Hilecilere Karşı Biyolog Görevi Zorunluluğu

• ilk konuyu okudum direk ona göre yorum yapacam sadece etp ticareti 110 lwl cıktı ya şimdi mutlumusunuz acaba çok merak ediyorum

Evet, kusursuzları bastık çoktan napalım simya piyasası fırlarsa. Eskiden 86 lvle çelik düşerdi ufak lvller 66 lvlde giymek için onu almaya para biriktirir alırdı. Herkes herşeye ulaşırsa ticaret ölür ve öldüde. İstiyorsunuz ki herşey 1m olsun herkes eşit olsun. En çok emek veren kazanır. Kimse kusura bakmasın.

• Bu oyun 10 senelık bir oyun hala yok bıolog gorevı yok o gorevı gelsın bu oyun şirketinin bir hatasıdır bı zorunluluk olması yerine olayı kendılerı halletmelerı gerekır saygılar.

• Bence bu da çözüm değil bu sefer emek ile bişeyler yapmaya çalışan düşük hesaplarda etkilenecektir. Bence en güzel çözüm şu ; aşağı yukarı tüm mmorpg oyunlarda slotta değil görev yaparak kasılma sistemi mevcut. Metin2 de de seviye 30 a kadar sadece görev sistemi ile kasılma gelse normal slotlardan exp ve ganimet elde edilemese hileciler hiçbir şey yapamaz diye düşünüyorum .

• Bence bu da çözüm değil bu sefer emek ile bişeyler yapmaya çalışan düşük hesaplarda etkilenecektir. Bence en güzel çözüm şu ; aşağı yukarı tüm mmorpg oyunlarda slotta değil görev yaparak kasılma sistemi mevcut. Metin2 de de seviye 30 a kadar sadece görev sistemi ile kasılma gelse normal slotlardan exp ve ganimet elde edilemese hileciler hiçbir şey yapamaz diye düşünüyorum .

Bu öneri çok mantıklı. Aslında konu açılarak önerme bölümüne yazılabilir.

EWEUUH.png

• Hileleri engelleyemeyebilirsin belki eyvallah ama sen bu zamana kadar hilecileri yıldırmaya da çalışmamışsın. Adam ban yese bile amaaan kasması kolay zaten diyor, zor demiyor ki. Zor olsa en fazla birkaç kere daha uğraşır bırakır adam baktı kazanç yok.

Katılıyor ve destekliyorum.

AFAYS.png

"Yanıbaşımda filizlenen her ihaneti ben sulamışım."

• sen başka oyunlarla metin2 bir tutmaya çalışmışsın bu oyunun sistemi bu şekilde yapılmış sen demek istiyosunki 30 levelekadar normal oyuncular işkence çeksin hiçbişe düşüremesin bu hilecilere çözüm olacağınımı sanıyon normal oyunculara işkenceden başka bi işe yaramaz bu oyunun işleyişine aykırı bi öneri sunarken biraz mantıklı olsun sunmak için olsun diye gereksiz öneri sunmayın bence zaten bu konu bence çok gereksiz hilecilere çözüm olmuyacağını herkez biliyo arka planda program olmadığı sürece hilecilere çözüm olmaz

• sen başka oyunlarla metin2 bir tutmaya çalışmışsın bu oyunun sistemi bu şekilde yapılmış sen demek istiyosunki 30 levelekadar normal oyuncular işkence çeksin hiçbişe düşüremesin bu hilecilere çözüm olacağınımı sanıyon normal oyunculara işkenceden başka bi işe yaramaz bu oyunun işleyişine aykırı bi öneri sunarken biraz mantıklı olsun sunmak için olsun diye gereksiz öneri sunmayın bence zaten bu konu bence çok gereksiz hilecilere çözüm olmuyacağını herkez biliyo arka planda program olmadığı sürece hilecilere çözüm olmaz

Neden oyunun sistemine aykırı olsun onu anlayamadım. Büyülü ormanda görev yaparak kasılma zaten mevcut mu mecvut. 1-30 lv arası neden mümkün olmasın ? Görev yapmanın neresi işkence ? Zaten şuan oyunda NPC ile konuşma görevleri aktif bu görevlere EXP bonus eklenerek görev ile kasılma sağlanabilir. Gayet de mantıklı olduğunu düşünüyorum.

• Bundan normal hileciler etkilenir 3-5 kişi.

3-4 pc açıp bot kuran insanlar bunun yazılımı yazar,bulur otomatik yaptırtır.Bir dünya stok çar yapar 10 günün sonuna kadar.

Bunlar engel teşkil etmez,sistemsel bir engel olmadik surece bunlar işe yaramaz boş öneriler.

• Şu botların kullandığı meşhut bir hile var. Oyuna güncelleme geldiği zaman fixleniyor ama aradan 1 saat geçmeden yenisini yapiyorlar. Hatta oyuna mail sistemi getirildi yine bot var sayıları azalmadı bile tahminlerime göre bu işlerle yazılım konusunda uzman olanlar ilgileniyor. türklerin böyle bir hileyi yapması imkansız.

• Şu botların kullandığı meşhut bir hile var. Oyuna güncelleme geldiği zaman fixleniyor ama aradan 1 saat geçmeden yenisini yapiyorlar. Hatta oyuna mail sistemi getirildi yine bot var sayıları azalmadı bile tahminlerime göre bu işlerle yazılım konusunda uzman olanlar ilgileniyor. türklerin böyle bir hileyi yapması imkansız.

yabancı yapımcılar yapıyor çoğu hileyi...