Pinned Metin2 Gameforge.com'da

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• rmerroH wrote:

Bu konuda neler dönüyor hiç bir fikrim yok ama bence güzel olmuş GF ye kaydoldum tüm hesapları normal hesap adı ve şifresiyle girdim her ch ye sorunsuz bağlanması güzel olmuş hesap şifre yazma işi uğrastırıyordu birdaha. Ama ne zararı var hala anlamış değilim kafam karıştı konuda herkes bir şeyler yazmış yok tek tek emaillerle girin çarlara felan neler oluyor anlamış değilim. Normal hesapadı şifrelerle ben 5 çarıda ekledim bi zararı mı var şimdi ?

rmerroH wrote:

SonRaptor wrote:

bana göre yeni gelen güncelleme gayet mantıklı olmuş sürekli aydi şifre yazma olayı ortadan kalmış carları bır hesap üzerinde topla secenegide yerinde bana göre ama tek hesap olarakda aca biliyorsun hıç bir carı eklemeden ch ler arası gecıt hızlı bir sekilde gerceklesiyor zati oyuncular istedigisey buydu hızlı kanal deyişme yapmanz gereken sayfadan cıkıs yapıyorsun dırek ch seciyorsun giriş yapıyorsun yerınde ve guzel bir secenek oyuna daha hızlı giriş yapma yetegini getırmiş kac adet karakter kaydetmişsenız hepsnı acma sansın var ister leptandan grın ıstersenız pcden girin aynı hesaba griş izni verıyor sadece aynı cara gıremsıniz kayıtlı her hangı bır çara gire biliyor sun simdi burdaki yazmısları okudum cogu bıraz tırsmıs gıbı emaıl lerin cok korumasız oldugundan dolayı eski düzende aynı deyısen birsey yok sen kendinden eminsen emailini kimseyle paylasmamıssan sifreni kimseye vermemişsen skıntı yok sıkıntı ne biliyormusunuz burda bir cari eyerki 2 veya 3 kişi oynuyorsa işte sıkıntı burda başlar helede o car ful artı fulse işte burda güven meselesi ortaya cıkar biri birine bir yamuk yaprsa veya ızınsız bir itemi satarsa vaya baska bir arkadasına takması için odunç verırse ve dıger oyuncunun o ıteme ıhtayıcı varsa ve carın ustunde aradıgı ıtemıi bulmadıysa bir anda oratada seytanlar dolasa bilir demek ıstedim endişe duyması gerek kişiler 1 carı 2 veya 3 ki,şi oynayan kilerdir onun için gelen günceleme kendi adıma soyleyım güzel bir uygulema tebrik ediyorum metin2 yönetimi emegi gecen ekip arkadaşlarımıza saygılarımla
      Tebrik ederim aydınlandım biraz daha bu telaş ve korku ne diye sanırım haklısın ben tek kişi oynuyorum çarımı ve kafam rahat.Buradaki sitemler sanırım 2 3 lü kişiyle tek çarda oynayanlar :) :) :)

Ben size oyuncuların endişenisi anlatayım
      Yeteri kadar açıklama olmadan bir kaç farklı Gf hesabı oluşturan oyuncular oldu
      ana karakter bir hesapta şamanı başka bir GF hesabında ve bunun ban sebebi
      olacağı Almanya da konuşuluyor.

Umarım anlatabilmişimdir.
    • Şimdi Arkadaşlar ben 5 tane hesabımı başka bir mailden açtım(bizimkilerden tatminkar açıklama bekledim ama nafile 5 taneden fazla hesap bir mailde ban sebebiydi galiba) bunun için 2 tane mail hesabından yapayım dedim. Yaptımda sonra sizlerin yazdıklarını okudum bizimkilerden açıklama olmayınca alman forumunda okuyan arkadaşlar yazmış 2 tane ayrı oyun açmak multiye giriyormuş. nasıl giriyorsa üstte bana seçenek vermişsin maili kapat diye şimdi ben öyle yapmak zorundayım çünkü pazar charım başka mailde kaldı satacagım itemleri veya pazardan aldıgım itemleri alamıyacam bende oyunum açıkken mailden çıkıp pazar charının mailiyle girip oyun açmak zorunda kalıyorum çünki başka seçenek kalmadı bunlar benim oyunlarım ve bize gerekli bilgilendirmeler yapılmadıgı icin benim gibi bir sürü oyuncu magdur mu olucak bu ban sebebimidir. Anlayan bilen bir arkadaş yanıtlarsa çok sevinirim.

