Günhanda Büyülü Silah Gelişimi CursedSharp

• arakter Türü : Sura (Büyülü Silah)
    Karakter Adı : CursedSharp
    Bulunduğu Level : 79
    VIT : 90
    INT :106
    STR :81
    DEX :3

Skıller :

Büyülü Keskinlik: G7
    Büyülü Zırh: M4
    Dehşet: M5
    Parmak Darbesi:M3

İtemler Ve Simyacık:

Pet tipi 6 sabit 0.5 hp artışı var.
    Ayrıca 117 günlük porkim var.

Şimdilik itemlerım bu kadar.
    At 12 level.
    Biyolog ork dişi son 2 adet kaldı.

Şu anki gelir kaynağım sürgünde pet maması düşürerek kasmak. Pot basmadan rahatça kasılıyorum. Oyunu yıllardır oynamadım. Eğer level kasarsam nerde gelir elde edebilirim vs hiçbir fikrim yok. O yüzden 90+ seviye için item ve neler yapmam gerektiğine dair önerilerinizi merakla bekliyorum.

Edited 3 times, last by Adramis ().

• @Sharpness Sadece Şeytan ve Şimşek yeterli geliyor mu? 70 level Büyülü Silahım var. Bilezik hariç, diğerleri kötü durumda. +4 düz itemlerle dolaşıyorum. Buz Direnci olan bir tılsım kullansam, şimşekli itemlere gerek kalır mı? Büyülü Zırh M3, diğerleri G1. Şamansız kasmayı düşünüyorum. +90 üzeri için soru cevap kısmında soru sorarsanız, daha çabuk cevap verebilirler.

• @Sharpness Sadece Şeytan ve Şimşek yeterli geliyor mu? 70 level Büyülü Silahım var. Bilezik hariç, diğerleri kötü durumda. +4 düz itemlerle dolaşıyorum. Buz Direnci olan bir tılsım kullansam, şimşekli itemlere gerek kalır mı? Büyülü Zırh M3, diğerleri G1. Şamansız kasmayı düşünüyorum. +90 üzeri için soru cevap kısmında soru sorarsanız, daha çabuk cevap verebilirler.

Merhaba öneriniz için teşekkür ederim. Sadece şeytan ve şimşek yeterli. Zırhımı değiştirdim 15 şimşek ve 2khp olarak onu da ekleyeceğim. Buz direnci setaou slotlarına etki etmiyor zaten. Şimşek tılsımı gerekli onun için. Tahminimce Tılsımınız olmasa da 80-90 şimşek dizerseniz çok rahat bir şekilde oto ava bırakabilirsiniz. Her iteminizde hp olmasına gerek yok zaten. Ancak bulabildiğiniz tüm şimşekli iç item ve kostümleri kullanmanız lazım. Sadece savunma ile rahat edemezsiniz. Dediğim gibi eğer 85 civarı bir şimşeğe ulaşırsanız neredeyse pot bile harcamayacaksınız.

• konunda ve karakter gelişiminde bol şans ve başarılar dilerim. bir de mümkünse kasılırken hp savunma şimşek savunması şeytan bonusu gibi özellikleri resimle gösterme şansınız var mı?

Bin cihana değişmem

Şu öksüz Türklüğümü...