Asi Bir İyileştirmeci

• 10 Yılda İlk Post;

Sunucu ; Turkey 2
    Nick ; prayz
    Level ; 34

Statü
    HP =4
    SP = 15
    STR = 102 (90)
    DEX = 4

Yetenekler ;
    Saldırı + ; M1 (ilk bk yandı)
    İyileştirme ; 12
    Şimşek Çağırma ; 1
    Şimşek Atma ; 1
    Şimşek Pençesi ; 1

Kombo ;1
    Shinsoo Lisan ; 0 ( Yandı)
    Chunjo Lisan ; 0 ( Yandı)
    At ; Seviye 1 ( Daha yeni aldım bakıma girdi)

İtemler;
    Kask +5 Anka Şapka Düz
    El 30 Level Eli
    Zırh +7 Sevgi Elbisesi Düz
    Küpe ; +9 Abanoz Küpe 20 Ölümsüz 10 Ork 6 Hareket Hızı 5 Efsun
    Kolye ; +7 Bakır Kolye 5 Efsun 1500 Hp 20 exp 2 bayılma / +9 Bakır Kolye 1500 hp 12 hp üretimi 8 yang
    Bilezik ; +9 Gümüş Bilezik Düz
    Ayakkabı ; +6 Deri ayakkabı :(
    Kalkan +6 Savaş Kalkanı :( DÜZ
    28 Günlük Kostüm Setleri hazır
    El kostüm 2k 10 Şeytan
    Zırh Kostüm 2k 15 Pençe
    Kafa Kostüm 20 Ork

Şimdilik bu kadar oyun bakımda olduğu için görsel ekleyemedim Saat 15 gibi görselleri ekleyeceğim, sanırım bu akşam 75 levele çıkaracağız karakteri lonca ile gün içerisinde en az 1 güncelleme atmayı planlıyorum.

Not olarak; +50 Ortalama Orkide Çan arıyorum / 15 Şimşek + Hp + Str 26 34 42 48 54 61 70 Şaman zırhı arıyorum.
    Kask içinde yorumları bekliyorum sizce hangi kaskı kullanayım diye aynı şekilde kalkan da , Level problem değil seri bir şekilde kasabiliyoruz şu an sadece acele etmiyorum.
    Teşekkürler

ρяαуz∂

• Oyundan çok uzun süre ayrı kaldığım zamanlar bile foruma girer arada şaman gelişim konusu var mı diye kontrol ederim. Her şeyi tamamlamış karakterlerdense böyle yolun başında sayılacak konular daha çok ilgimi çeker ve merakla beklerim güncellemelerini. Çoğunlukla sıkılıp bırakıyorlar ama olsun. Umarım senin konun uzun soluklu olur. Takipteyim, umarım sen de sıkılıp bırakmazsın. :)

Kask tavsiyem tabii ki kardinal bu arada. Başarılar. :thumbup:

Luthiien

• Selam Şamanda str saldırı degerı vermıyor item takınca +9 abo 12 guc 0 saldırı degerı degıstırmekde 13 zeka 25 kusur saldırı degerı verıyor.

zekayı fullemelısın )