metin2'ye eklediğin tüm hesapların tek maile aktarılması ve normal clientten girememek kadar saçma bişi olur mu.
    • HaRBi wrote:

gls metin2 de nasıl hesap ekle varsa..hesap ayır kısmı da olması lazım.bu kadar basit. Herhalde bunu yapabilecek bilgiye ve tecrübeye sahiptirler diye düşünüyorum.
      gsl metin2'ye eklediğin tüm hesapların tek maile aktarılması ve normal clientten girememek kadar saçma bişi olur mu.
      hesap güvenliği açısından iyi birşey aslın da
      Ama dediğiniz gibi ordan tamamen silip eskiye döndürmeye olması lazım
      Tek bi hesaba oraya eklediğinizde farklı iki PC den giriş yapılıyor fakat gsl yi direk kapatmak değilde oradaki hesabın oturumunu kapatmak şartı ile
      Bence eklenmesi gereken tek şey isteyenin bağladığı hesabı bu sistemden çıkartıp eski usule dönebilmesi...
    • VVolverine wrote:

gls metin2 ch değişmek için çıktığımızda başka ch seçmek için tıklıyoruz. Hata oluştu yazısı ile karşılaşıyoruz. Başka server seçip tekrar kendi serverımızıda seçerek anca giriş yapabiliyoruz. Şunada bi el atılsa fena olmaz.
      ayrıca bu sorunlardan başka olarak gls metin2 de ch8 direk girmeye çalışınca metin2 kendini durduruyor kapatıyor.
      since 2014 :arrow:
    • Acronis wrote:

HaRBi wrote:

gls metin2 de nasıl hesap ekle varsa..hesap ayır kısmı da olması lazım.bu kadar basit. Herhalde bunu yapabilecek bilgiye ve tecrübeye sahiptirler diye düşünüyorum.
      hesap güvenliği açısından iyi birşey aslın daAma dediğiniz gibi ordan tamamen silip eskiye döndürmeye olması lazım
      Tek bi hesaba oraya eklediğinizde farklı iki PC den giriş yapılıyor fakat gsl yi direk kapatmak değilde oradaki hesabın oturumunu kapatmak şartı ile
      Bence eklenmesi gereken tek şey isteyenin bağladığı hesabı bu sistemden çıkartıp eski usule dönebilmesi...
      Hesap güvenliği için iyi düşüncenize katılmıyorum..çünkü gls metin 2 'ye kayıt ettiğiniz tüm hesaplara tekrar şifre sormuyor..bu durumda girişi maili ve şifresini bilen biri tüm hesaplarınıza ulaşabilir.... ancak şu geliştirilebilir..gls metin 2' ye girerken şifre girdikten sonra telefona kod gelebilir..ve kodu girdiğin bölümde "bu bilgisayarda bir daha sorma" tiki koyulabilir..işaretlersen o bilgisayarda bir daha kod sormaz..ancak başka bilgisayardan girdiğinizde tekrar kod isteyebilir..o zaman güvenli diyebiliriz...
      ancak ne olursa olsun hesap ayırma gelmeli..
    • Benim düşüncem
      Metin2 Gameforge.com'da
      Bunun yerine zamanlarını oyunun güncel sorunlarını gidermeye sarfetseler oyuncular için çok daha fazla memnun edecek çalışma yapmış olurlar.
      Oyunda hiç sorun kalmazda daha fazla neler yapabiliriz aşamasında yapılacak bir uygulama.
      Saygılar bizden.
    • 70E wrote:

beklenen açıklama geldi arkadaşlar buyrun board.tr.metin2.gameforge.com/…-Metin2-Gameforge-com-da/
      beklenen açıklama bildiklerimizi söylüyor o kadar sorunu olan şeyi birde üstüne gelip tanıtım yapıyorlar ki herkes aynı sorunu yaşasın isyan ettirelim milleti diye
      sorunu bitmemiş birşeyi nasıl bu açıklama yaparak tanıtırlar akıl almıyor.

Pagka wrote:

Dear @badidol
      The product you're promoting is problematic. There are no account deletions and GAMEFORGE account deletions.
      In addition, if you log in via this client, you will not be logged in through the real client.

how do you think that the promotion of such problems before correcting and corrected when these problems.

