İmza ve Kapak Fotoğrafı İstek Başlığı

• Merhaba,

İmza konusunda istek yaparken aşağıda ki şablonu kullanmalısınız. Bu şekilde isteklerinizi hem daha çabuk alabilecek hem de bu çalışmaları gönüllü yapan üyelerimizin işlerini kolaylaştırmış olacaksınız.

Varsa Yazılmasını istediğiniz yazı :

Varsa Kullanılmasını istediğiniz resim :

Diğer ek bilgiler :

1. İmza isteklerini karşılayan üyelerimizin imzanızda ki resimleri internet yardımı ile bulduklarını lütfen unutmayın. Kullanılmasını istediğiniz resmin linkini vererek imzanızı daha hızlı alabilirsiniz..
    2. İmza isteklerimizi 24 saatte bir defa güncelleyebilirsiniz.. Bu güncellemeyi yaparken 2den fazla iç içe alıntı yapmak ceza almanıza neden olacaktır. Lütfen bu konuda dikkatli olunuz.
    3. İmza hazırlarken:
    4. 22. Üyelerimiz forumda imza (signature) kullanırken aşağıdaki imza kullanım kurallarına uymak zorundadır:

-Tüm Forum Kuralları imzalardaki içerik için de bağlayıcıdır.

-İmzada kullandığınız resimlerin azami ölçüleri Yükseklik : 200 piksel * Genişlik : 750 piksel olmalıdır.

-İmzanın bütünü sayfa okunurluğunu zorlaştıracak boyutlarda olmamalıdır.

-İmzada yazı kullanırken azami punto 15 olmalıdır.

-İmzada Resim kullanırken Forum Kurallarını ihlal edecek içerik kesinlikle kullanılmamalıdır. Örneğin: Siyasi parti logoları, dini söylemler, küfür, argo, hakaret vb.

-İmzada kesinlikle ticari marka reklamı, firma logosu, bireysel yada ticari site/forum linki kullanılmamalıdır.

-İmzada kötü alışkanlıklara (sigara, alkol vb.) özendirici içerik, şiddet, kavga, kan vb. görüntüler olmamalıdır.

-İmzaların sorumluluğu üyeye aittir, legal olmayan her içerik yasak olduğu gibi Metin2 Türkiye takımı bu konuda sorumluluk kabul etmez.

İyi forumlar.

o60L9G.gif

Şeyh Uçmaz, Müritleri Uçurur. :pillepalle:

• Varsa Yazılmasını istediğiniz yazı : Lykio , Yazı rengi Bordo

Varsa Kullanılmasını istediğiniz resim : Askeri resim
    ,

İlk istek benden gelsin.

Teşekkürler :saint:

EIH3rs.png
    Mevzu unutmak olmasın;
    Acınız değil, Adınız safra kalmaz!

• Merhaba,

İmza konusunda istek yaparken aşağıda ki şablonu kullanmalısınız. Bu şekilde isteklerinizi hem daha çabuk alabilecek hem de bu çalışmaları gönüllü yapan üyelerimizin işlerini kolaylaştırmış olacaksınız.

Merhaba, konuyu amacı dışında bir muhabbete sürüklemek istemiyorum fakat bu başlıkta bir çalışma yapıyoruz ve şahsi olarak beğeni gibi bir şeyi dert etmiyorum ama eski versiyondaki "Fan Çalışmaları" başlığında kullanıcıların kişisel çizim ve tasarımlarını paylaştığı başlıklar da oluyordu ve gördüğüm kadarıyla beğeni butonu burada aktif olmadığı gibi o alt başlıklarda da aktif değil. Bunun böyle olması kalıcı mı, güzel bir düzen olarak görmüyorum şahsen. Çünkü kullanıcıların teşekkür postlarına cevap yazmak yerine postlarına birer beğeni bırakmak daha uygun oluyordu. Aksi halde onlara tek tek cevap vermem gerektiğini düşünüp kötü hissediyorum.

Daha soyut , soğuk ve keskin bir çizgi gibi şu anki düzen,

Konu hakkında ticket göndermek istemiyorum, her şeyi de ticket atarak konuşmamızın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Keyifli forumlar.

Beniii çoktaan aştııı bu acııı
    Geçti gözüümden bin resiiim

• Merhaba, konuyu amacı dışında bir muhabbete sürüklemek istemiyorum fakat bu başlıkta bir çalışma yapıyoruz ve şahsi olarak beğeni gibi bir şeyi dert etmiyorum ama eski versiyondaki "Fan Çalışmaları" başlığında kullanıcıların kişisel çizim ve tasarımlarını paylaştığı başlıklar da oluyordu ve gördüğüm kadarıyla beğeni butonu burada aktif olmadığı gibi o alt başlıklarda da aktif değil. Bunun böyle olması kalıcı mı, güzel bir düzen olarak görmüyorum şahsen. Çünkü kullanıcıların teşekkür postlarına cevap yazmak yerine postlarına birer beğeni bırakmak daha uygun oluyordu. Aksi halde onlara tek tek cevap vermem gerektiğini düşünüp kötü hissediyorum.

