Pinned Metin2 Gameforge.com'da

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Arkadaşlar !

Asıl hesabımda yer alan mail ile giriş yapıyorum. Hesabımı açtıktan sonra oturumu kapatıp başka mail üzerinden hesap (oturum) açıyorum. Asıl hesabım kapanmıyor. Diğer hesapla olan işlerimi hallediyorum.

Ban sebebi olma ihtimali var mı?
      Kimse sizi olduğunuz gibi kabul etmeye yanaşmayacaktır.
      Bunun için, doğru bildiğiniz şekilde yaşayın.
      >>>> Charlie Chaplin
    • Eğer Olurda Eski Clientden Giriyorum Diye Ban Yersem Bende Onlara Şunu Sorayım.

- 35 Sayfa Olmuş 1 tane yetkili cevap vermemiş. Eskinin Açık Olup Olmadıgını veya güncelleme ile ilgili detaylı bir bilgi.
      - Madem Yeni Sistem Geldi. Eskisi Neden Kapanmadı ?
      - Alman Forumunda admin eski sistemin bir süre açık kalacağını yazmış.

şimdi soruyorum. Adaletmi bu ? Bumu sizin oyuncuya verdiğiniz değer.
    • New

Bir de şu Sorum olacak:

Bazı arkadaşlarımız 5'ten fazla hesap eklemiş ban yemiş ticket ile geri açılmış bunun doğruluğu ne düzeyde...

Yanlışlıkla yeni hesap açtım ve daha fazla açamıyorum diye diğerlerini ne ekleyebiliyorum ne de olanı kaldırabiliyorum ?(
      Kimse sizi olduğunuz gibi kabul etmeye yanaşmayacaktır.
      Bunun için, doğru bildiğiniz şekilde yaşayın.
      >>>> Charlie Chaplin
    • New

Şimdi bir oyun kendi elleri ile oyuncu gönderiyor .
      Bir oyun oyuncuların hep isteklerine göre hareket edemez ama bir gerçek oyuncu ne düşünüyor nedir düşüncesi diye dinlemeli .
      Ama şöyle bir şeyki yaptım getirdim hop oldu bitti diyipte getirilmez .

Beta sunuçuları süs olsun diye orda durmuyor .

Ben sanmıyorum burda formda bir Gameforge yöneticisinin formu takip ettiğini .

En çok oyuncu daha bizim sunuçu da sen oyuncuyu madur edersen oyuncu bir yere kadar sabır der sonra bırakıp gider girmez dahi .

Tamam bizler Metin2 yi seviyoruz belki de gelmiş geçmiş en iyi oyun benim gözüm de ama her ne kadar sevsekde son 2 3 yıldır oyunun bizleri mağdur etmesi yordu ( kostüm çek tılsım çek porki bunlar süreli alan var alamayan var bunu da göz önünde bulundurmak gerekli yada kasarken kaybettiğimiz level kaybı mı yada yapamadığımız simya mı sen önce olanı bittir sonra yeni güncelleme entegre et oyuna bak şimdi geri de kalanlara hep bu güncellemeler yüzünden ) ....

Bazı olanlara sesimiz bille çıkmadı yeri geldi çıktı ama sen daha bu şekilde oldu yaptı bittiye getirirsen oyuncuyu yorarsın . Sen oyuncuları hiç bir güncellemede dinlemedin bir kere dahi olsa daha da dinlemiyorsun nedir bu hız ve hırs diye sormak lazım ?

Yol yakkın iken oyun sıfırlansın eski sisteme geri dönülsün diyecem de bunu dahi yapamayacaklarını eminim artık .

Sayın @Adramis im bu yazdıklarımız yazılar birtane Gameforge ekibinden birine gidiyor mu ? Yada bir Gameforge ekibinden biri gelip buna bakıyor mu merak ediyorum ?

