Pinned Metin2 Gameforge.com'da

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Varım yokum 1 gmaile bağlı. Girerken sadece şifre istiyor steam guard tarzı çift dogrulamalı bir güvencemiz yok. Yarın bir gün telefonun yada gmailin başına bur şey gelse kurtarma şansımız yok. Ona rağmen hala bizi dinleyen yok yapılan wonun çarın çekilen eplerin güvencesi bu mudur.? Bu kadar mı değer görüyoruz.? Bilgisayarımdan sadece m2ye giriyorum diğer her şeyini telefondan hallediyorum interneti bile telefondan bağlıyorum.
      Şununda unutulmamasını istiyorum.
      Siz yöneticiler modlar adminler bizim sayemizde varsınız bizim sayemizde az yada çok bir şeyler kazanıyorsunuz. Ona rağmen çıkıp cevap vermek yerine sadece copy paste..!!!!
    • New

@WerdemW Arkadaşım sanırım sen benim yazdığımı okumuyorsun. diyorum ki hesabıma ID ile giriş yaptıgımda bayrak seçimine atıyor. 'EPOSTA' ile girdiğimdede bayrak seçimine atıyor sen bana diyorsunki başka hesaba eklemişsin zaten epi topu 2 hesabım var pazar hesabım ve ana karakterim baska hesaba eklemiş olsam pazar hesabımın yanında görünür.
    • New

trakyali39 wrote:

@WerdemW Arkadaşım sanırım sen benim yazdığımı okumuyorsun. diyorum ki hesabıma ID ile giriş yaptıgımda bayrak seçimine atıyor. 'EPOSTA' ile girdiğimdede bayrak seçimine atıyor sen bana diyorsunki başka hesaba eklemişsin zaten epi topu 2 hesabım var pazar hesabım ve ana karakterim baska hesaba eklemiş olsam pazar hesabımın yanında görünür.
      selamın aleyküm kardeşim ilk gelen ekrana yazmışsan bendede aynı sorun olmuştu 0 dan açılmış gibi gösteriyor charı sonradan aynı ıd şifre ile o gelen ekranda üstte hesap ekle kısmına geri girmiştim sorun çözülmüştü eğer hesap eklede sorunun çözülmüyorsa maalesef ticket atmaktan başka şansın kalmıyor