NOT: Valla hiç kusuruma bakmayın ilk açıldığından beri oynarım bu oyunu böyle yapıcaksanız bu yöneticilik işlerini bırakın ya bizde yaptık forum moderatörleri görür bu yazılanları sizlerle irtibata geçer sizlerde gelip burada oyunculara gerekli açıklamaları yaparsınız. Oyuncular artık almanya forumlarından medet bulur hale geldiyse yazık ya
    • QFelsefe wrote:

@dyilmazer yanlış anlamadan kimse ban yemez yese bile açılır. Asıl hesabında küfür etmiyorsan pazar charında da küfür etmeyeceksin, hile kullanmayacaksın sistemin getiriliş amacı bu zaten. Söylediklerim sana değil. Siz bu mail olayının kaldırılmasını istemekle sistemin getiriliş amacını kaldırmak istiyorsunuz. Bu sistem sadece ıd şifre yazmamak için getirilmedi. Bir sürü pratik amaç için kullanılabilir. Bunun için de bir oyuncunun bir tane gf hesabı olmalı.
      Dediklerim ilk olarak 1 maile 5 hesap fazlasına sistem oto ban atıyordu şuan bu konu ile ilgili net bir açıklama yetkililerden yok. Herkesin futbol topu için olsun meley hesapları olsun onlarca hesabı olabilir. Bunları tek bir maile kaydetmek oto bana sebeb olabilir bununla ilgili açıklama yok. Evet haksız ban açılır ama açılana kadar bütün hesapların pazar karakterlerin vs. oyuna giriş yapamazsın ee bu durumda güzel bir şey değil. Tek pratik amaç olarak hızlı kanal değiştirmesi var. Bunun dışında pratik amaç göremiyorum

RUBINUM videolarım için Youtube : Doğukan Yılmazer

20 WON DEĞERİNDE RUBINUM ÇEKİLİŞ için : youtube.com/watch?v=Dtch6CDrllM
    • MesseR! wrote:

Hesabını bağlayanlara söylüyorum, bu sistem steam gibi köklü bir sistem değil ki onbinlerce liralık eple yaptığınız, yada işe gidip çalışmak yerine tabiri caizse yüz binlerce ep alacak parayı kazanabileceğiniz zamanı reel işte kazanacağınıza oyunda harcayarak göz bebeğiniz hesabı bu dandirik sisteme güvenip nasıl bağladınız? Steamda bile telefon kodu olduğu halde geçmişte birçok gücenlik açığı keşfedilmiş ve çok hesap hacklenmişti.. Allah kurtarsın hepinizi ne diyeyim..
      sen böyle düşünüyorsun ama hesabını bağlama çok daha kötü neden dersen hesap şifren birinin eline geçince adam hesabı bağlarsa ne yapıcan sen tickette uğrasana kadar herseyin yokolacak yani anlık müdahale edemiyecen şu yazdıklarından anlamadım sen oyuncu değilmisin biraz mantık yürüt öyle yaz bağlasanda kötü bağlamasanda kötü hesabı...
      Her insan kendine yakışanı yapar
      Çünkü kalite asla tesadüf değildir...
    • Hala acıklama yok ya valla cok garip.... Başka herangibir oyun platformda olsa 1 tane yonetıcı kalamaz gorevınde.
      Sadece eleştrileri silen Adramis var. Görevidir ama bilgi vermekde goreviniz.

