Soru Cevap Köşesi

• Bölümümüz konu açımına kapalı olduğundan dolayı sorularınızı bu başlık altından iletebilirsiniz. Konu hakkında bilgisi olan kullanıcılarımız veya forum yöneticilerimizin müsait oldukları zamanlarda cevap vereceklerini unutmamanız gerekmektedir. Konu başlığı altında Forum Kuralları geçerlidir.

NOT: Konu başlığımız oyun yöneticilerimize ulaşma yeri değil. İyi forumlar dileriz.

399c2b3c68a.png

^B^

• 92-94 görevlerini sıfırlama kağıdı tek seferlik mi geldi yoksa bir daha gelecek mi?

Ara ara nesne markete gelıcek dendi.

Gf cliente ana hesabımı bağladım oyna dıyorum oyun bulunamadı dıyor kurulumu kontrol et bundan sonrakı adım ne olacak ?

Ya Güzel Günler Bizim Olacak ,
    Ya da Kimsenin Güzel Günleri Olmayacak . . !

Çukur Metin2 de :)

Ne Demiş James Bond:

-Paran Varsa Dünya Sana Aşık Züğürtlere Yakışır Tahta Kaşık Yes olrayt.

• Merhabalar,

Oyuna uzunca bir süre ara vermiştim. Bugün oyun ne durumda diye bakmak istediğimde istemcinin değiştiğini ve hesapları gameforge a taşımam gerektiğini öğrendim. Şimdi bu durumla ilgili olarak gameforge üzerinden mailimle bir hesap aldım ve bu hesaba metin2 karakterlerimi eklemeye başladım. Buraya kadar her şey normal giderken bu andan itibaren bu almış olduğum gameforge hesabına 15-20 hesap eklersem hesaplarımın engellenmesi gibi bir durumla karşılaşır miyim?

• Yeni sistem hakkında bir sorum var.Başka yerde soruldu mu bilmiyorum ama şu an kullandığım maile 3-5 tane daha üyelik açsam sıkıntı olur mu? Yoksa başka maile mi açayım.Teşekkürler

• Arkadaşlar çok uzun zamandır foruma ve oyuna girmedim hesaplarımı bu yeni girişe nasıl eklicem 30una kadar ekleyemezsem hesaplarım silincek mi

EI6eHq.png
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

• Gameforge üzerinden bir maile yaklaşık 15 civarı hesap ekledim ve suan kalan hesaplarımı ekleyemiyorum. Başka bir mail ile gameforge hesabı açtım ona da kalan hesaplarimi ekleyemiyorum. Bu problem neden kaynaklanıyor olabilir? Ayrıca arkadaşımın hesabını da hak kaybı olmaması icin kendi hesabıma ekledim. Daha sonra onun hesabını arkadaşıma nasıl geri verebilirim?

• Gameforge üzerinden bir maile yaklaşık 15 civarı hesap ekledim ve suan kalan hesaplarımı ekleyemiyorum. Başka bir mail ile gameforge hesabı açtım ona da kalan hesaplarimi ekleyemiyorum. Bu problem neden kaynaklanıyor olabilir? Ayrıca arkadaşımın hesabını da hak kaybı olmaması icin kendi hesabıma ekledim. Daha sonra onun hesabını arkadaşıma nasıl geri verebilirim?

1) panik yapmayin hesaplar silinmeyecek

2) ayırma işlemi cok yakin zamanda kullanicilara sunulucak

EWEUUH.png

• 1) panik yapmayin hesaplar silinmeyecek

2) ayırma işlemi cok yakin zamanda kullanicilara sunulucak

Şimdi kaç hesap eklediğimi saydım da bir mail üzerine 20 hesap eklemişim. 1 hesabım dışarıda kaldı. Hiçbir şekilde o hesabı ne ekleyebiliyor ne de hesaba giriş yapabiliyorum. Başka bir gameforge hesabı üzerinden de bu hesabımı ekleyemiyorum. "Oyun hesabın eklenemedi." uyarısı verip duruyor istemci. Bu problem için çözüm öneriniz var mıdır acaba? Verdiğiniz ve vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

• merhaba arkadaşlar şimdi oyunda şunu anlamadım ben şimdi eski sistem de 1 adet mail hesabi uzerinde 5 adet metin2 hesabı sınırlı olarak baglayabiliyordum

Şimdiki sistem

Diyorsunuz yeni sistemde gameforge Client inde bir maille istediğiniz kadar metin2 hesabı sınırsız olarak baglayin bu kaynak nerden geldi ya ban yersem fazla bağlandı diye

:stick:

• Şimdi kaç hesap eklediğimi saydım da bir mail üzerine 20 hesap eklemişim. 1 hesabım dışarıda kaldı. Hiçbir şekilde o hesabı ne ekleyebiliyor ne de hesaba giriş yapabiliyorum. Başka bir gameforge hesabı üzerinden de bu hesabımı ekleyemiyorum. "Oyun hesabın eklenemedi." uyarısı verip duruyor istemci. Bu problem için çözüm öneriniz var mıdır acaba? Verdiğiniz ve vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

Aynı sorun bende de var. Bir hesabımı hiçbir e-postaya bağlayamıyorum, dolayısıyla giriş yapamıyorum.

• merhaba arkadaşlar şimdi oyunda şunu anlamadım ben şimdi eski sistem de 1 adet mail hesabi uzerinde 5 adet metin2 hesabı sınırlı olarak baglayabiliyordum

Şimdiki sistem

Diyorsunuz yeni sistemde gameforge Client inde bir maille istediğiniz kadar metin2 hesabı sınırsız olarak baglayin bu kaynak nerden geldi ya ban yersem fazla bağlandı diye

:stick:

Dün akşam Suspectx yayınında COMA bu bilgiyi paylaştı. Artık bir mail adresine bağlanan hesap sınırı yok.

• Bir hesabımı yanlış maile bağladım değiştirme gibi şansım var mıdır ticket yoluyla falan :dash: 4ünü tek hesaba tık tık bağladım ama 5.si kendi epostası üzerine bağlandı yanlışlıkla :(

EI6eHq.png
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !