Saruhan Sohbet Başlığı

• Merhaba arkadaşlar;

Keyifli sohbetleriniz bundan sonra bu başlık altında devam edecek ve de sohbet başlıkları her sene başında yenilenecektir.

Sohbet Başlığı; kullanıcıların hoş sohbet edecekleri, keyifli zaman geçirecekleri bir bölümdür. Her türlü kişisel tartışma yaratacak mesaj Forum görevlisi tarafından kaldırılacak ve Forum Kuralları madde 14 ihlalinden işleme tabi tutulacaktır. Kullanıcının kaldırılan mesaj içeriğini devam ettirmesi halinde ise; Forum Kuralları madde 20 den cezai işlem yapılacaktır. Söz konusu tartışma yaratan ya da belli bir konu içerisinde olsun olmasın başka bir tartışmayı devam ettiren, bu başlık altına taşıyan mesajların ilgili olduğu yer Sohbet Başlığı değildir. Rakipleriniz ya da rakip gördüğünüz kişilerle ilgili bu türlü ya da diğer türlü mesajlarınızı, Oyuncular Arası Tartışmalar bölümünde Forum Kurallarına uygun olarak açacağınız konu içerisinde yine Forum Kurallarına uygun olarak yayınlayabilirsiniz.

Tüm Forumda olduğu gibi, bu başlık altında da diğer tüm Forum Kurallarının geçerli olduğunu unutmayınız.

Keyifli sohbetler dileriz...

932163784e96.png

• Hayırlı olsun. Boş post eri damlar şimdi :D

Keyifli sohbetlerimiz olsun, boş elemana eski sohbeti açın orada takılsın tek başına. Sever günde 3 öğün kendi kendine günaydın- iyi akşamlar demeyi :D

Seni 2 şey anlatır;
    Hiçbir şeyin yokken gösterdiğin sabır,
    Her şeyin varken sergilediğin tavır.

• Selam Saruhan :)

Yeni Sayfa Demek Yeni Laflar Demektir Bazı Arkadaslar Cok Sevinmiştir Bu Duruma Sayfalar Yetmiyordu Laflarına :) Yadırgamıyorum İnsan Eniyi Bildiği Şeyi Yaparmış Kiminin Charı Konusur , Kimininde Klavyesi Konusuyor . Farkı Hissediğinizde Savas Meydanlarına Beklerim :lol:

Keyifli Forumlar .

• Selam Saruhan mutlu günler :love:
    El alemin çarında fink atıp razadör kesmeye çalışan tayfa alınmasın ^^

lRedTeam kimin pazar çarı çer çöp doldurmuş pazara, mavi boyaların hepsini alayım da kendine pot alsın ;)

Türk Olmak Zordur, Dünya İle Savaşırsın;
    Türk Olmamak Daha Zordur, Türk'lerle Savaşırsın

Üzülme Allah Bizimledir..

RedTeam

• Sohbet edelim Halit :love:
    Bak buraya bir post bırakıyoruz 2 sene foruma girmeyen adamlar post atıyor ^^
    Foruma da bir katkımız olsun değil mi :P

RedTeam

• Aleykümselam Hasan nasılsın :)
    Şunlarla zor be kardeşim :P

RedTeam

• Hayırlı geceler 8)

Bize hayran, özenti "ninja görünümlü şamanlar" çoktu. Abilerinden yalvar yakar resim çekmelik itemleri isteyen, boya pazarı da kurar yüzünü gözünü de boyar o boya koyduğu pazar çarıyla :dash: Hatta imzasına bile koyar Loncamızın ismini ki gören bunu kaale alsın ama yok yanındaki gel gel koş dedikleri hariç sallayan yok. Biz yapacağız sizin gibiler konuşacak doğanın kanunu bu :pump:

Bundan sonra karar aldım ninja görünümlü şamanlara yüklenmicem,eğleniyorum diye ağlıyor üzülmeye başladım.Bir de değişmeyecek belli boş geldi boş gidecek 8o

Seni 2 şey anlatır;
    Hiçbir şeyin yokken gösterdiğin sabır,
    Her şeyin varken sergilediğin tavır.

• Selamünaleyküm arkadaşlar yeni sohbet başlığı hayırlı olsun; adımı dillerinden düşürmeyen tayfa ve şakşakçıları size de iyi BAYRAM' lar diyeyim de yaralarınız kanasın :)

Herkesi "ADAM" yerine koymayın...Bazıları alışkın değildir yerini yadırgar...!

BİR GÜN MUTLAKA!....

• Selam Saruhan mutlu günler :love:
    Oooo peçete en sevdiğim bana da yolla parayı tip box kutusuna bıraktık ^^

RedTeam

• Hoş geldin ^^
    Yüz lazım azıcık :D Dadanınca bırakmıyorlar sonra 3 günde bir gelip eğleniyorum diye postlar atıyorlar :crazy:
    Ama halimize çok şükür, en azından "naaaaaaa" demiyorlar :P

RedTeam