Asena sunucusu ve akıbeti

• Sonu böyle olacaksa keşke hiç açmasaydınız asenayı. Kimileri yine cebini doldururken kimileri yine sıkıntı soktunuz

Sen beklemiyordun sanırım çıkışların açılacağını. Bu tarz gelişmelerle oyundaki yeni server tutarlılık oranını artık anlamanız lazım. Yarın yeni sunucu açılsa, karakterini bırakıp oraya başlayacak tipler hala var.

lQRPBg.png

• Bu hastalıklı düşüncelerinizden kurtulmanız lazım, yok stoktu-istifti muhabbeti dönüyor hala ya... Sizin elinizi kolunuzu bağlayan oldumu da itiraz ediyoruzsunuz bi de şark kurnazlığı yapıp oyundaki dengeyi bahane ederek duyar kasıyorsunuz. Hasan Akdağ emeğiyle kastı sende o vizyon olsaydı sende düşünüp kassaydın, niye kasmadın onu düşünecek vizyon sahibi değilsinde ondan artık kabul et, şu oyunda geleceği hala okuyaman varsa yukarıdaki ağlayan kesimdir eminim... Asenadan benim stoğum olmadı diyede yapanları karalayamam ortada bi emek ve vizyon var saygı duyarım. Simya kaybolur 3-5 fazladan simya verirler ağlarlar, farm çarı ya da zamanı olmadığı için canavar eventine katılamaz -canavar eventini videodan yapıyorlar artık kapatın- deyip ağlarlar, asenada stok yapıp oyun dengesiyle oynacaklar emekçilere yazık oldu deyip ağlarlar. Ne kadar çoğaldı bu ağlak grubu anlayabilmiş değilim... Unutmadan Frostyde biz günlerimizi verip 76ya çar kasıp görevleri yapıp o ödülleri aldığımızda da bu ağlak grubu çıkmıştı neyse oraya fazla girmeyeyim.

Kendimi severim ve yormam o yüzden idrak edemeyenlerle polemiğe girmem!

Alıntı yapma ya da yap bu yukarıdaki konu hakkında cevap vermeyeceğim. Vesselam...

odSiOo.png

• Konuyu çok farklı yerlere götüreceksek eğer bende serverler birleştiğinde Anadoluda ki insanlara aktarılan çırağan sandıklarından çıkan efsun nesneleri vs vs şeyleri problem edeyim böyle bir saçmalık olamaz. Bizler bu sw de emeklerimizle oynadık yaklaşık 2 aydır serverdayım kan rütieli ve bitkileri toplayıp 10 bitki de sandık yapılan etkinlikten başka etkinlik görmedim. Herkes farklı bir kafayı yaşıyor. Ya istemeycektiniz çıkış yada oturup ağlamayacaktınız. Ücretsiz hak tanınması çok normal dodurgadan 6 karakter getirdim toplamda 3 hesap bunları teker teker hangi parayla götüreceğim ? coma çok doğru bir karar verdi evli evine köylü köyüne bu kadar basit.

İntikam almayı sevmem ama, ödeşmek adettendir!

• Sen beklemiyordun sanırım çıkışların açılacağını. Bu tarz gelişmelerle oyundaki yeni server tutarlılık oranını artık anlamanız lazım. Yarın yeni sunucu açılsa, karakterini bırakıp oraya başlayacak tipler hala var.

Çıkışların açılacağını bekliyordum. Serverin kapatılmasını beklemiyordum.

• ben bu serverdan çıkayımda ücretli ücretsiz farketmez.. bu sunucuyu ilk gün gözümde bitirmiştim sabahtana akşama metin boss kesen bi karakter değil savaşan bi karakter dizdiğim için bu sunucu benim için baştan sona vakit kaybı oldu ayın 16 sını bekliyorum.

• Eski sunucusuna gecene ücretsiz.Diğer serverlara geçmek isteyenlere ücretli yapılabılır hem şirketde bu şekilde kazanım sağlamış olur.Buraya gecenler kendi serverlarından sıkılıp kaçmak başka bi macera aramak için geldi tekrar eski sunucusuna dönmek için değildi bence.

• Eski sunucusuna gecene ücretsiz.Diğer serverlara geçmek isteyenlere ücretli yapılabılır hem şirketde bu şekilde kazanım sağlamış olur.Buraya gecenler kendi serverlarından sıkılıp kaçmak başka bi macera aramak için geldi tekrar eski sunucusuna dönmek için değildi bence.

Önceden de herkesin söyledigi gibi ''Asena Sunucu'' bir geçis serveri olmalıydı butun diger swlere geçis bu sw uzerınden saglanmalıydı birnevi ticaret swsı gıbı olmalıydı fakat olmadı umarım kapatılmaz ama boyle bır yola basvurulur yönetım emınım boyle bir istegin oldugunu iletmiştir fakat konu gfnın elinde yönetimden benim sahşi ıstegım bunu tekrar iletmeleri

• Tekrar merhaba

Kesin cevabı vermek icin biraz beklemem gerekti. Asena TR410’daki tüm oyuncular , eski sunuculara geri taşınacak. Ve Sunucu daha sonra muhtemelen silinecektir.

Saygılarımla

En azından netleşti.. hayırlı olsun (tum charlar avrasya / 1 tanesi destana yazık oldu buna)

• tr nin en aktif sunucusu olacakken daha senesini doldurmadan kapanıyor. keşke çıkışlar ilk başta aktif olsaydı. yönetime teşekkür ediyorum bekletti ama sonuca ulaştırdı.

• Son acıklamadan sonra otomatik herkesin eski sunucuya gecicegi belli oldu. Tum soru isaretleri kalkti.

Kimi iyi bir dost olduğumu söyler, kimi ise soğuk ve mesafelidir der. Aslında beni anlatırken herkes hak ettiği resmi çizer. :saint:

• Avrasya evimize dönüyoruz. İlk açıldığında umutluydum bu serverdan. İyi kötü bir ortamda yaptık ama buraya kadarmış. Hayırlı olsun. 6 7 ay hilesiz botsuz oyun içinde teşekkürler...

• Evli karakterleri bosamaya gerek var mi? Loncasi olanlari loncadan cikarmali mi?

DeRiNDaRBe

ayrıca netleştırmek adına ornek 1 hesapda asenaya gelmeden once ornek avrasyada 7 karakterım vardı 5 tanesını asenaya gecırdım 2 orda kaldı +55 79

sımdı bırlesıcekmı yada ne yapmamız lazım. hepsi +55 75 95

Depo ve Nesne depomuz otomatık tasıncakmı envartere almamız lazımmı

Lonca kuranlar bozucakmı demirci vs var yoksa bırlesmelerde oldugu gıbı bısey yapmamıza gerek yokmu.