Haksız bir davada '' ZİRVE '' olmaktansa, haklı bir davada '' ZERRE '' olmayı tercihim.
    • New

SorunSSSSSS:

1. Bazı arkadaşlar CPU sorununun düzeldiğini söylemiş ama CPU ile alakalı bir güncelleme zaten değildi ve kaldığı yerden devam ediyor.

2. Simgelerin üst üste binmesine Görev çubuğu ayarlarından bahsedenler olmuş ve bu fazla hesap açanlar için çözüm değil, eskisi gibi isimler olmadan sadece etiketler olmalı ve ayrı ayrı olmalı.. Bu nedir babuş
      3. Hesaplara giriş yaptığımız da eskiden görünen "Kullanıcı Adı" gözükmediği için hangi hesapda olduğumuzu anlayamıyoruz, sürekli girip çıkmamız gerekiyor. En azından resimde gösterdiğim yere hesap adını felan yazsaydınız.
      4. Yanlışlık ile eklenen hesapları veya ayırmak istediğimiz hesapları silmek için neden bir buton daha eklenmedi, madem hesap paylaşımlarını veya hesap devirlerini istemiyorsunuz neden izin verdiniz el altından ? Şuraya bir "Hesap Sil" veya "Hesabı ayır" gibi bir buton koyamıyormusunuz ? Ticket atarsak ve anamızın babamızın ismine kadar sorarlarsa hesabı ayırabiliyormuyuz, eski kullanıcı adı ve şifre ile başka e-postaya bağlanmaya hazır şekilde :pillepalle:
      5. İnsanların kafasını karıştırmak yerine Hızlı kanal değiştirme ve oyun içinden Kullanıcı adı ve Şifre kayıt sistemi getirmek daha kolay iken NEDEN BU ?

6. Hesaplarımıza birşey olduğunda yeni oluşturduğumuz e-posta ile mi ticket atmamız gerekicek yoksa eski e-posta adresleri ile mi atmamız gerekiyor ?

7. 1 gün boyuncu cevap verilmeyen soruya artık cevap verilecek mi yoksa 1 hesaba 5-10'dan fazla hesap eklediğimiz için sorun çıkacak mı ? Çünkü nasıl bir düşünce sistemi varsa sevgili Gameforge'un herkes 1 hesap ile oynuyor gibi düşünüyor.

8. Herkesin yaşadığı sorun olan ışınlanırken veya giriş yaparken donup kaldığında RUS RULETİ gibi görev yöneticisinden ateş mi edeceğiz doğru hesabı bulup kapatmak için, yoksa düşünmediğiniz şeyi düşünücekmisiniz ?

Evet benim sorun ve sorularım bunlar, cevap ve çözüm olmayacağı için elimi meşgul etmiş oldum :beer:

Anlat anlat, dinliyoruz. :cookie: :puke: :shit:
      Display Spoiler
      Gameforge
    • New

Mient wrote:

SorunSSSSSS:

1. Bazı arkadaşlar CPU sorununun düzeldiğini söylemiş ama CPU ile alakalı bir güncelleme zaten değildi ve kaldığı yerden devam ediyor.

2. Simgelerin üst üste binmesine Görev çubuğu ayarlarından bahsedenler olmuş ve bu fazla hesap açanlar için çözüm değil, eskisi gibi isimler olmadan sadece etiketler olmalı ve ayrı ayrı olmalı.. Bu nedir babuş
      3. Hesaplara giriş yaptığımız da eskiden görünen "Kullanıcı Adı" gözükmediği için hangi hesapda olduğumuzu anlayamıyoruz, sürekli girip çıkmamız gerekiyor. En azından resimde gösterdiğim yere hesap adını felan yazsaydınız.
      4. Yanlışlık ile eklenen hesapları veya ayırmak istediğimiz hesapları silmek için neden bir buton daha eklenmedi, madem hesap paylaşımlarını veya hesap devirlerini istemiyorsunuz neden izin verdiniz el altından ? Şuraya bir "Hesap Sil" veya "Hesabı ayır" gibi bir buton koyamıyormusunuz ? Ticket atarsak ve anamızın babamızın ismine kadar sorarlarsa hesabı ayırabiliyormuyuz, eski kullanıcı adı ve şifre ile başka e-postaya bağlanmaya hazır şekilde :pillepalle:
      5. İnsanların kafasını karıştırmak yerine Hızlı kanal değiştirme ve oyun içinden Kullanıcı adı ve Şifre kayıt sistemi getirmek daha kolay iken NEDEN BU ?

