Asena sunucusu ve akıbeti

• Asena sunucusu ile ilgili ne yapılacak bir fikri olan var mı? Ben bi ümit dedim kendi serverımda ticaret ölü olunca daha kötü olamaz heralde deyip geçtim valla şu an çok pişmanım ama elimden bişey gelmiyor maalesef. Peki şimdi ne yapacağız bu Asena sunucusu ile ilgili açıklama gelmiyor. E ben simya basıyorum ama efsunlamam gerekiyor tertemiz yakutum var Efsun atmam lazım Efsun pazarlarda toplasan 2-3 tane var e ben nasıl yapıcam bu işi. Ben bu şekilde karakterimi geliştiremedikten sonra ne yapayım oyunu ben şu an durdum hiç bişey yapamıyorum.
    Bu konuda sizinde görüş ve önerileriniz varsa bilmek isterim.
    Benim önerim ya kapatın ya Bi server'a ekleme yapın yada bileti açında çıkalım böyle sadece oyun sonu yapan karakterleri izliyoruz her gün birisi oyun sonu yapıyor e bu adamlar w karşılığı TL ile satıyor. Piyasada para yok. En kısa zamanda bir haber verilmesini bekliyoruz.

• Asena'yı iyi tanıtamadılar ve ilk hafta hatalar sonucu geçemeyenler serverin geleceğini kötü yönde etkilediler... Asena sunucusu geldiğinde savunuyordum ve oyuncuların geleceğini düşünüyordum hayal ettiğimiz gibi olmadı malesef, artık asena'nın birleşmesini bi umutla bekleyeceğiz...

odSiOo.png

• Asena'yı iyi tanıtamadılar ve ilk hafta hatalar sonucu geçemeyenler serverin geleceğini kötü yönde etkilediler... Asena sunucusu geldiğinde savunuyordum ve oyuncuların geleceğini düşünüyordum hayal ettiğimiz gibi olmadı malesef, artık asena'nın birleşmesini bi umutla bekleyeceğiz..

Tam olarak duygularımı ifade ettiğin için Teşekkürler.

• bu konuyu açan arkadaş ne amaçlı açmış anlamış değilim asena sunucusunun nasıl olacağı ne şartlarda oyuna girileceği detaylı şekilde açılacağı zaman yöneticiler tarafından açıklandı denildiki 76 level ve üstü oyuncular girebilir karakter oluşturulmaz dendi . sizde bunu bile bile kendi iradenizle sunucuya karakterinizle geçiş yaptınız şimdide tutup pişman oldum diyosunuz. vede sanki yöneticiler sizi zorlamışta yöneticileri suçlar gibi biz ne yapacaz buna bi çözüm bulunsun diyorsunuz arkadşalar şu nu yapmayın yeni bir sunucu açıldımı sazangibi hemen o sunucuya atlıyosunuz sonrada boş sunucu nasıl çıkacam diye isyan ediyosunuz sürekli bu kısır döngü yaşanıyor sunucunun boş olacağını tahmin edemiyomusunuz hemen suncuya geçiyosunuz geçtiniz geçtiniz şimdide isyan etmeninizin hiçbir anlamı yokki bari geçecekseninz biraz bekleyin duruma göre geçin.konuya destek olun diye bide konu açmışsınız yani ne bekliyosunuz ? yeni sunucuya geçmekteki amacınız ne anlamış değilim olduğunuz sunuca oyununuzu oynamak varken heyecen arıyosunuz ozaman kusura bakmayın isyan etmeye hakınız yok

• bu konuyu açan arkadaş ne amaçlı açmış anlamış değilim asena sunucusunun nasıl olacağı ne şartlarda oyuna girileceği detaylı şekilde açılacağı zaman yöneticiler tarafından açıklandı denildiki 76 level ve üstü oyuncular girebilir karakter oluşturulmaz dendi . sizde bunu bile bile kendi iradenizle sunucuya karakterinizle geçiş yaptınız şimdide tutup pişman oldum diyosunuz. vede sanki yöneticiler sizi zorlamışta yöneticileri suçlar gibi biz ne yapacaz buna bi çözüm bulunsun diyorsunuz arkadşalar şu nu yapmayın yeni bir sunucu açıldımı sazangibi hemen o sunucuya atlıyosunuz sonrada boş sunucu nasıl çıkacam diye isyan ediyosunuz sürekli bu kısır döngü yaşanıyor sunucunun boş olacağını tahmin edemiyomusunuz hemen suncuya geçiyosunuz geçtiniz geçtiniz şimdide isyan etmeninizin hiçbir anlamı yokki bari geçecekseninz biraz bekleyin duruma göre geçin.konuya destek olun diye bide konu açmışsınız yani ne bekliyosunuz ? yeni sunucuya geçmekteki amacınız ne anlamış değilim olduğunuz sunuca oyununuzu oynamak varken heyecen arıyosunuz ozaman kusura bakmayın isyan etmeye hakınız yok