Daha soyut , soğuk ve keskin bir çizgi gibi şu anki düzen,

Konu hakkında ticket göndermek istemiyorum, her şeyi de ticket atarak konuşmamızın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Keyifli forumlar.

merhaba bu gibi düşüncenizi bana mesaj olarakta iletebilirdiniz. Güzel bir yaklaşımda bulunmuşsunuz bu durumu üstlerime ileteceğim teşekkürler.

o60L9G.gif

Şeyh Uçmaz, Müritleri Uçurur. :pillepalle:

• merhaba bu gibi düşüncenizi bana mesaj olarakta iletebilirdiniz. Güzel bir yaklaşımda bulunmuşsunuz bu durumu üstlerime ileteceğim teşekkürler.

Ben, teşekkür ederim, bu yoğunlukta rahatsızlık vermek istemedim. Benzeri bir durumda mesaj yoluyla iletirim.

• Burası tekrar açılmış sevindim :gamer: . Bir ricada bulunmak istiyorum ben şimdiki imzamdan memnunum ama bu imzamın yanına Atatürk resmi ekletmek istiyorum sağa yada sola fark etmez . Yapan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim :thumbsup: ( fotoğraf linki koymayı beceremediğimden link koyamıyorum ,foto seçiminde keyfiye güveniyorum :) )

EI6eHq.png
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

• Varsa Yazılmasını istediğiniz yazı : Lykio , Yazı rengi Bordo
    Varsa Kullanılmasını istediğiniz resim : Askeri resim
    ,

İlk istek benden gelsin.

Teşekkürler :saint:

Merhaba, umarım beğenirsiniz.

EIH3rs.png

h ttps://i.imgyukle.com/2019/10/11/EIH3rs.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Kaç wona çiziyorsunuz :)

Bir karşılık almadan yapabilirim, isteğinizi bu başlıkta belirtmeniz yeterli olur.

--------------------------------------

Diğer istekler için de gün içinde dönüş yapmaya çalışacağım.

• Varsa Yazılmasını istediğiniz yazı : VioSKL

Varsa Kullanılmasını istediğiniz resim :
    Karakterim sura size bırakıyorum en güzelini sizin beğenip yapacağınızdan şüphem yok<3

Şimdiden Çok tşk ederim. :thumbsup:

EI63KY.png

• Burası tekrar açılmış sevindim :gamer: . Bir ricada bulunmak istiyorum ben şimdiki imzamdan memnunum ama bu imzamın yanına Atatürk resmi ekletmek istiyorum sağa yada sola fark etmez . Yapan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim :thumbsup: ( fotoğraf linki koymayı beceremediğimden link koyamıyorum ,foto seçiminde keyfiye güveniyorum :) )

Merhaba, teşekkürler, umarım beğenirsiniz.

EI6eHq.png

h ttps://i.imgyukle.com/2019/10/11/EI6eHq.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Selamlar aziz iyi çalışmalar. O güzel hayal gücünden BangOlufsen sadece yazı olacak şekilde imza rica edebilir miyim?

Selamlar, teşekkürker, umarım hoşuna gider.

EI9uGQ.png

https://i.imgyukle.com/2019/10/11/EI9uGQ.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Varsa Yazılmasını istediğiniz yazı : VioSKL

Varsa Kullanılmasını istediğiniz resim : Karakterim sura size bırakıyorum en güzelini sizin beğenip yapacağınızdan şüphem yok <3

Şimdiden Çok tşk ederim. :thumbsup:

Merhaba, teşekkürler, umarım hoşunuza gider.

EI63KY.png

h ttps://i.imgyukle.com/2019/10/11/EI63KY.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

• Selamlar.İyi çalışmalar.

Bu yazıyı :arrow:''Может быть, однажды мы снова будем вместе. '' el yazısı fontuyla imzaya çevirir misiniz :) Koyu kırmızı tonlarda olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

EYxdNI.png

Belki bir gün yine beraber oluruz.

• Rica ederim güle güle kullanın, teşekkürler. :)

Selamlar.İyi çalışmalar.

Bu yazıyı :arrow:''Может быть, однажды мы снова будем вместе. '' el yazısı fontuyla imzaya çevirir misiniz :) Koyu kırmızı tonlarda olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Selamlar, şu an için bende dil ile uyumlu el yazısı tarzı bir yazı tipi bulunmuyor. Halihazırda olanlar ile de ancak böyle bir şey yapabiliyorum.

Umarım hoşunuza gider.

EY5Pqf.png

h ttps://i.imgyukle.com/2019/10/12/EY5Pqf.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

EYxdNI.png

h ttps://i.imgyukle.com/2019/10/12/EYxdNI.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

• Elinize sağlık , teşekkür ederim .)

EYxdNI.png

Belki bir gün yine beraber oluruz.

• V İ V O ve Romen rakamları 7 1 7 5 iç içe

Şeklinde mümkünse imzama benzer veya avatarım ile uyumlu bir gif istiyorum. (kapak fotoğrafı)

Yapacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

W.S