Soru Cevap Köşesi

• Nesne marketteki cadılar bayramı kostümlerinin nesne market deposunda süresi satın alınca mı işliyor yoksa envantere alınca mı ?

Satın aldığından itibaren başlıyor.

Kimi iyi bir dost olduğumu söyler, kimi ise soğuk ve mesafelidir der. Aslında beni anlatırken herkes hak ettiği resmi çizer. :saint:

• Yutnori oyununu kolay olarak oynamanın bir yolu var mı.?

Yok maalesef hocam, bilgisayarın yapay zekasını abartmışlar sürekli attığın taşın üstüne atıp taşlarını yiyor. Yutnori tahtalarını 10 canavar veren eşyaya dönüştürmek daha mantıklı da oyun oynamaktan alamıyom kendimi ;(

• Zırha kostum silaha fiş yansıtılabiliyor. Bineğe de binek. Zırha ve silaha yansıtılan kostumler nesne marketteki yansıtmayı silme bileti ile silinebiliyor. Binek yansıtmasını neden silemiyoruz bilgisi olan var mı?

EI9uGQ.png

ŞEYTANDAN YAPILMIŞIM DA MELEKLERDEN YANAYIM

• Selam. Yeni çıkardığım pet hakkında birkaç soru sormak istiyorum;

1- Peti ileriye dönük düşündüğüm için maksimum artışı alabilmek amacıyla bekleteceğim. Bu artışın bir sınırı var mı? (Örneğin maksimum 1.0)

2- Nessie PvM için uygun bir pet mi? Satmalı mıyım yoksa kullanmalı mıyım?

3- Canavar ve berserkerı kaç veriyor?

P7z7v9.jpg

Konu hakkında bilgisi olan, post kasmak için boş cevap vermeyecek birisi var mı acaba?

• loneljfe hocam en yüksek artışı almak için bekletmek istiyorsan 360 gün bekletmelisin. 60-160-360 günlerde petin sabit olan artışları yükselir. 360 gün çok uzun dersen 160 gün bekletip kasabilirsin bence en makulu bu. Nessie pvm için en uygun petlerden canavar 81 levelde tam oran 11 olarak başlar, 96'da 12 olur tip 5-6 petler için. Yanına berserker de basarsın o da %7 olarak baslar yine 96 levelde 8 olur. Savaş için kullanacaksan da 3 karakter savunması basar toplu için kullanırsın.

• loneljfe hocam en yüksek artışı almak için bekletmek istiyorsan 360 gün bekletmelisin. 60-160-360 günlerde petin sabit olan artışları yükselir. 360 gün çok uzun dersen 160 gün bekletip kasabilirsin bence en makulu bu. Nessie pvm için en uygun petlerden canavar 81 levelde tam oran 11 olarak başlar, 96'da 12 olur tip 5-6 petler için. Yanına berserker de basarsın o da %7 olarak baslar yine 96 levelde 8 olur. Savaş için kullanacaksan da 3 karakter savunması basar toplu için kullanırsın.

Çok teşekkür ederim dostum.

• Merhaba.Sürgün mağarasında oto av'da mama kasan bir çar saatte ortalama kaç m yapıyor ? İtem düşürme efsununun tam olduğunu farz edersek ?

Bu sürekli olarak şansınıza göre değişir. Net birşey soylenemez.

Kimi iyi bir dost olduğumu söyler, kimi ise soğuk ve mesafelidir der. Aslında beni anlatırken herkes hak ettiği resmi çizer. :saint:

• Merhaba.Sürgün mağarasında oto av'da mama kasan bir çar saatte ortalama kaç m yapıyor ? İtem düşürme efsununun tam olduğunu farz edersek ?

Merhaba,

Kastığın odaya göre değişir.

Satıcıya satarsan çok bi gelir sağlamaz fakat +4 ve +5 leri pazara ilave edersen saatten ortalama 40-50 m diyebilirim.

istiridye, kutsama kağıdı, çiçekleri de toplarsan baya bi ganimeti vardır.

Bi laf vardır, Sürgünün taşı toprağı para :) sürgünde ne kadar kasar demicen ne varsa kasıcan :P

EIH3rs.png
    Mevzu unutmak olmasın;
    Acınız değil, Adınız safra kalmaz!

• Bu CPU sorunundan sonra 16 hesap açıp Meley yapan var mıdır sizce ? Piyasa pek değişmedi de demek ki yapanlar var diye düşünüyorum ama 16 hesap bir PC'de açan var mıdır ? Pek şikayet eden yok o yüzden merak ettim.

• Bu CPU sorunundan sonra 16 hesap açıp Meley yapan var mıdır sizce ? Piyasa pek değişmedi de demek ki yapanlar var diye düşünüyorum ama 16 hesap bir PC'de açan var mıdır ? Pek şikayet eden yok o yüzden merak ettim.

Cpu sorunu şikayeti baya var. Sanmıyorum.

• Merhabalar. Ejderha gücü şaman kullanıyorum. 41 levelim şuanda. Ana karakterim olacak bu. beceri olarak kutsama-ejderha yardımı master yaptım. Daha sonraki becerileri vs için master yapacağım sıralamam ne olmadı. Ikinci olarak statüm nasıl olmadı. Bunun yani sıra atagimi güçlendirmek için ne yapabilirim

• Merhabalar. Ejderha gücü şaman kullanıyorum. 41 levelim şuanda. Ana karakterim olacak bu. beceri olarak kutsama-ejderha yardımı master yaptım. Daha sonraki becerileri vs için master yapacağım sıralamam ne olmadı. Ikinci olarak statüm nasıl olmadı. Bunun yani sıra atagimi güçlendirmek için ne yapabilirim

statuler için vslik mi yapıcaksınız ve kac levelde bırakıcaksınız bu onemli. Ejderha kukremesi- ejderha atışı yapabilirsiniz

• statuler için vslik mi yapıcaksınız ve kac levelde bırakıcaksınız bu onemli. Ejderha kukremesi- ejderha atışı yapabilirsin

70-75 li seviyelere kadar vs atmayı düşünmüyorum. Statu suan için farmlık olması ilk önceliğim. Herhangi bir levelde bekleme fikri şuan için hedeflerim arasında yok. Vakit buldukça ufak ufak kasıyorum sürekli. Saldırı değerim tatmin etmiyor beni. Henüz kuşak simya tılsım pet porki yok.

• merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce hesaplarım kapatıldı

önce Türk takımına ticket attım beni Almanyaya yönlendirdiler orayada ticket attım

benden kimliğimin ve kartımın kopyasını istediler gönderdim

hesapların tekrar aktif edilmiştir iyi eğlenceler dileriz dediler

heycanla bilgisayarımı açıp giriş yapmayı denedim hala engelli olduğunu gördüm

tekrar ticket attım güvenlik nedeni ile son ep alımlarınızı geri ödedik dediler

bu parayı tekrar onlara göndermem gerektiğini söylediler

ama kartım askeri kart olduğu için yurt dışına ödeme yapamıyorum

başka kartımda yok benim başka ödeme yapabilceğim bir yöntem varmı

yada atmden gönderebilirmiyim

lütfen yardımcı olursanız sevinirim