Yeni Client Tüm Sorunlar

• Yeni gelen client ile birlikte yaşanan tüm sorunları lütfen bu başlık altında bildirim yapalım. Bölüme herkes ayrı ayrı konu açıyor. Buda konu dağınıklığına ve çözüm yollarının daha geç bulunmasına yol açıyor. Bölümü eleştiri amacı ile kullanmayalım. Soruna yönelik herhangi bir çözüm yolu biliyor iseniz yardımcı olma maksatlı yazabilirsiniz.

399c2b3c68a.png

^B^

• Modum şuan 2 tane büyük sorun var cpu ve turkey 2 ye giriş olmaması. Cpu 2 ay önce yoktu fakat yazın yapılan güncelleme sonrası oyunu oynaynların büyük çoğunluğunda soruna yol açmaya başladı.

Bunun dışında 1.5 aydır turkey 2 de oyun oynanmıyor günlerimiz boşa gidiyor server boş gözükse de giriş yapılamıyor. Ya ch sayısını arttırın ya da başka bir çözüm bulursun her gün aynı sıkıntılar var.

• Malesef şuan en büyük iki sorun var.

1-CPU sorunu.

2-Turkey2 serverine girişlerde yaşanan problemler.

Bu sorundan dolayı oyundan arkadaşlarım bir süre ara verdiler. Onlar oynamiyor diye benimde giresim gelmiyor. Umarım giriş sorunu bir an önce çözülür

• Anadolu'da tek client ile pazarda dolaşamıyorum. Son güncellemelerden önce 4 tane rahat açılıyordu. Dün yapılan bakımdan sonra geç açılma süresi daha çok arttı. Bunu eleştirmek için yazmıyorum, gerçeği söylüyorum. Yalan söylemekten nefret ederim.

• Server değiştirme nesne markette var mı şuan? Bu şekilde kaç haftadır zarara girdim oyunda bir şey yapılmıyor etkinliğe bile katılamıyorum.

Server değişimini getirin 999 ep olsa da alacaz artık başka çaresi yok turkeye geçerim daha iyi orası boş.

• Server değiştirme nesne markette var mı şuan? Bu şekilde kaç haftadır zarara girdim oyunda bir şey yapılmıyor etkinliğe bile katılamıyorum.

Server değişimini getirin 999 ep olsa da alacaz artık başka çaresi yok turkeye geçerim daha iyi orası boş.

ne alaka şimdi yeni client sorunu konusunda böyle bir post. Sonra uyarı aldığınızda ben olumsuz yorum yaptım da ondan hemen banladılar diyorsunuz. Kafanızın estiği her yere yazmayın.

399c2b3c68a.png

^B^

• Yeni clientin en büyük sorunu cpu problemini ve oyunun geç açılması problemlerini daha da derinleştirmesi oldu. Bunun yanında bir hesaptan cıkıp baska hesaba girmek için gf portalındaki sistem oyun clientine eklenmeli. Yeni client duyurusunda gf hesabından metin2 hesabı ayırmak için destek sistemine başvurmamız isteniyor ancak bilette duyuruları takip etmemiz isteniyor. Yani hesap ayırmanın eklenmesi gerekiyor. Aklıma gelenler bunlar. Bunlar bir an önce çözülmeli. Çünkü küçük sorunlar değiller.

• yeni client yüklenmiyor gameforge istemciyi indirmiyor diye bir hata alıyorum ne yapmam lazım böyle bir sorunla karşılaşıyorum

Not:Offline sürüm zaten yüklü ama yeni gelen güncellemelerden sonra orası da kullanıma iptal olacak .

https://i.imgyukle.com/2019/09/26/oZhmfR.jpg

Oyunu tamamen Pc'den kaldırıp yeniden kurmayı denemelisin umarım düzelir.

• Yeni client oyuna girmek için torrentten başka yol bırakmadı. Bu oyuna herkes evinden bağlanmıyor. Yurt ve ortak internet kullanımının olduğu yerlerde torrent bağlantıları engellendiği için artık oyuna girmenin bir imkanı kalmadı. eminim bir sürü oyuncu bu durumdan dolayı mağdurdur. Yeni client hileleri engeller belki diye umutlandık ama hileli kasımlar son hız devam ediyor, sadece slot çekmekte bir sorunları var galiba onu da bir iki güne çözerler. Kısacası oyuna alternatif giriş yollarının olması ve buna izin verilmesi gerekiyor. Hileleri de engellemeyecekse zaten cliente mahkum olmanın mantığı nedir anlamadım. şifremizi elle de gireriz yeter ki girebilelim.

ne item ne level ne de efsunlar, herşeyden önce insan olmak lazım...
    ASALET LONCASI

• Oyna tuşuna basınca oyun çok geç açılıyor.

Yüksek cpu kullanımı mevcut.

Clienti ilk indirince oyun dili otomatik arapça seçiliyor ve bunu geç farkedenler türkçe yapıp oyunu bir daha sifirdan indiriyor. Bazıları burada sorunla karşılaşıp her şeyi sıfırdan kurmak zorunda kalıyor.

Bir gameforge hesabına birden fazla oyun hesabı eklediğinde istenilen hesaba erişmek zor oluyor. Hesapları istediğimiz şekilde sıralayabilsek iyi olur.

Farklı bir gameforge hesabınıza geçerken işin kolay olmasınıda istiyoruz. Yani hesap değiştirirken e posta ve şifre clientte kayıtlı kalsa ve sadece e postaya tıklayıp gameforge hesabını değiştirebilsek çok rahat olur.

:cursing:

• qXmmRd.png

Sn Modum Adramis Cheat Blocker Konfigürasyonu Dolmaya Başlıyor Hiçbir Hata Vermiyor Fakat Oyunda Açılmıyor.45 Dakika Bekledim Ne Bir Uyarı Verdi Ne de Oyun Açıldı.Sorunun Nedenini Bulamadım Bilen Birisi Varsa Yardımcı Olursa da Sevinirim.

-Antivirüs Programı Kapatılıp Denendi.

-Uyumluluk Sorunu Test Edilip Denendi

Sorun Çözülemedi.

Bilgisayar Sistemimin Özellikleri Yukarıda Belirttiğim Gibidir.

• Cpu sorununuda geçtim şu oyundaki clientler neden bu kadar geç açılıyor jotuna gircem 5 char açılana kadar yarım saat geçiyor

oyunda bişiler yapak diyoruz sinir olmaktan başka bişi elde edemiyoz şu clientleri gözünüzü sevem eskisi gibi hızlı açılsın seri seri

Karakteri menfaatlerine göre şekillenen zavallı insanlar var. Allah bizi onlardan uzak tutsun.

• Artpclnt.dll hatası var bu yüzden tam 1 aydır oyuna giremiyorum yapılacak her şeyi yaptım ve sorunu çözemedim bu hatayı düzelten veya çözen varsa banada söylesin lütfen :grumble:

• Oyun şuanda senin için mevcut değil. Lütfen destek birimine başvur. Böyle bir hata alıyorum. Client a girip hesabı seçip oynaya tıkladığımda. Böyle bir hata alan varmı?