iLK ve SoN Aradan Yıllar Geçti..

• Selamın aleyküm. Yakşamlarrrr
    Videonuz çok güzel olmuş .
    elinize sağlık.
    Ben pes ettim siz etmediniz bunun içinde ayrı tebrik etmek gerekir.
    saygılar :)

Bilen bilir eskiler tanır. :)

Rumuz ; eski bir dost :)

emekli okçu

NE MUTLU TÜRK'üm DİYENE

• @SoN nasıl bir cevap verdiysen size özel kanun çıkardılar hemde khk ile :D

bkz ŞAŞIRDIK MI :D

:)) kıymetimi bi bilemediniz gitti

ya sayın admin yaa öyle bir yerde konuya müdail olmuşsunuz ki benim yazımdan alıntı yapmamış ne ilk nede son :( böyle değerli 2 oyuncunun konusuna yazmışız onlarında cevabını alıntı yapıp görmek isterdim küstüm sana adminim yaa :))
    bu arada başka ilk ve son ailesi :) olmak üzere tüm emeğinle oynayan herkezin bayramını kutlarım :))

Elimden geldigi kadar herkese cevap vermek istiyorum ama korkarak :)) sizinde geçmiş bayramınız mübarek olsun.. iyi dileklerin için ayrıca tşkler

Allah mutlulugunuzu daim etsin :)

Amin arkadaşım cümlemize inşalllah

Yıllarca bunca oyuncunun aklında hoş bir anı olarak kalabilmiş nadir oyunculardansınız , geçmişte izlediğim videolarınızında üstüne koymuş , o da yetmediği gibi yine efsane olmaya aday fevkalade isimler ile kendinizi güncellemişsiniz.. Umarım birlikte olduğunuz sürece her alanda daha iyilerini yapar , daha iyi yerlere gelir ve mutlu olursunuz ; sevgiler saygılar efenim :thumbup:

Güzel temennileriniz için tşkler. Ama artık youtuber ler revaçda biz eskimeyen pes 2013 gibiyiz :)

merhaba sizleri tekrar oyunda görmek çok güzel mutluluğunuz daim olsun ...

Tşkler galiba aynı sw deyiz :)) amin cümlemizin

• Bu video biraz üzdü. Eski oyun tadı maalesef ki yok keşke olsa da yeniden eğlenmeyi tam anlamıyla yaşasaydık. Güzel bir çift olmuşsunuz. Allah tamamını erdirsin diyelim. Başarılar

• Eski anılarımı hatırlattın bana aklımda hep bi soru vardı son karakteri kim :lol:

Tşkler Son karekteri benim :)

Bu ikiliyi tekrar oyunda görmek ne kadar güzel :love: Videolarınızı merakla bekliyorum :saint:

Tşk ederim. Video yakında inş 3,5 sene sonra :P

Başarılarınızın devamını dilerim bende eski oyuncuyum ve yıllar bile geçse yeriniz doldurulamayacak :)

Güzel dilekleriniz için tşkler gurur verici sözler..

Tşkler kardesim. Ne ekersen onu Biçersin demekki zamanında güzel şeyler yapmışız ve sevilmişiz ne mutlu bize..:) İNşallah bu son sw miz artık birleşmeleri bekleyeceğiz daha uçuş falan yok kendi adımıza

Tebrikler İlk-SoN m2 tarihinde gördüğüm tek gerçeksiniz ;) fazla uzağınızda değilim :D

Her kes bana ben sana hayran :)) inş yakın zaman da buluşacağız

• Geri dönmenize sevindim gözümde canlanır koskoca mazi :)

Tşkler.. Hiç gitmemek üzere döndük bu defa

Ne ilk nede son mekanın sahiplerine selam olsun başarınız daim olsun :D

Waleykümeselam :)) amin cümlemizin inş

Birlikteliğiniz daim olsun iyi eğlenceler iyi oyunlar. <3

Allah razı olsun güzel dilekleriniz için tşkler..

Tşkler. Pes etmek yok..

Eski bir dostum ali vardı pis bi okçuydu o mu acep :))