Pinned Metin2 Gameforge.com'da

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @Alwuhush
      Portala eklenen hesapların mailleri yine buradan değiştirilecek demişsiniz ancak öyle bir seçenek yok maalesef. Portala bağladığımız tüm hesaplar tek maile kaydoluyor ve normla metin 2 sitesinden giriş yapamıyoruz..yine portal üzerinden ayarlar kısmında giriş yaptığımızda site açılıyor. ancak orada mail değiştir seçeneği yok....

bakımdan önce; portala geçmeden önce..benim gibi bilmeyerek hesapları tek maile ekleyenler için hesapları ayırmanızı istiyoruz..çünkü aynı maillde 4-5 hesap olmasın istiyoruz..umarım bu şekilde olur.. Tekrar ekleyebiliriz yeniden
    • Yazılan mesajlar neden sılınıyor ne yazdık kapansada komple kurtulsak yazdım niye kabullenemedınız hergun yeni bir hatayla uğraşmak zorunda kalıyoruz demekki artık bu oyunu yönetemiyorsunuz

Öyle insanlar tanıdım ki ne söyledikleri yalanlar biter nede söyledikleri yalanlar vicdanını rahatsız eder..
    • hesapwakti wrote:

Yazılan mesajlar neden sılınıyor ne yazdık kapansada komple kurtulsak yazdım niye kabullenemedınız hergun yeni bir hatayla uğraşmak zorunda kalıyoruz demekki artık bu oyunu yönetemiyorsunuz
      Neden biliyormusunuz çünkü canınızın istediği yere yazabileceğinizi sanıyorsunuz ve konu ile alakalı olmayan post atıyorsunuz. konu içindeki diğer postlar niye kaldırılmamış çünkü sadece client ile alakalı. Her konunun yeri ayrı. Lütfen uygun konu başlıkları altında görüşlerinizi belirtin.
    • Arkadaşlar leptobumda yaşadığım sorunu sizlerle paylaşma istedim bilgisi olan var ise sorunun çözümü için yardımcı olursa sevinirim .
      Resimdede gözüktüğü gibi ayarlar kısmında frekans gözükmüyor bu sebeplede hiçbir ayar değiştiremiyorum değiştirmeye kalkıştığımda parametre hatalı yazısı geliyor yetkililerden yardım bekliyorum çok can sıkıcı bir durum ekran boyutu değiştiremiyorum @DeRiNDaRBe @Adramis @Pagka
    • Taşımak zorunda mıyız???? Önceden gmailden aldığım hesap google politikalarına takılıp nedenini bilmediğim bir şekilde devredışı kaldı ve teknik destek alamadım bu sebeple 95 level karakterim patladı. Ben tüm yüksek levellerimi bir araya toplayıp böyle bir sorun yaşarsam ne olacak, tek mailde olmasının güvenli olduğu fikrine nerden kapıldı bu şirket?

Beni öldürmeyen şey güçlendirir.
      Luthenia & Fromhell

Luthenia Anadolu :arrow:
      Luthenia Karesi :arrow:
      Dandanakan Yeniden :arrow:
    • Adramis wrote:

hesapwakti wrote:

Yazılan mesajlar neden sılınıyor ne yazdık kapansada komple kurtulsak yazdım niye kabullenemedınız hergun yeni bir hatayla uğraşmak zorunda kalıyoruz demekki artık bu oyunu yönetemiyorsunuz
      Neden biliyormusunuz çünkü canınızın istediği yere yazabileceğinizi sanıyorsunuz ve konu ile alakalı olmayan post atıyorsunuz. konu içindeki diğer postlar niye kaldırılmamış çünkü sadece client ile alakalı. Her konunun yeri ayrı. Lütfen uygun konu başlıkları altında görüşlerinizi belirtin.

Sayın @Adramis ..
      demişsinizki canınızın istediği yere yazabileceğinizi sanıyorsunuz . demişsiniz
      valla sayınn modum bu yazınızı gördükten sonra açıkçası çok üzüldüm
      talihsiz bir cümle olmuş bu .. kısacası size şunu söyleyecem