konuyu açan arkadaşının forum hesabı kilitlendiği için cevap veremeyecektir ama mesajını eminim ki takdir ediyordur :)) asena`ya geçmiş olanlara bile tepki var inanamıyorum size her türlü illegal faaliyeti yapmış etmiş oyuncuların kayırılmasına sesiniz çıkmazken efendi gibi asena için durumu anlatan oyuncuların isteğine duyarsızsın öyle mi? kusura bakacak olan da sen değilsin bu süreci ilgi ile takip edenler var biraz saygınız olsun, illa kusur arıyorsan gel gör asena`da seni düelloya davet ediyorum

Silver`den SoNRa..

• Kaderine terk edilmezse çok güzel bir sunucu olabilir hala şans var bunun için.

Giriş için +76 level hesap geçirme zorunluluğu devam edip, çıkış biletleri de açılırsa bu sunucu gerçekten kaliteli bir sunucu olacaktır. Böylece oyuncuların Asena'ya hesap geçirmeme konusundaki çekinceleri son bulur. Dediğim gibi hala şans var bu sunucunun sağlam, temiz bir sunucu olabilmesi için. Sadece yönetimin adım atması gerekiyor.

• her yeni sunucu gibi asena'da yeni bir sunucu sayıldığı için serverdan çıkışlarda biraz soğuma süresi olduğunu düşünüyorum yakın zamanda giriş ve çıkışların tamamen açılacağını tahmin ve temenni ediyorum. serverın durumunu özet geçmek gerekirse hiç kimse oyun oynamıyor örneğin pazarda sandık var lakin sandıktan çıkan hiç bişeyin değeri yok çünkü ihtiyacı olan yok oyunu bırakanları gördükçe üzülüyorum

• Asenaya yanlışlıkla geçenler için sorun gibi bu durum.kendi adıma konuşmak gerekirse asenaya geçmemdeki önemli ilk sabep hile ve botun olmaması idi. İkinci olarakta 7 8 yıldır hep aynı serverda oynuyordum yeni bir heyecan yaşamak için geçtim :) pişman mıyım? Değilim asena birleşene kadar orda oynayacağım.
    Baştada dediğim gibi konuya destek olmamın sebebi başta belirttiğim gibi yanlışlıkla gelen ve gelip umduğunu bulamayanlar içindir. Umarım onlar için birşeyler yaparlar.

• bir yorum yazdık arkadşaımız yaptığım yorumu başka yöne çekmeye çalışmış yukarda yazdığım yorumu iyi okuve anla öyle yorum yap gerçi çok iyi anladında işine gelmeyince konuyu farklı yöne çekmeye çalışmışsın oyun sunucularına kimse zorla giri ndemiyor sonrada gerksizce nasıl çıkacaz diyonuz

• bir yorum yazdık arkadşaımız yaptığım yorumu başka yöne çekmeye çalışmış yukarda yazdığım yorumu iyi okuve anla öyle yorum yap gerçi çok iyi anladında işine gelmeyince konuyu farklı yöne çekmeye çalışmışsın oyun sunucularına kimse zorla giri ndemiyor sonrada gerksizce nasıl çıkacaz diyonuz

konu konu diye tutturuyorsun seni neden ilgilendiriyor asena`dan çıkmak isteyen? asena`da charın var mı? asena`da oynamayıp ne diye fikir üretmeden yoruma katılıyorsun? katılma demiyorum bak, ortadaki tecrübeyi bizatihi gel yerinde incele ondan sonra bizlerin durumunu anlarsın. yazmak en kolay iş ayrıca ben burda keyfimden yazmıyorum aç bak yeni sunucular arşiv konusu dahasonra hesabından gelen mesajlarla dolu ne kadar çaba harcadığımı yazdım çünkü emeğim yatırımım o serverde boşta duruyor!

Silver`den SoNRa..

• Gerçekten merak ettiğim bir sunucudur kendisi. Zira duyurusunu alır almaz yan karakterimi 61 yaptım vakit bulsam 76 yapıp içine ne bulursam doldurup yan karakterimle gideceğim bir yer. Ücretsiz bir şekilde başka bir serverda karakterim olabilecek. Üstelik tam da aradığım ortam az insan kalabalık yok. İtem ve yang yok deniliyor daha iyi ya arkadaşlar emek kokar orası

darkpower45