Sevgili @badidol
      Tanıtımını yaptığın ürün sorunlu. Hesap silme ve GAMEFORGE hesap silme işlemi bulunmuyor.
      bunların dışında bu client üzerinden giriş yapıldığı takdirde gerçek client üzerinden hiç bir şekilde giriş yapılmamaktadır.
      bu tür sorunlar giderilmeden bunun tanıtımı yapılması sizce ne kadar doğru ve bu problemler ne zaman düzeltilecek.
    • Pagka wrote:

Sevgili @badidol
      Tanıtımını yaptığın ürün sorunlu. Hesap silme ve GAMEFORGE hesap silme işlemi bulunmuyor.
      bunların dışında bu client üzerinden giriş yapıldığı takdirde gerçek client üzerinden hiç bir şekilde giriş yapılmamaktadır.
      bu tür sorunlar giderilmeden bunun tanıtımı yapılması sizce ne kadar doğru ve bu problemler ne zaman düzeltilecek.
      Belki 19.6 da ya da sıradan bir bakımda normal client girişleri iptal ederler sadece buradan giriş yapabiliriz. O yüzden gsl ye bağlanan hesaplar normal clientden açılmıyor olabilir.
    • /NaRTeR/ wrote:

Belki 19.6 da ya da sıradan bir bakımda normal client girişleri iptal ederler sadece buradan giriş yapabiliriz. O yüzden gsl ye bağlanan hesaplar normal clientden açılmıyor olabilir.
      Sorun şu ki Metin2 sayfasından da giriş sağlanmıyor, orayıda değiştirmiyeceklerdir heralde :D Olur da öyle birşey olucak olursa beni ticket'dan oyalayan [GA]'a 2 çift lafım olucak :cursing: Hesap da sorunun olduğunu 500 kere yazmama rağmen halen benden syserr dosyasını, internet hızımı ve işletim sistemimi soruyor. Oyunun site sayfasından bile giriş yapılmıyor hesaba, işletim sistemi mi çözücek sorunu :dash: :dash:

Anlat anlat, dinliyoruz. :cookie: :puke: :shit:
      Display Spoiler
      Gameforge
    • /NaRTeR/ wrote:

Pagka wrote:

Sevgili @badidol
      ozaman daha kötu 50 tane hesab varsa 50 sidei tek mail olacak ondan sonra vay haline ama gecilirse süper olur hileci woncu banlamak kolay olur ama bu seferde herhangi bir ban olayında 50 hesab gider kafalarda deli soru
    • /NaRTeR/ wrote:

Pagka wrote:

Sevgili @badidol
      sen kullanmadın sanırım fakat çok sorun var buna hazır değil topluluk şuanda üstünkörü düşünülmüş ve uygulanmış bir şeyi binlerce kullanıcıya bu dandik şeyi sorun şeyi kullanacaksınız diye GF de olsa diyemez büyük sorunlar doğurur onlar açısından.

Mient wrote:

/NaRTeR/ wrote:

Sorun şu ki Metin2 sayfasından da giriş sağlanmıyor, orayıda değiştirmiyeceklerdir heralde :D Olur da öyle birşey olucak olursa beni ticket'dan oyalayan [GA]'a 2 çift lafım olucak :cursing: Hesap da sorunun olduğunu 500 kere yazmama rağmen halen benden syserr dosyasını, internet hızımı ve işletim sistemimi soruyor. Oyunun site sayfasından bile giriş yapılmıyor hesaba, işletim sistemi mi çözücek sorunu :dash: :dash:
      ne yapsın GA oyun bilgisi yok.e demiyorda bi deneyim bunla ilgili bir çok ticket gelebilir diye umrunda da değil ne yapsın telekom müşteri hizmetleri gibi modeme ineternet gelmiyor diyorum dns ayarlarınızı düzeltin diyor gibi bir durum senin yaşadığında resmen bilgisizlik başka hiç birşey değil.
      Tabi yönetimdekiler hepsi çok bilgili oyun hakkında herşeye hakim online süresi yeterince fazla olan kişiler yönetime alırken bu adamları bu kriterlere göre alıyorlar.

arkaplanda dönen oyun bilgisi önemli değil. tahsil varmı ingilizce varmı entellektüelmisin arada oyuncularla da ilgilenirsin oldu bitti. ayıp başka bişi değil ayıp GA olmuş bir adamın bilgisizliğini bile biz çekiyoruz.
    • Mient wrote:

giriş sağlanıyor dostum o uygulama uzerınden sağlanıyor bulamadıysan yardımcı olabilrim