son 2 haftada 7 bin liralık ep yükledim oyundan hiç bir tat alamadım
      oyuna giremiyorum sürekli hata veriyor sürekli desteğe başvurun diyor
      şimdi ben paramla rezil olduğum yerde haliyle serzenişte bulunucam sinirlenecem
      kızacam yaw arkadaş ben niye oyuna giremiyorum yaw neden bu şirket sürekli beni zorlayan
      geliştirmelerle uğraştırıyor yaw ben melek gibi bir insanım
      vallahide billahide tillahide şu oyuna oturduğumda nefret edilcek bir insan haline dönüşüyorum
      bizi bu duruma neden sokuyolar ? piskolojimizi bozudular sinir kat sayımızı arttırdılar
      asabişeliyoruz ..
      allah aşkına normal bir user gibi şu oyuna girmeyi denedinizmi?
      ben bu akşam saat 22 de oturdum + basma carımda bana bir eşya lazım vallahide billahide
      saat olmuş 00,16 hala o carı açmaya çalışıyorum
      işmi bu allahtan revamı bu şimdi ben kalkıp burda kızdığımda agresifleştiğimdede
      hop arkadaş kendine gel istediğini yazmassın diyorsunuz
      zaten istediğimizi ayzamıyoruz buraya yazarsak İP ban yeriz
    • Ben bu konuyu geçenlerde size açıkladığımda farklı bir konuda 2.3 arkadaş belirttik tam anlamıyla açıklama gelmeden geçiş olmadan hesaplarımızı buna bağlamanın uyğun olmayacagını ama buna rağmen meraklı arkadaşlar geçiş yapmışlar bile bile lades demenin yararı olduğu kadar zararıda var :S Eski istemci üzerinden devam etme taraftarıyım bu clientin ne sebeb ile getirilip ne yapılmaya çalıştığını anlayana kadar kullanmayı düiünmüyorum. Ama mecburi bırakılacak gibi gözüküyor ve bu hiç hoşuma gitmedi kimseninde gitmeyecektir GF zaten güvenilir bir Yayıncı değil bunu daha önce ki sağlamış oldugu oyun forumlardan vs vs bizzat kendim okuyarak şahit oldum. Sürekli hilecilerden vs cilerden bahsedip duruyoruz belki bu yazdığımden ötürü forum hesabım kapatılabilir ama GF bu oyunun yayın haklarını yayınlamayı bırakır o zaman biz bahsettiğimiz hilecilerden botlardan kurtuluruz nacizane düşüncem.

Saygılar.
      Akıl ve Sabırla Herşey Mümkündür...
    • Düşünceme göre güzel birşey
      Tüm hesaplar 1 maile bağlanıyorsa yanlış anlamadıysam.
      Hırsızlık-hile-küfür-vb cezalarda komple cezai işlem uygulanıcaktır.
      Umarım yanlış anlamamışımdır :)

Mevzu unutmak olursa;
      Acınız değil, Adınız bile kalmaz!
    • Normal giriş kalkıyor.
      Almanı indirip denedim. Normal girişin başlatıcısını sildi, Gameforge GSL (Game Specific Launcher) girişi kaldı bir tek

Yalnız şu var, metin2client.exe (34,9 MB) dosyasından eski giriş halen mümkün. Ama bu ne zamana kadar devam eder bilemiyorum.

Metin2client.exe bende yok diyenler, metin2client.bin dosyasının kopyasını oluşturup uzantısını exe yapabilir.
    • Gameforge'nin internet sayfasından istediğiniz kadar hesap açabiliyorsunuz. Hesaplarınızın bulunduğu mail hesapları hangisiyse, Gameforge'de o mail adresi ile hesap açıp sadece o hesabı bağlayabilirsiniz.

Dedim; ama iki tane client açılmıyormuş. Bu da demek oluyor ki; 10 tane hesabınız varsa, hepsini bir tane Gameforge hesabına bağlayacaksınız. Sonra ne olacak? Birisine salladınız, yanlış bir iş yaptınız, bütün hesaplar buhar olup uçacak. Ep aldım, simyalarım vardı, yıllarımı harcadım, ağzımdan kaçtı gibi şikayetler kabul edilmeyecek.

Bakalım bu işin sonunda botlar mı kazanacak, yoksa diğer oyuncular mı?

@thoth Bakımdan sonra yasaklanabilir. Yoksa kimse client mlient yüklemez.
    • Yarın dan itibaren şuan kullandığımız client ve girişler iptal edilecek. Sürekli kullanılan hesapların aynı maile bağlanıp kaydedilmesi gerekli tahminimce. O şekilde hesap değiştirerek yeni metin2 penceresi açılabilecek 1 veya birkaç tane. aynı mailde bulunmayan hesaba girmek istediğinizde çıkış yapıp girmek istediğiniz farklı bir hesabın mailini kaydettirmemiz gerekecek. Bu şekilde yeni bir oturum açmış olunacak.
      Benim kafamdaki asıl sorun şu windows XP desteklenmeyecek deniyor o zaman oyuncuların çoğu gitti desenize.