Bukadar onemlı bır guncelleme yapılmış... Alman forumunda Takım lider QA sı ve yetkilisi aynı başlıga 20 30 tane msj yazmıs... 4 eylul den sonra bu konuda
      bızde 10 eylulde geldı 11 eylul oldu hala bır acıklama yok krıtık konularda

Alman yonetıcı 1 gameforge clıent kullanıcaksınız ve tum hesaplarınız orda olucak demıs... Hesap sınırlaması olmadan...
      Dunden berı TRdekı yonetıcılerden haber beklıyoruz 5den fazla eklersek sıkıntı yaşamayalım dıye...

EY TR takımı 24 saatt gecdi 1 kişi yokmu aranızda bılgı verıcek
    • Hesaplarınızı eklemek istiyorsanız eski e-postalarınızı kullanmayın. Sıfırdan 1 tane oluşturun ve bütün güvenlik bilgilerinizi ekleyin ve şifresini unutmamaya çalışın :thumbsup: Ondan sonra Gameforge Client da bu e-posta ile oturum açın aynı şifre olucak şekilde, sonra teker teker hesaplarınızı ekleyin ama hesaplarınızın da şifresini başka biryere kayıt edin; çünkü bir daha o şifreleri yazmicaksınız ama lazım olursa yazmadığınız için unutabilirsiniz :thumbsup: Son olarak oturumu kapattığınız da ve tekrar giriş yapmak istediğiniz de e-posta ile giriceksiniz, çoğu arkadaş orda hesap adı yazıyor diye charına girmeye çalışıyor; ve karşısınız da tek tık uzaklıkda sorunlarıyla aynı yerden devam eden Metin2 :beer:

Anlat anlat, dinliyoruz. :cookie: :puke: :shit:
      Display Spoiler
      Gameforge
    • Mient wrote:

Hesaplarınızı eklemek istiyorsanız eski e-postalarınızı kullanmayın. Sıfırdan 1 tane oluşturun ve bütün güvenlik bilgilerinizi ekleyin ve şifresini unutmamaya çalışın :thumbsup: Ondan sonra Gameforge Client da bu e-posta ile oturum açın aynı şifre olucak şekilde, sonra teker teker hesaplarınızı ekleyin ama hesaplarınızın da şifresini başka biryere kayıt edin; çünkü bir daha o şifreleri yazmicaksınız ama lazım olursa yazmadığınız için unutabilirsiniz :thumbsup: Son olarak oturumu kapattığınız da ve tekrar giriş yapmak istediğiniz de e-posta ile giriceksiniz, çoğu arkadaş orda hesap adı yazıyor diye charına girmeye çalışıyor; ve karşısınız da tek tık uzaklıkda sorunlarıyla aynı yerden devam eden Metin2 :beer:
      :D :D o değil dün maile gireyim dedim mail şifresi doğru olduğu halde yanlış dedi çıldırdım :D :D değiştirdim
    • Roxette wrote:

MesseR! wrote:

Hesabını bağlayanlara söylüyorum, bu sistem steam gibi köklü bir sistem değil ki onbinlerce liralık eple yaptığınız, yada işe gidip çalışmak yerine tabiri caizse yüz binlerce ep alacak parayı kazanabileceğiniz zamanı reel işte kazanacağınıza oyunda harcayarak göz bebeğiniz hesabı bu dandirik sisteme güvenip nasıl bağladınız? Steamda bile telefon kodu olduğu halde geçmişte birçok gücenlik açığı keşfedilmiş ve çok hesap hacklenmişti.. Allah kurtarsın hepinizi ne diyeyim..
      sen böyle düşünüyorsun ama hesabını bağlama çok daha kötü neden dersen hesap şifren birinin eline geçince adam hesabı bağlarsa ne yapıcan sen tickette uğrasana kadar herseyin yokolacak yani anlık müdahale edemiyecen şu yazdıklarından anlamadım sen oyuncu değilmisin biraz mantık yürüt öyle yaz bağlasanda kötü bağlamasanda kötü hesabı...
      Yanlış anlama ama saçmalamışsın. Hesabım eline geçse adamın kusursuz simyamı sökse zaten kötü. Ayrıca steama bağlayıp da yapabilir o kötülüğü mantık biraz. O sistemde güvenlik açığı olabilir demesi benden..