6. Hesaplarımıza birşey olduğunda yeni oluşturduğumuz e-posta ile mi ticket atmamız gerekicek yoksa eski e-posta adresleri ile mi atmamız gerekiyor ?

7. 1 gün boyuncu cevap verilmeyen soruya artık cevap verilecek mi yoksa 1 hesaba 5-10'dan fazla hesap eklediğimiz için sorun çıkacak mı ? Çünkü nasıl bir düşünce sistemi varsa sevgili Gameforge'un herkes 1 hesap ile oynuyor gibi düşünüyor.

8. Herkesin yaşadığı sorun olan ışınlanırken veya giriş yaparken donup kaldığında RUS RULETİ gibi görev yöneticisinden ateş mi edeceğiz doğru hesabı bulup kapatmak için, yoksa düşünmediğiniz şeyi düşünücekmisiniz ?

Evet benim sorun ve sorularım bunlar, cevap ve çözüm olmayacağı için elimi meşgul etmiş oldum :beer:

Kendini niye bu kadar yordun ki kardeşim :) gönüllü arkadaşlar yotube instagram takılsın boşver yorma bu kadar kendini :) Ben baglıcam 20 çarıda tek maile banlıyorlarsa banlasınlar artık zerre umurumda degil.

Haddini bileceksin had bilmek iyidir...

• New

dyilmazer wrote:

eski clientten uzantıları vs değiştirerek girenler varsa bilginize ban sebebiymiş. Sistem modifiye client olarak görürse hile olarak algılıyormuş. Yani yeni client üzerinden giriş sağlayın
      Xplerde yeni cliente gerek yok. Sağ tıklayıp uyumluluktan xp seçince normal girebiliyorsun. Senin dediğin yöntem ayrı oyun dosyalarını değiştirenler varmış exe uzantısı olarak bin dosyasını
    • New

Yeni client, sorunları çözmek için gelmedi. Yaptıkları işin televizyonlardaki gündem değiştirme olaylarından hiçbir farkı yok. Metin2'de yazılımsal sorunlar var. Birilerinin süreli eşyaları biterken, bilgisayarları ısıtıcı görevi görürken, geri kalanlar Gameforge'ye yalakalık yapmaya devam ediyor. Oyunu silmem, burada yorum yapmama engel teşkil etmiyor.
    • New

mir0o12 wrote:

Şimdi ben aynı şehirde 3 yerden giriyorum oyuna iş yeri vs vs. Bu yeni sistem de 3 yerden girmem sorun mu olacak artık onu bilen varmı?
      Evden çıkarken oturumu kapat iş yerinden gir iş yerinden çıkarken oturumu kapat evden gir inş evle iş yeri arası uzak değildir unutursan git gel yapmak zorunda kalcan :D Oturumu açık tutarsın evde örnek veriyorum başka bi yerden giriş yapamazsın :)

Bize Bizden Başkası Misafir Gibi :thumbup:
    • New

@'Baru @SebzeOmlet bu sorun dünden beri bendede var.Nasıl çözüleceği hakkında bilgi veren yok Metin2 dosyasına girdiğimde 65 dosya gösteriyor oyuna sorunsuz giren arkadaşlara sordum 74 dosya olduğunu söylediler.Oyunu defalarca silip tekrar indirmeme rağmen düzelmedi..Umulurki bizlere yardım edecek bi yetkili vardır.Oyun takımında KİMSE YOKMUUUUUU????